Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Reklam için kendini jiletledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Reklam için kendini jiletledi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    213 Mesaj
    haberlerdeki çizik kadını izlemişsinizdir. anlatılana göre çizip sokak ortasına atmışlar. ama kazın ayağı öyle değilmiş. kadın kendisini jiletletip yüzünü de demir bi cisimle dağlamış sonra da bildiğiniz gibi. birkaç sene önce de medyum ayşin diye bi karı kendisini bacağından vurup sonra da hastanede beni vıranlara bunu ödetiin diye bağırmıştı sonra tabi kadın hakkında yargıyı gereksiz yere meşgul etmekten dava açmışlardı

sonuçta insanlar basına malzeme olabilmek için nelere yapıyor

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    hakkaten yaw nasıl bişey o öyle o sıfatla(heryeri çizik vede yüzünde sigara söndürme izleri olan biliyosunuz jilet çizik izleri kalıcıdır) ünlüde olunmazki hangi akla hizmet yapmış bunu kadın anlamadım.
    |
    |

+++Küresel ısınma zannettiğin kadar önemsiz bir konu değil!Eğer acilen bilinçlenip elinden geleni yapmazsan yarın çok acı olucak!En azından tasarruflu ampul kullanmak,suyu tasarruflu kullanmak,toplu taşımayı tercih etmek,monitörü tv'yi düğmesinden kapatmak çok zor olmasa gerek! +++
  • Yarbay
    6213 Mesaj
    bu neki? birkaç sene önce italya yada isviçreede çıkan bir haber. 2 ormancı arkadaş. sigortadan 100 000 dolar civarında bir haber almak için içlerinden bir tanesinin bacağını kesmişlerdi.30 yaişın altındaydı üstelik bu kişi. hayret etmiştim okuyunca.100bini bırak , 100 milyon dolara verilir mi be bacak?
    |
    |

Çünkü mesleği itibari vücud güzelliği de şart bu ablamızda. Yüzüne böyle geçmeme olasılığı bulunan izleri kendi kendine yapabileceğini pek aklım almıyor açıkçası.
    |
    |

Tercümesi: Eşek koştu koştu koştu, suya düştü... Boğuldu!
  • Yarbay
    2452 Mesaj
    peki yüzündeki sigara basınını nasıl yapmış??? biraz manyaklık olmaz mı bu???
    |
    |

Orjinalden alıntı: vozer

Belki de aldığı tehditlerden dolayı böyle bir ifade vermek zorunda kaldı. Bilemeyiz. Doğrusu reklam için benzer davranışlar yapılabilir ama bu kadar ileri gidileceğini düşünmüyorum.

Çünkü mesleği itibari vücud güzelliği de şart bu ablamızda. Yüzüne böyle geçmeme olasılığı bulunan izleri kendi kendine yapabileceğini pek aklım almıyor açıkçası.

Bende aynen katılıyorum reklam olacağını sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunKsTaR -- 18 Mayıs 2005, 11:42:03 >
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: NarkotiC

peki yüzündeki sigara basınını nasıl yapmış??? biraz manyaklık olmaz mı bu???

yok ya, ısıtılmış demiri basmışlar suratı, hangi akla mantığa sığar anlamam yaw, bana 1milyon dolar verseler yüzüme bişi bastırmam

bi kere daha mı düşünsem yok yok bastırmam
    |
    |

• Yarbay
    2452 Mesaj
    abi bu ne reklam manyaklığıdır ya.. 2 gün haberlerde dönecem diye yüzüme kızgın demir niye bastırıyım???

en güzeli soyunmak... eğer ilerde gündeme gelemezsem yaparım walla...
    |
    |
    |
    365 Mesaj
    bunlara inanmayın arkadaşlar.

tabi ki korkudan söleyemedi kimin yaptığını. ama kim yaptıysa baya korkutmuş demekki.
    |
    |
    |
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj
    bizim ZİYA usta var keresteci bir ara adresi verinde tahtalarını çakmaya gitsin parasını biz veririz
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: FunKsTaR

quote:

Orjinalden alıntı: vozer

Belki de aldığı tehditlerden dolayı böyle bir ifade vermek zorunda kaldı. Bilemeyiz. Doğrusu reklam için benzer davranışlar yapılabilir ama bu kadar ileri gidileceğini düşünmüyorum.

Bende aynen katılıyorum reklam olacağını sanmıyorum

+1.
    hadi o yaptı diyelım ama bu kadarda ılerıye gıdılmezkı..
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Masal
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.