Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ben şu er psikozunu üstümden atamıyorum...ne zaman yükselcem rütbe atlıcam...
  • Arkadaslar ben world card reklamındaki muzigi kendi sitesinde buldum
    ama 37 saniye olması beni cok üzdü
    sizlerle paylasmak istedim

Worldcard Moda

• @ o121212 ;
    öncelikle çok sol ben de tam olarak bunu arıyodum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekanikenginar -- 9 Kasım 2005, 14:31:06 >
  • renault megane ay yüzeyi reklam müziği ni bilen varsa soylesin
  • renault megane ay yüzeyi reklam müziği ni bilen varsa soylesin
  • onurunculu arkadasi niye bu kadar beklettiniz yaw ayıp size megane nın ay üstündeki reklam müziği
    moby - in this world bu arada telefon faturalı sen kontörleri kendin lazım olunca kullan
  • KADIR sana bu imkani sagladigin icin gercekten tesekkurler,ayrica emegin ve yardimseverligin icinde..Herkese selam yaklasik 3 saattir forum bolümünü okudum 30 a yakin reklam muzigi inidirdim.Saolun aktif bir kullan1c1 adayi olarak herkese merhaba...Yard1ma bende haz1r1m bundan sonra..Yanl1z sadece reklam muz1g1 konsunda kisitli kaliniak mi merak ediyorum.. Ne bileyim mesela bi kac örnek vererek sekillendireyim..Bir düsünürseniz sevinirim
    Asia Minör : Zaviye
    Kedi rüyasi tarz1nda emekleriniz icin teskler ark.lar.
  • nike pro reklamının müziği kulağa bir yerden tanıdık geliyor, ama düşün düşün bulamadım
    bilen arkadaşlar yardımcı olsun lütfen
  • Ceza-Rokko Onu bulan cevaplasın haaaaa
  • LEVI'S ICE CREAM VAN CONCERT CHARLIE HURTIN YANKEE DOODLE DANDY N/A => Elinde bi şarkı olan warmı hiçbierde buLamadım... hasanyuceer@yahoo.com adresine mail atabilir mi elinde olan yada buraya link verebilir misniz?

Ayrıca tüm arkadaşlara teşekkürler şarkılar çok güzel..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 9 Kasım 2005, 23:25:22 >
  • Arkadaşlar signal reklam müziğihakkında bilgi verirseniz sevinirim.

1998 Doritos the loudest taste on earth reklamındaki müziğide bayadır arıyorum ilgilenen ya da bilgi verecek olan varsa sevinirim.(Biraz eski oldu ama)
  • Diğer arkadaşların da sorduğu gibi, Colin's Jeans'in çift taraflı kot reklam müziği nedir? Kim söyler, çalar? Bilen birisi yazsın lütfen...
  • FİRST REKLAMINDAKİ MÜZİĞİN ADI NE İDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candeniz_1991 -- 12 Kasım 2005, 0:03:38 >
  • The Dandy Warhols - We used to be friends 'di galiba..

quote:

Orjinalden alıntı: candeniz_1991

FİRST REKLAMINDAKİ MÜZİĞİN ADI NE İDİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: maydos

quote:

quote:

NTV MOTOGP tanitiminda calan muzik var.... bi kiz soyliyor guzel bir muzik.. bunu bilen?

+1

+2

+3
  • arkadaslar nokia n 90: moby in my heart
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurunculu

arkadaslar nokia n 90: moby in my heart

arkadaşım neden ban verdin anlamadım o reklam müziğini ilk kez ben bulup yazdım tüm forumlardan önce siz öğrendiniz biraz emeğe saygı 8 defa istanbul reklam şirketlerini aramak zorunda kaldım ve nokia ya mail atıp cevap gelmesini bekledim 2 haftamı aldı cevap yazmaları sonra reklam şirketlerinin tel numarasını verdiler orayı aradım orası değilmiş başka firmayı verdiler orası değilmiş nokiayı aradım adam gibi numara verin dedim başka numara verdiler orayı aradım başkasına bağladılar bağlandım kadın şarkıyı bilemedi başkasına aktardı oda bilemedi başkasına aktardı en sonunda biri moby dedi ama şarkının adını bilemedi aresin limewire nin tüm imkanlarını kullandım 17. şarkıda buldum nihayet valla ne sölim moby benim gözbebegim birinin laf etmesi gücüme gide :) ve sana

• quote:

Orjinalden alıntı: oanun

Arkadaşlar signal reklam müziğihakkında bilgi verirseniz sevinirim.

1998 Doritos the loudest taste on earth reklamındaki müziğide bayadır arıyorum ilgilenen ya da bilgi verecek olan varsa sevinirim.(Biraz eski oldu ama)

signal reklam müziği sadece reklam için yurt dışında çekilmiş bir reklam müziği yani bi yerden bulup indiremezsin üzgünüm
  • dr oetker reklam filmini müziği kime ait bilen var mı
  • ARKADASLAR TOYOTA VERSO : ESG - DANCE
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.