DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Rekabet Kurumu, TTNET hakkında soruşturma başlattı!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
217
Cevap
1
Favori
9.332
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Rekabet Kurumu, TTNET hakkında soruşturma başlattı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      623 Mesaj
      15 Şubat 2017 13:30:10
      Beter olsunlar. Gerçi ortada kimi kime şikayet ediyorsun durumu da var.
      |
      |

• Yarbay
      3126 Mesaj
      15 Şubat 2017 13:58:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Hemrety

Rekabet kurulunun armut topladığını sanıyordum. Güzel sonuçlar gelsin tüketici yararına artık.

Armut toplamakla ilgisi yok, efendileri ne buyurursa onu yaparlar. Hükumet ile ters düşmüşlerdir, yeteri kadar yedirememişlerdir o yüzden buraya gelmiştir olay. Bu bir ilk tehdit, istediklerini alamazlarsa yüklü vergi borcu falan çıkartıp iyice bezdirip istediklerini alırlar, sonrasında yine canım cicim olurlar. Yani boşuna sevinmeyin bu üşkede tüketici yararına hiç bir olumlu hareket olmaz, olduğunu gören var mı?
      |
      |

Kasa: Corsair Carbide 400C MidT | Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 650 G2 | İşlemci: Intel Core i7 7700K @4.2GHz | Anakart: Asus Maximus IX Hero | Ekran Kartı: Asus ROG STRIX Nvidia GTX 1070 OC | Ram: Gskill TridentZ (2*8) 16Gb 3200 Mhz | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb & 500 Gb | İşlemci Soğutucu: Corsair H80i v2 Extreme | Monitör: Asus MX299Q 29" UW IPS | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Razer Orbweaver Chroma / Xbox One Controller / Logitech Driving Force GT | Headset: Corsair Void Wireless |Ses Sistemi: Creative 5+1 Inspire T6300 |
      UPS: Powersonic 1000VA |
    • Binbaşı
      1331 Mesaj
      15 Şubat 2017 14:28:25
      ben de ekliyim.

inşallah tez zamanda batarsın türk telekom.
      |
      |

• Yarbay
      4642 Mesaj
      15 Şubat 2017 14:39:21
      TT batarsa ne yapıcaksınız,ülkenin çoğu internetsiz kalır veya daha pahalıya internet almak zorunda kalır.
      TT çoğu bölgede tekel olduğu için kimi kazıklasam kardır kafasında ama kafalarını uçurmak lazım bunların
      mesela mobilde rakipleri var ve bana göre en avantajlı TT mobil.
      TT ye rakiplerin gelmesi lazım yoksa bu böyle devam eder.
      |
      |

• Teğmen
      119 Mesaj
      15 Şubat 2017 14:44:18
      TTNET eski çok süper şimdi çok kötü başarşiz oldu beğenmıyorum.
      |
      |

Thermaltake ARMOR+ Siyah Pencereli Aliminyum ATX Kasa 750 WATT,ASUS Z87-Pro İntel Z87 Soket 1150 Ddr3 3000Mhz,Windows 7/64 BİT, CPU Intel Core i7 4790K @4.00 GHZ, RAM 20 GB 532 MHZ, Erkan Kart Evga GTX780 SuperClock ACX GDDR5 6GB 384Bit Nvidia 6144MB, Graphics 2DX2 HD LG TV,Storage Samsung SSD 840 Evo 120 GB SSD
    • Teğmen
      245 Mesaj
      15 Şubat 2017 15:53:01
      ttnetden çektiğim kadar hiçbişeyden çekmedim, 6-7 yıldan sonra yetti dedim kablonet e geçtim. tavsiye ederim yine sorunlar oluyor ama çileden çıkacak kadar değil
      |
      |

PS4 Dijital Referans: metaldeniz_x, enkazweb, blizzard3, Evrekas, slim73, recozbek, kutsaltoprak, süvari, Arslan35356464,**Nicolae**, hamza29, ,agent82, emretasman30, doganreis, Megathrone26, oziware, gasparado, RuuNeR, Fairy Tail, fbastan, aritabud, jigsaw999, Redd06, NeRo3506, Lul4head, nayifhakan, tall0563, mrbaronx, NyzTnkn, berkay_53, karikaturizma, aaronemre, ey özgürlük, phoqkhan, imax1, scorsese75, chgrafiker, oguz olabilir, lubuoguz, gomleksiz, rerman, _botturgec_, stalker7777, ravanel, nil2014, terlix, chimarea, Vurgu, kralreco, nighty, Darthvader83, DrahmiN
      Çek Satış Takas Referans: Numan449, polyo, yebozkurt, omer5680, dinazor1005, burak6721, SlimShay, ado102, CinemaG, NeviSahsiMunhasir

We all are shining pay star with diamonds from quesar...
    • Yüzbaşı
      421 Mesaj
      15 Şubat 2017 15:53:46
      Arkadaşlar btk ya şikayet ettim bende bana da boş port olmadıgını soylediler. 1 aydır bunla ugrasıyorum. Altta btk'ya yazdıgım sikayet var.

Merhabalar,
      Ben vodafone net kullanıcıyım ancak türk telekomdan dolayı nakil işlemleri gerçekleştirilemiyor. 29.01.2017 tarihinde başvuruda bulundum ve vodafone net boş portun olmadığını söyledi. TTNET'i arayıp sorduğumda ise boş portun olduğunu dilerseniz vodafone net üyeliğinizi iptal ettirip türk telekomdan internet sağlayabileceklerini söylediler. Bu hiç adil olmayan bir davranıştır. Vodafone net müşterisi olduğum için boş port olmadığı bilgisini veriyorlar ama TTNET müşterisi olursam boş portun olduğunu söylüyorlar. Lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Alt yapı Türk telekomun diye sadece bu firmanın müşterisi olursak boş port olacak gerçekten bu yapılan haksız rekabettir. Bu sadece benim başıma gelmiyor. 2016 yılında 87 bin kişi bu yüzden interneti aktifleştirilmemiş. Buyurun alttaki linke Rekabet Kurumu TTNET'e soruşturma davası açmış.

https://www.donanimhaber.com/operatorler--kurumsal-haberler/haberleri/Rekabet-Kurumu-TTNET-hakkinda-sorusturma-baslatti.htm

Acil desteklerinizi rica ederim.
      İyi çalışmalar.
      |
      |

• Yüzbaşı
      285 Mesaj
      15 Şubat 2017 15:58:26
      Sadece bu konudan aldığı bedduaya rağmen ayakta kalabiliyorsa, büyük şirketmiş. Ki bunun gibi daha kaç konu var
      |
      |

Just Code It!
      Anime Listem
    • Yarbay
      2401 Mesaj
      15 Şubat 2017 16:07:13
      Hemen atlamissiniz sizde. Yapacaklari, paralari bir cebinden oteki cebine atmak olacak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

İNTEL CORE İ5 4690 3.5GHZ 6MB CACHE / EVGA GTX 960 4GB FTW GAMİNG ACX 2.0+ / MSI H81M-PRO-VD / HYPER X FURY 8GB DDR3 1600MHZ / SANDİSK EXTREME 120GB / SEAGATE BARRACUDA 1 TB / EVEREST RHİNO 432 / EVEREST EPS-6600 / LOGİTECH G600 WHİTE / RAMPAGE KB R8 MECHANİCAL / STEELSERİES FLUX HEADSET / STEELSERİES QCK+ XL / RAZER KRAKEN CHROMA 7.1 HEADSET / XİAOMİ Mİ MAX 2 BLACK 64GB - SP625, 6.44", 5300MAH, 4GB RAM, 12MP, TYPE-C / ASUS TP200SA 2 IN 1 ULTRABOOK / APPLE MACBOOK AİR MİD 13 - 2012
    • 15 Şubat 2017 16:13:24
      En kısa sürede batması dileğiyle
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 20 saat 38 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      15 Şubat 2017 17:14:25
      Rekabet Kurumu >-< TTNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 15 Şubat 2017; 17:15:12 >
      |
      |

• Misafir Üyelik
      49148 Mesaj
      15 Şubat 2017 17:21:43
      2 alt sokağa fiber internet hizmeti veriliyor ama diğer sokaklara alt yapı yapılmıyor
      |
      |
    • Yüzbaşı
      733 Mesaj
      15 Şubat 2017 18:15:39
      inşaALLAH Batarsınız
      |
      |

• Onbaşı
      23 Mesaj
      15 Şubat 2017 19:24:06
      Birilerinin işine gelmemiştir o yüzden soruşturma açılmıştır. Sanki bugüne kadar diğer operatörler çok güzel hizmetler verdi. Onlara neden ses çıkmadı. Bu dünya çıkar dünyası çıkarı olan diğerini alt etmek için uğraşır
      |
      |

• Yarbay
      5668 Mesaj
      15 Şubat 2017 19:27:01

Sen yatırım yapmak isteyen bir internet servis saglayicisisin.

Yatırım yapacağın yerde Türk Telekom un kanalları var. Bu kanalların kullanımı için ulaştırma bakanlığının tesis paylaşımı tarifesi var. Türk telekoma bunun parası neyse vereyim kirası bedeli neyse ödeyim bu kanalları ben de kullanayim diyorsun. Türk telekom a başvuru yapıyorsun. Ya cevap vermiyor. Ya orası paylaşıma uygun değil diyor. Ya da başka bir bahane uyduruyor.

Belediyeye gidiyorsun kazacam bu yolu kablo doseyecem diyorsun. Belediye diyor öyle kafana göre dosettirmem. İzin vermiyorum. Ya da komşuda piser bize de düşer hesabı öyle bedavadan kazamazsin bizi de gör diyor. Bir sürü para istiyor

Yıllarca bu böyle sürdü. Şimdi tabi davalar bilmem neler derken bazı seyler düzeldi. Superonline gibi alternatif iss ler vdsl yatırımı yapmaya bile başlamışlar duyduğuma göre. Bu da bence çok şeyi değiştirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      beyazsoy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      714 Mesaj
    • Teğmen
      152 Mesaj
      15 Şubat 2017 20:38:26
      Allah yok etsin. Amin.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      606 Mesaj
      15 Şubat 2017 21:15:22

Adam kendi yatırımını neden paylaşsın salak mı. Ama kanuna göre yeni yatırımcı da olsan paylaşacaksın. Doğal olarak kimse yatırım yapmak istemiyor üstüne yazdığın gibi belediyelerin avanta merkezi olması işleri çığrından çıkarıyor. Superonline (Turkcell) biraz biraz yatırım yapıyor (zengin semtlere) doğan gurubu TV'de reklam üstüne reklam ama iş yatırıma gelince arazi. Kısaca bu sorunu sadece Türk Telekom'a atılarak cozulmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      mcrew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      170 Mesaj
      15 Şubat 2017 22:11:30
      Bir arkadaş demiş, çay ısmarlama cezası verir sonra herkes işine bakar diye, tam olarak doğru demiş. Aman şirket sahipleri üzülmesin, tatlıya bağlayalım, sonra vergiden düşeriz diye diye özellikle halka hizmet veren TT gibi firmalara çay parası sayılacak cezalar verirsen, o çay parasınıda halktan çıkarırlar. Adam akıllı emsal teşkil edebilecek, diğer firmaları titretecek, küçük bir çakallık yapma fikrini bile akıllarına getiremecek derecede caydıracak bir karar verseler, bırakın 2019'u 6 ay içinde bariz gelişmeler sağlanır.

TT kadar kan emici firma görmedim, bu derece fahiş fiyata, neredeyse süzerek, damla damla yatırım yaparak, resmen tekel firma olarak nasıl zarar gösteriyorlar, beynim almıyor. Her zaman ki gibi aylık çay parasına eşdeğer ceza verir, yanında kuruyemişi falan da kendi getirir, sonrası tüm masrafı bir şekilde faturalarda 1 TL ek safsata gösterip fazlasıyla bizden alırlar.
    • Yüzbaşı
      914 Mesaj
      15 Şubat 2017 22:18:47
      Turknet vs. hepsine söyledim defalarca.
      Bana TTnet ağzı ile konuşuyorlar arıza var falan port yok.
      Arıza falan yok amaçları bunlar bağlayamayacak bu interneti dedittirip başvurumu iptal ettirip TTnet'i aramam ve aynı gün kendileri bağlantıyı yapıcaklar diyorum.
      Siz uyuyun bu yalanlar vs. diye kaç defa söyledim. Başvuruma 2 ay santral arızası dediler salaklar dedim ne arızası ben ttnet'den zaten hizmet alıyorum vs. resmen tekel diye hepimizi öpüyor firmalar da dahil ttnet.
      Yine dedim bunlara bu port yok yalanı sadece bizim sorunumuz değil sizin de sorununuz böyle biz başvurduk bağlamıyorlar diyerek olmaz sonuçta sizde iş yapamazsınız batınca ne oldu dersiniz. Gerçi bu kaçıncı şikayet belli değil.
      Kesin olan hikaye bunlara bu kurum cüzi bir ceza kesiyordur.
      Bunlarda ticaretinde zaten hesap yaparlar ceza ödemek daha mantıklı gelir yine bir cacık olmaz. Allah belalarını versin BTK başkanına kadar yazıyoruz ama adamlar koyun güdemeyecek kişiler. Telekom yöneticilerine ricada bulunmuş beyfendi geçen konuşuyor.
      Kendi müşterinize 2 günde bağlıyorsanız diğer firmalara olsun hadi 4 günde bağlayın diyor. Adamlar 40 gün sallamıyor haberi yok. Hepsinin cehenneme kadar yolu var haram zıkkım olsun vergiler ile aldıkları maaşlar
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
modasor
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
7,864
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.