Şimdi Ara

Rekabetci oyunclar icin Amd Intel Farkı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ledd

RAM timing testleri hiç yapmadım işten de anlıyorum ama valla uğraşmadım üzerinde, yap derseniz de yaparım yani canlı testler  

Siz de bana önerilerde bulunun da sistemi upgrade edem  

Alıntıları Göster

yok test istemedim de hani bu kadr sene nasıldı kötü müydü o kadar? çünkü bldiğm fx lerin bazı modelleri bitmeden piyasaya sürüldü zaten.

• msi dragon center gibi 3.parti yazilimlari kurmayin, windows orjinal ve son sürüm olsun, amd chipset (yeni) driver i kurun, amd güc yönetimini secin, cs go yu ssd ye kurun, ekrankartiniz icin driver "yeni olmak zorunda degil" stabil sürümü kurun. Tamamdir Gerisi sizin sistem bilesenleri seciminize kaliyor. Ram cok önemli...

msi b550 edge + 3100 ile 3600mhz gskill 32gb gvkc kullaniyorum. cs go da 75hz monitörde benim hissedebildigim hicbir sorun yok. 20 yildir vakit buldugum zamanlarda oynarim, serverina gore genelde ilk uce yada en kotu bese girerim. profesyonel kesinlikle degilim. 1080p de oynarim. mermiler rakibi iyi vuruyor, mermi gitmemesi sorunu yok. Tamamen benim tepki verme süremin nanosaniye limitinde kaliyor. Ben darbogaz yapiyorum sisteme... ama buna ragmen cok kotu oldugumu dusunmuyorum.arada antrenman olarak, orta zorluktaki botlarla deathcmatch dust2 max bot sayisinda 10dk 80-90 arasi vuruyorum.

bu intel amd farkini hissedenler, kac vuruyor, kacinci oluyorlar genelde ve profi mi bu arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kunGFu -- 24 Ocak 2021; 17:50:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zombi7406

yok test istemedim de hani bu kadr sene nasıldı kötü müydü o kadar? çünkü bldiğm fx lerin bazı modelleri bitmeden piyasaya sürüldü zaten.

Alıntıları Göster

Genel amaçlı kullanım ve oyunlarda bir sorunla karşılaşmadım, açıkcası bir süre daha stabil olarak da devam edebilirim bu işlemciyle çünkü beni hiç üzmedi

CSGO fps de ortalama 150-250 arasında tatmin ediyor, bana para harcatmayın zorlaa okuyorum yeni nesil işlemciler diye canım çekiyor  

• quote:

Orijinalden alıntı: Ledd

Genel amaçlı kullanım ve oyunlarda bir sorunla karşılaşmadım, açıkcası bir süre daha stabil olarak da devam edebilirim bu işlemciyle çünkü beni hiç üzmedi

CSGO fps de ortalama 150-250 arasında tatmin ediyor, bana para harcatmayın zorlaa okuyorum yeni nesil işlemciler diye canım çekiyor  

Alıntıları Göster

1200 1400 arasında bi işlemci zaten o. sen bile şikayet etmedi isen milletin şikayety etmesi bana garip geliyo.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.