Şimdi Ara

[Rehber][LG P503 Optimus One] [Root + Recovery + Custom Rom + Firmware Update] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
9
Favori
49.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cyanogen mod 9 yukledım
    v20g yuklu

ama ben yıne programlarda hata yasamaya basladım. bugun kac kere radyoyu acsam acmadan durduruldu deyıp kapatıyo. maıl gelıyo maılı acıyorum bır ıkı okuyorum kapanıyor.
    ne yapmamı onerırsınız. daha stabıl bı versıyon mu deneyım ne yapayım sureklı hata vermesınden bıktım.
  • artık telefonda açılır kapanır oldu :D

ayarlar >performans> işlemci>işlemci yöneticisi> smartassv2 bendeki
    değiştirmemi önerir misiniz? gerçi değiştim de pek bi değişen hissetmedim ben

320-691 mhz arası çalışıyor makine
  • Arkadaşlar Türkçe karakter problemi olmayan sorunsuz kasmayan rom var mı ? v20h fransa romunu kullanıyorum öneriniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Sonkaya

Arkadaşlar Türkçe karakter problemi olmayan sorunsuz kasmayan rom var mı ? v20h fransa romunu kullanıyorum öneriniz var mı ?

türkçe karakter sorunu olmayan 2.3 yok. bende v20g kullanıyorum. fransa romundan şarzı daha iyi gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaT1F

quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Sonkaya

Arkadaşlar Türkçe karakter problemi olmayan sorunsuz kasmayan rom var mı ? v20h fransa romunu kullanıyorum öneriniz var mı ?

türkçe karakter sorunu olmayan 2.3 yok. bende v20g kullanıyorum. fransa romundan şarzı daha iyi gibi geldi bana.

v20h çok takılmaya başladı ayrıca arama yaparken falan çok kasıyordu v20g yi deneyeyim bir de teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonesland

artık telefonda açılır kapanır oldu :D

ayarlar >performans> işlemci>işlemci yöneticisi> smartassv2 bendeki
    değiştirmemi önerir misiniz? gerçi değiştim de pek bi değişen hissetmedim ben

320-691 mhz arası çalışıyor makine

bence en iyi governor ve frekans aralığı o değiştirmeyin derim
  • governor yokkı bende

interactive
    conservative
    ondemand
    userspace
    powersave
    smartassv2
    performance

işlemci yöneticilerim bunlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonesland

governor yokkı bende

interactive
    conservative
    ondemand
    userspace
    powersave
    smartassv2
    performance

işlemci yöneticilerim bunlar...

aynı anlama geliyor hocam
  • Arkadaşlar türkçe problemi olmayan orjinal Turkcell Rom nereden bulabilirim?Yardımcı olabilir misiniz?
  • kardeşim kolay gelsin Telefonum Reset atttı hatta Program Test dedi ben test için evet dedim
    ama telefonumda Superuser
    uygulaması gelmedi.yardımcı olurmusun lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancannnnn

kardeşim kolay gelsin Telefonum Reset atttı hatta Program Test dedi ben test için evet dedim
    ama telefonumda Superuser
    uygulaması gelmedi.yardımcı olurmusun lütfen

hocam antivirüsleri felan kapatıp superoneclick ile tekrar denermisiniz ? Program hata veriyor mu veriyorsa ne diyor yazma şansınız var mı ?
  • 3 gündür recovery moda gecemiyorum, 2.3.3 var, root da yaptım sanıyorum, onesuperclick ile, ancak bir türlü gecemiyorum recovery mod'a home+ses kısma+power tusuna basık tutarak acıyorum, her defasında fabrika ayarlarına falan dönüyor cihaz, ne bicim bir şey anlamadım, millet nasıl geciyor merak ediyorum p503'te, bununla ilgili ne yapmma gerek_? market'ten rom manager kurup yapmaya calıstım orada da kurmaya calısınca %100'e gelince hata verdi, bununla ilgili bilgisi olan biri yardım ederse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IlkerCagatay

3 gündür recovery moda gecemiyorum, 2.3.3 var, root da yaptım sanıyorum, onesuperclick ile, ancak bir türlü gecemiyorum recovery mod'a home+ses kısma+power tusuna basık tutarak acıyorum, her defasında fabrika ayarlarına falan dönüyor cihaz, ne bicim bir şey anlamadım, millet nasıl geciyor merak ediyorum p503'te, bununla ilgili ne yapmma gerek_? market'ten rom manager kurup yapmaya calıstım orada da kurmaya calısınca %100'e gelince hata verdi, bununla ilgili bilgisi olan biri yardım ederse sevinirim.

hata tam olarak nedir? Tum superuser izinlerine evet diyeceksiniz.Tabii ki internet de şart.
  • Recovery'e de gectim ve gereken işlemleri yaptım, sd karttan romu secip, devam ettim, ancak 5 sn kadar sürdü yükleme işlemi ve cihazı baslattım, hard reset yemiş gibi basladı, değişen bir şey yoktu, ben mi tam olarak anlayamıyorum, tam olarak ne yapmam gerekiyor, ilk defa android işletim sistemleri ile haşır neşi oluyorum, yani forumlarda gösterilenleri aynen yapıyorum, problem nerede? hala android 2.3.3 yüklü olarak gösteriyor, rom yüklemiyor, bunun sebebi nedir?
  • Selamlar, cyanogenmod kurmayı başardım ancak hattımın sağlayıcısı algılamıyor, pin kodu ekranı gelmiyor, servis yok diyor, arat desem de hata oluştu diyor. cyanogenmod 7.2 nightly tüm versiyonlarda aynısını yaptı. Siz de böyle bir sorunla karşılaştınız mı? Çözüm önerisi olan var mı?
  • Arkadaşlar Türkçe problemi olmayan ROM yok mudur? Orjinal TR Rom yükleten arkadaşlar burada paylaşamazlar mı?
  • Yahu bu konuda orjinal Türkçe rom vardı niye silinmiş ki?

Elinde olan yok mu arkadaşlar o kadar kişi istemiş yardımcı olup yüklemeniz mümkün müdür?

Telefonu anneme vereceğim o yüzden akıcılık falan değil en stabil ve sorunsuzunu yüklemek istiyorum. LG'nin en son sağladığı Türkçe romu bulamaz mıyız?
  • Arkadaşlar p.miu 1.2 reupload indirdim ve yükledim. Türkçe desteği tam, android 2.3.7 sürümü. orjinal roma denk gibi. Tavsiye ederim.
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1325386

şu an bu romu kullanıyorum. şarjı iyi gidiyor. türkçe karakter sıkınıtısı yok.
    kullanım açısından gayet rahat. tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.