Şimdi Ara

REİS filmi çakıldı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 Martta vizyona giren Reis filmi , 10 Martta vizyona giren diğer filmlerden dahi iki kat geride kaldı.

3 Martta vizyona giren Reis, 20 mart tarihi itibari ile sadece 159.000 kişi izleyebildi. https://boxofficeturkiye.com/film/reis-2013010

10 martta vizyona giren Kong: Kafatası Adası ve Deli Aşk 215.000 seyirci ile(her iki film) bir hafta sonra girmesine rağmen ikiye katladı.https://boxofficeturkiye.com/hafta/?yil=2017&hafta=11&haftatab=min&sirala=ts

Böylelikle işin içine sineme ve sanat olduğu sürece, üzerine para alma değil verme olunca talep yerlerde kaldı.

EDİT: 11 nisan itibari ile sinemadan kalktı. 20 günde 20bin kişi daha gitmiş
    176.813 seyirci ile rezil rüsva oldular.https://boxofficeturkiye.com/film/reis-2013010

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OlguN_ -- 11 Nisan 2017; 22:13:35 >

• Film arasında bedava mısır yoktu, tavsiye etmem.
  • Millet her Allahın günü televizyonda gazatelerde görmeye bıkmış, birde para verip izlemeyemi gidecekti.
  • Reis aşığı kitlenin parası mi var da gitsinler sinemaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köylü , çiftçi ,yaşlı sinemaya gitmiyor çünkü.

Edit: filme gelenlere kömür , makarna dağıtsalardı kendi kitlesini çekerlerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 20 Mart 2017; 16:53:16 >
  • vizyondan kalksın kusana kadar trt de izletirler yada atv de falan.
  • alex59 kullanıcısına yanıt
    Oyle ama ustune para verseler yine izlemeyecek milyonlarca insan vardir. Hayatimdan iki saati daha iyi islere ayirabilirim. Bunlara kabiz olup iki saat klozette oturmak da dahil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • filme gitmeyen counter terroristtir desek olur mu acaba?
  • Cb kendisi izlemis mi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kultablasi

Oyle ama ustune para verseler yine izlemeyecek milyonlarca insan vardir. Hayatimdan iki saati daha iyi islere ayirabilirim. Bunlara kabiz olup iki saat klozette oturmak da dahil...

İnşallah film yapımcılarına, seyirci garantisi vermemişlerdir yoksa seyretmesek bile, köprüler gibi para ödemek zorunda kalırız.
  • Ben konuşması çıkarsa kanal değiştiriyorum. Dünyanın en doğru sözlerini söylesede bana itici geliyor. Seveni vardır saygı duyarım, ama 15 yıldır hergün görünce insan sıkılıyor.

Bir de filmini izlemek? Ben almayayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex59

quote:

İnşallah film yapımcılarına, seyirci garantisi vermemişlerdir yoksa seyretmesek bile, köprüler gibi para ödemek zorunda kalırız.

Efsane

• quote:

quote:

Yap izlet devret

• gerçeğini toplu açılış ve temel atma törenlerinde bedavaya görüyorlar

• reis aşıklarının %75i ekmek almaya parasını zor yetiştiriyor geri kalanda zaten ultra zengin tayfa işine geldiği için reis aşığı olanlar. onlarda sinemaya gitmiyor villalarında sinema odaları var :D
  • quote:

quote:

döktürmüşün resmen
  • 159.000 kişi izleyebildi ne demek ? İzlemeyin diye kapılara zincir mi vurmuşlarda izleyebildi oluyor, izledi olacak o..

----------------
    bana yazacak bişey bırakmamış yorum yapanlar bende burdan bakış açısı yakalıyım dedim..
  • Cahil demek istemiyorum da genelde bilgi seviyesi düşük insanlar desteklediği için sinema nedir bilmiyorlar.
    Sinemayı bilseler hemen koşarlardı.
  • Tv de verilseydi rekor kirardi.

• 159.000 bile çok yalnız , adamı seslendiren kişi YouTubeta taklit yapan bir kişi , vizyona gel

Ki zaten oyuncular da tahminen bunun uzaktan akrabaları falandır , kadrolaşma her yerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.