Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (328. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.468
Cevap
133
Favori
2.605.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ceronimo1978

Dostum 1,5 yıldır bekliyormuşsun toyota corolla reklam müziğini işte beklenen an ''Iggy Pop - The Passenger''iyi dinlemeler...bu da linki..http://****.com/files/106172978/Iggy Pop-The Passenger****.html.....

kardeş ne kadar sevindim anlatamam ya çok teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Keops|Egypt

fayrouz reklamindaki muzik ? adi ne o parcanin

daha once verilmişti

Cortney Tıdwell-Eyes Are At The Bıllıons
  • jelibon puffy.

reklamdaki disco club da çalan parça?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sagomcmiller

arkadaşlar bi de gs tv de lincolnün fragmanında r&b tarzı bass lı tiz li harika bi parça çalıodu. hatırlayanınız var mı.özgür ve saviola arkadaşım... :D sizde vardır :D teşekkürler..

nelly furtado - say it right mı ?
  • Orjinalden alıntı: D!L#8364;K

Orjinalden alıntı: ceronimo1978

http://r?a?p?i?d?s?h?a?r?e.com/files/106306370/Costello_-_Profite.m?p?3.html soru işaretlerini kaldırınca siteye ulaşabilirsin..soru işareti koymassak site gozukmuyormuşş......

ceromino1978 tmmdır indirdim sonunda şarkıyı işyerinde ki pc'den inmiyormuş az önce indirdim yardımlarınız için teşekkürler

• yok saviola kardeş... biliom o parçayı.. o diil.. yine de ilgine tşekkrler...ya da ben yanlış hatırlıom.. ama bi parçadan bayaa etkilenmiştim... neyse .. link denk gelirse veririm.. saolun.
  • en son visa reklamını diorsan şayet koşan çıplak adamlı olan
    whitey - non stop
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackeagle_10_5

arkadaşlar alisamiyende gs gol atınca çalan müziği bilen varmı? orjinali ama

Hermes House Band - I Will Survive
  • Henry'nin oynadığı Reebok'ın reklam müziğini bilen varmı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhan_28

Henry'nin oynadığı Reebok'ın reklam müziğini bilen varmı acaba?

evt bende onu sorucaktım elinde olan ekleyebilir mi yada şarkının ismi nedir?
  • Show Plus Reklamında çalan Şarkının Adı ne Yabancı Trendy bi şarkı hafif elektroda war püf bayadır arıorum arkdaşlar bilen birisi söylerse çok tşk..

Show Plus Reklamında çalan Şarkının Adı ne Yabancı Trendy bi şarkı hafif elektroda war püf bayadır arıorum arkdaşlar bilen birisi söylerse çok tşk..

Show Plus Reklamında çalan Şarkının Adı ne Yabancı Trendy bi şarkı hafif elektroda war püf bayadır arıorum arkdaşlar bilen birisi söylerse çok tşk..

• triden splash!!!

hani şu elemanlar suya dalıo sudan çıkıo falan o reklamdaki müzik ?? bilen warsa yazsın şimdiden teşekkürler
  • ALLAH RIZASI İÇİN BEYLER ARKADAŞLAR ABBAS GÜÇLÜ İLE GENÇ BAKIŞ PROGRAI BİTERKEN BİR MÜZİK ÇALIYOR ONUN ADINISÖYLEYEN DİLESİN BENDEN NE DİLERSE ALLAH AŞKINA YARDIM EDİN

ALLAH RIZASI İÇİN BEYLER ARKADAŞLAR ABBAS GÜÇLÜ İLE GENÇ BAKIŞ PROGRAI BİTERKEN BİR MÜZİK ÇALIYOR ONUN ADINISÖYLEYEN DİLESİN BENDEN NE DİLERSE ALLAH AŞKINA YARDIM EDİN

ALLAH RIZASI İÇİN BEYLER ARKADAŞLAR ABBAS GÜÇLÜ İLE GENÇ BAKIŞ PROGRAI BİTERKEN BİR MÜZİK ÇALIYOR ONUN ADINISÖYLEYEN DİLESİN BENDEN NE DİLERSE ALLAH AŞKINA YARDIM EDİN
  • arkadaşlar braun cruzer 3 reklamının müziğini bilen ya da o müziği reklamın videosundan mp3 şeklinde elde edebilecek olan var mı
  • yeni amerikan express reklamının müziğini bilen var mı (hani adam koşuyo vitrine bakınca takım elbise üstünde oluyo bi anda)
  • patos reklamındaki şarkı arkadaşlar ...
  • ilhan_28 çok teşekkürler arkadaşım...
  • Selam,
    Arkadaslar elimden geldigince okudum onceki sayfalari ancak goremedim eger daha once verilmisse;
    Son zamanlarda sikca donmeye baslayan Samsung J700 reklam muzigini ariyorum.

Tesekkurler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Qaghan

yeni amerikan express reklamının müziğini bilen var mı (hani adam koşuyo vitrine bakınca takım elbise üstünde oluyo bi anda)

WHITEY - NON STOP
  • 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.