Şimdi Ara

Rehavete kapılmayalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen yıllarda yaptığımız hatayı yaparsak üzülürüz. Taraftar havaya girerse takım da girer. Her maçı tek tek kazanacağız. Şampi... Beşiktaş falan yazmayın sevinçlerimizi sezon sonuna saklayalım

• bu saaten sonra şampiyonluk verilirse taraftar stadı yaksın çöp etsin, oyuncular atlasın boğazdan bizde intihar edelim o kadar.
  • Şu an kulüp olarak sadece Sivas maçına odaklanmamız lazım , futbolcuların normalden bile daha ciddi olması lazım rehavete kapılırlarsa işimiz zor , Quaresma da yok ekstra oynamamız gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Rehavete kapılmayalım
  • Valla böyle bir ligde ve bu rakiplere karşı şampiyon olamazsaniz kapatın kulübü. 100 yılda bir gelir böyle kolay şampiyonluk.
    Galatasaray bitik Fb yi vitor bitirdi daha ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 puan avantajı koruyamazsanız ölün. 5 puan demek 2 beraberlik hakkı demek.

• Babamın takımıdır beşiktaş.. bu yılın başından beri galatasarayımdan çok beşiktaşın şampiyon olmasını istiyordum. Allah dualarımı kabul etti sanırım. Babamın mutluluğa gerçekten ihtiyacı vardı.. forma falan alıcam ona.. inşallah şampiyon olur yav..

• Abi üç puanlık sistemde yarışıyoruz. Son 2 maça 5 puan önde girmedik şurada. Alınacak 18 puan var daha. Her şey olabilir. Bu saatten sonra verilirse lafları falan gerçekten yersiz. Her şey olabilir.
  • Konyaspor maçına puan kaybı olarak bakıyorum ben sadece.

Ötekilerde, artık oyuncu kalitesiyle,şansla,havayla onunla bununla Beşiktaş şampiyon olur bu sene..
  • geçen sene son 5 haftada verdik şampiyonluğu bu sene de verirsek kapatalım klübü rehavete kapılmamak lazım
  • Kimse büyük konuşmasın beyler rehavete kapılmayın.

• Dereyi görmeden paçaları sıvamamak gerek.
  • Ne guzel resim lan bu 😂😃😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elimde değil durduramıyorum bi rehavet rehavet.
    Sivas maçını alırsak ucunu biraz göstermiş oluruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

Geçen yıllarda yaptığımız hatayı yaparsak üzülürüz. Taraftar havaya girerse takım da girer. Her maçı tek tek kazanacağız. Şampi... Beşiktaş falan yazmayın sevinçlerimizi sezon sonuna saklayalım

Zevkini çıkar içinde kalmasın
  • Bu saatten sonra Beşiktaş şampiyonluğu verirse tarihe tersten girer.

• Bu herifte sürekli gülüyor

• yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    sene sonu doya doya yaşarım puan kaybedersek kendimden bilirim olmaz ben kasımpaşa maçına stat yüzünden hiç odaklanamadım kaybettik kendimden bildim oyuncuların sosyal medya hesapları olmasa keşke
  • Buradan şampiyonluk verirseniz sonuçları ağır gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Valla böyle bir ligde ve bu rakiplere karşı şampiyon olamazsaniz kapatın kulübü. 100 yılda bir gelir böyle kolay şampiyonluk.
    Galatasaray bitik Fb yi vitor bitirdi daha ne

ya hocam yapmayın, 100 yılda bir olacak kolaylık nerde

28.haftalar itibariyle 10 yıldır topladığımız puanı toplayan kimse olmadı. fenerin topladığı puan da yabana atılacak kadar az değil

biz bu kadar çok puan toplamasaydık, fb yine şampiyon olacaktı

gören de 45-50 puan toplamışız gibi takımın emeğini hiç etmeyin lütfen

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.