Şimdi Ara

[REHBER] Steam oyunlarını daha ucuza getirmek (tamamiyle legal) [5. GÜNCELLEME] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
65
Favori
73.348
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu şekilde oyun alıyoruz kendimiz için ama bunu biz ticarete dökebilir miyiz? Yani Ruslardan oyunlar alıp sonra yine steamtrades'te başkasına satmak istesek kâr edebilir miyiz? Bir oyundan bir tane almak yerine 2-3 tane aldığımızda herhalde küçük de olsa bir indirim yaparlar. Biz de üstüne kendi kârımızı koysak ekmek çıkar mı? Çıksa bile bu uğraşa değer mi? Yoksa Rusların gift olarak alamadığı veya bölge kilidi olan oyunların indirimini kovalayıp Steam'de indirime girdiklerinde alıp onları mı satmaya çalışsak? Günümün çoğu kısmı PC başında geçiyor en azından böyle bir şey ile uğraşıp az çok bir şeyler kazanırım belki diyorum ama kararsızım..
  • Arkadaşlar TF2 key nedir?
    Nereden nasıl alırım? Lütfen yardımcı olun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boox

Arkadaşlar TF2 key nedir?
    Nereden nasıl alırım? Lütfen yardımcı olun...

Team Fortress 2 oyunun Mann co. İkmal Kutusu Anahtarı adında bir eşyası. Fakat takaslarda kısaca tf2 key diye tabir edilir. Nereden bulabileceğiniz ilk mesajda anlatılmış zaten.
  • Kyk yurtunda kaldığım için steam'e vpn ile girmek zorunda kalıyorum, dota 2 oynuyorum genelde titan quest almayı düşünüyorum vpn olarak bağlandığım bir avrupa ülkesi galiba (PrivitizeVPN kullanıyorum para birimi euro) oyunu nasıl almamı önerirsiniz?
    -Türkiye üzerinden engelli olmayan bir IP üzerinden mi?
    -Yoksa vpn ile bağlandığım IP üzerinden mi almalıyım?

Oyunu genelde yurtta oynucağım için farklı IP'ler sorun oluşturur mu gibi bir endişem var :/
  • 2.5 keys dedikleri nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sleeping Sad

2.5 keys dedikleri nedir?

Arkadaş ilk mesajda anlatmış, metale falan çeviriyormuşuz galiba öyle bir şeyler diyor. 2 key + xx metal olarak ödüyormuşuz. Artık ne kadarsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalradyalı

quote:

Arkadaş ilk mesajda anlatmış, metale falan çeviriyormuşuz galiba öyle bir şeyler diyor. 2 key + xx metal olarak ödüyormuşuz. Artık ne kadarsa.

Yeni account açtım ama alışveriş yapalı 30gün olmadığı içi key alamıyorum. Arkadaşın accoutundan key alıp kendime trade ile verebilir miyim 30gün olmadan?
  • Herkesin faydalanabileceği güzel bir rehber olmuş, eline sağlık.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kalradyalı

quote:

Yeni account açtım ama alışveriş yapalı 30gün olmadığı içi key alamıyorum. Arkadaşın accoutundan key alıp kendime trade ile verebilir miyim 30gün olmadan?

Arkadaşının accountundan key alıp kendine takasla veremezsin. Arkadaşının accountundan oyunları alıp kendine hediye olarak göndertebilirsin.

Ayrıca ilk arkadaşın dediği gibi 2.5 key dediği zaman falan refined metal ile para üstü veriyorlar sana. 7.33 ref civarı galiba 1 key. ( not: refleri pazardan alıp satamazsın )

• şlmdi konu ile ilgili birkaç sorum olacak arkadasıma karsılıksız key gonderebılırmıyım trade ile.

Yanlıslıkla bolge kilitli bir oyun aldım diyelim trade ile bunu yine baska birine satabilirmiyim.

Adamın elindeki oyunun kilitsiz row vs oldugun trade yaparken anlayabilirmiylm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer takas ile falan uğraşmam derseniz bu siteyi önerebilirim. İki kere alışveriş yaptım ve hiç bir sıkıntı çıkmadı ve hızlılar gayet. Oyunun parasını ödedikten sonra belirttiğiniz eposta steame kayılı olan gift şeklinde gönderiyor. Bazı oyunları çok ucuza bulabilirsiniz bence tamamen güvenilir zaten adamın steam profilinde satışta olan oyunları görebiliyorsunuz.http://www.steamblackmarket.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: thsn_can

şlmdi konu ile ilgili birkaç sorum olacak arkadasıma karsılıksız key gonderebılırmıyım trade ile.

Yanlıslıkla bolge kilitli bir oyun aldım diyelim trade ile bunu yine baska birine satabilirmiyim.

Adamın elindeki oyunun kilitsiz row vs oldugun trade yaparken anlayabilirmiylm.

1) Evet karşılıksız anahtar gönderebilirsin. Her eşyayı gönderebilirsin, bunu yaptığın zaman trade ekranında küçük bir uyarı da gelecektir karşılıksız olarak gönderiyorsun dikkat et diye.

2) Bölge kilitli bir oyun alırsan aktif edip kütüphanene eklemediğin sürece tekrar trade ile elden çıkarabilirsin ama çok zor olacaktır ilk başta hiç almamaya dikkat et.

3) Evet görebilirsin trade ekranında iken karşıdaki insanın trade yapmak istediği eşyanın üstüne mouse'u getirirsen onla ilgili bilmen gereken her bilgi karşına çıkacaktır.

• Gerçekten çok faydalı ve güzel bir rehber .Çok teşekkürler
  • Çok faydalı bir rehber olmuş, elinize sağlık
  • Tf2,dota 2,cs go keylerini steam den daha ucuza nereden alabiliriz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 2 sorum olacak;
    -Bu steamtradesde satıcıların envanterindeki oyunlar takasa açık, yani takasda onların envanterindeki oyunları seçebiliyorum ama kendi envanterimdeki gift oyunlar takaslanamaz durumda, neden ben gift alırken takaslanamaz alıyorum da onlar takaslayabiliyor?
    -Malum dota2 keyleri 1,81 usd iken tf2 keyleri düşmeden 2,40 usd seviyesinde, millet ya dota2 kabul etmiyor ya da haklı olarak fazla dota2 keyi istiyorlar. Bu işte yeniyim, şu an dota2 keyi almak mantıklı mı, ilerde yine tf2yi yakalar mı, bu işin rayiçi nedir :)
  • Arkadaşlar steamtradeste The Witcher 3 Preorder 9 tf2 keyine satılıyor. Yine steamtradesten 1.80 kurla keyleri alırsanız 18 dolara the witcher 3 sahibi oluyorsunuz. 9 key e satılan ilanı bulamazsanız 10 key e satılan bayağı ilan da var. En fazla ödeyeceğiniz para 25 dolar civarında olur. Malum oyun steam sayfasında 47 dolar
  • http://www.tf2outpost.com/ bu sıteye gırın steam hesabınızla oyunları daha ındırımlı alın. tf2 key karşılıgında ıstedıgınız oyunu takas yoluyla orda satan kısılerden alabılırsınız.. sıte tamamen guvenılırdır steamın kendı sıtesıdır. ama kısılere dıkkat edın takas ederken.
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    Aldıgın oyunun hemen hediye edilebilmesi icin Güvenilir hesap olmasi gerekirmis. Su sekilde bir aciklamasi var

Why aren’t some of my gifts tradable?

Only gifts that are purchased on trusted accounts can be traded immediately; otherwise there is a 30-day cool down before the gift can be traded. Any account that has made any valid purchase from the Steam Store more than 30 days ago is considered trusted. This is to ensure that all games traded are valuable, and help prevent fraudulent purchases for the purpose of trades. If you do not make a purchase on your Steam account after being labeled as trusted within a year your status will be reset and you will need to wait an additional 30-days before being trusted again.

Dota2 hakkinda bir bilgim yok
  • baskanbosnak kullanıcısına yanıt
    Ben bu siteden hic key almadim. Paypal da cikacak masraflar size ait olur diyor. Paypal tahmini ne kadar masraf cikariyor. Buyuk ihtimal dolar kurunuda yuksek hesaplar 1,90 aldigim key + masraf + döviz farkı ile steam arasindaki farkı merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.