Şimdi Ara

Rekabet Kurumu'ndan Google'a Android tehditi: Ceza gelebilir! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    amerika daki davanın sonucuna göre kısa vadede halkbank iflas gösterip kaynakları diğer bir devlet bankasına aktarılıp o şekilde devam edecektir orta ve uzun vadede tabela değiştirip tekrar faaliyete başlayacaktır. Uzman görüşleri bu yönde olacağına dair emareleri görmeye başladıklarını beyan ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx3169

Velev ki google a ceza verildi ve Google cezayı ödemeyip Türkiye faaliyetlerini durdursa...

Türkiye ne kazanır? Google ne kaybeder?

Sadece soruyorum :D

Sizin gibi saflar olduğu sürece Google kaybetmez merak etme.

Google Türkiye'deki faaliyetleri durdurabilir mi diye düşünmek bile ne kadar sığ ve bilgisiz olduğunu, teknoloji, küresel ticaret, firma planlaması gibi konularda yetersiz olduğunu gösteriyor.

Sırf beğeni almak için saçmalamak günümüzde sosyal statü yöntemi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karanlikmadde kullanıcısına yanıt
    Dışa yansıtma yaparak makus talihini yaşamaktan kaçamazsın.Yeterlilik fikri tartışma yerine hakaret etmekse kalsın ya o yeterlilik.
    Senin gibi engin bilgi sahibi "entellektüel sosyal statü uzmanlarına"
    Üslüp kişinin karakter ve yetişme tarzını ifade eder.Gerisi giydirilmiş kütük ya da kalaslıktır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx3169

Dışa yansıtma yaparak makus talihini yaşamaktan kaçamazsın.Yeterlilik fikri tartışma yerine hakaret etmekse kalsın ya o yeterlilik.
    Senin gibi engin bilgi sahibi "entellektüel sosyal statü uzmanlarına"
    Üslüp kişinin karakter ve yetişme tarzını ifade eder.Gerisi giydirilmiş kütük ya da kalaslıktır...

Sosyal gelişmişliğinizi kanıtlama çabanız için teşekkürler ama bunu bana göstermenize gerek yok mantıklı düşünüp konuşmak sizin için yeterli.

Kalaslar kütükler cümleyi etkileyici kılmıyor.

• Fikir dünyan kişilere saldıracak kadar genis ufuklarda olduğu için ispata gerek yok 😂 Kendi karanlığında boğulmaya mahkumsun.

Beğenilme konusuna gelince devlet kasasindan yol kopru yapip gecmedigim kopruden vergi odeme alan dahasi bunu da bana meydanlarda lutufmus gibi anlatan kesimin çok soyleyecek sozu oldugunu dusunmuyorum 😘

Yapabileceginiz ancak insanlara karalama iftira hakaret ondan oteye gecemezsiniz...

• Aynisi microsofta da olmalı telefonuma saçan sapan word power point uygulamaları yüklü silemiyorum google daha daha baska

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.