Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Regal TV çöktü??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8
Cevap
1
Favori
281
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      8 Mesaj
      09 Nisan 2017 19:44:59 Konu Sahibi
      Bugün yazılım güncellemesi yaparken sanırım FAZ 2 olan televizyonuma Faz 3 e ait bir yazılım attım.Şimdi televizyonu açınca ekranda Regal yazısı çıkıp öyle kalıyor.Led ışık yanıp yanıp sönüyor.TV de hiç bir tepki yok..Lütfen yardım edinn..Sanırım full yazılım yüklemesi yapacağım..
      SN:7827183 300017 yazıyor arkasında..

|
      |

• Emekli Yönetici
      9417 Mesaj
      09 Nisan 2017 21:23:28
      Yarın bana lütfen buradan etiketleyerek yazın yardımcı olmaya çalışırım. Bu gün yapabileceğim bir şey yok maalesef.

• Er
      8 Mesaj
      10 Nisan 2017 08:05:02 Konu Sahibi
      TV V.2.2.4 versiyonlu HO Regal marka 50 inç televizyondu.Ben önce tv ye 2.2.4t versiyonu attım ona yükseltildi.Daha sonra ise faz 3 e ait olan bir yazılım yükleyince TV açılmaz oldu.Ekranda regal yazısı donup kalıyor.Bir arkadaşım mb90 faz2 v.2.2.4t full yazılımı gönderdi.Onu yükledim.Tv açııldı kapandı ancak şimdide ekran simsiyah.TV sadece kumanda ile kapatılıp açılıyor.Başka hiçbir komuta tepki vermiyor.Acaba benim tv mb95 olduğu için mi??Sizde benim tv ye uygun bir full yazılım var mı??
      SN:7827183 300017 yazıyor arkasında.

• Emekli Yönetici
      9417 Mesaj
      10 Nisan 2017 08:11:38
      Seri noyu kontrol edebilirmisiniz rica etsem. mümkünse barkot resmi ekleyiniz.

• Er
      8 Mesaj
      10 Nisan 2017 09:05:38 Konu Sahibi

Kusura bakmayın duvara asılı olduğu için seri noyu tam okuyamamışım yanlış no vermişim..
      |
      |

• Er
      8 Mesaj
      10 Nisan 2017 10:05:55 Konu Sahibi
      Vestel driver da seri no yu girince indirmeye tıklıyorum ancak sayfa açılmıyor.Silinmiş diyor??
      |
      |

• Emekli Yönetici
      9417 Mesaj
      10 Nisan 2017 19:33:11
      https://drive.google.com/file/d/0B7g7XN7Ups-nbEFycWNLWUQ0dk0/view?usp=sharing

Bu yazılımı yükleyiniz.

Ve rica ediyorum ''Arkadaşım yolladı, Komşudan aldım'' şeklinde ürünlerinize yazılım yüklemeyiniz.

• Yüzbaşı
      489 Mesaj
      24 Nisan 2018 14:39:44
      quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Yarın bana lütfen buradan etiketleyerek yazın yardımcı olmaya çalışırım. Bu gün yapabileceğim bir şey yok maalesef.
      merhaba konumu ziyaret edip fikrinizi söyler misiniz ?https://forum.donanimhaber.com/regal-tv-netflix-uygulamasi--132522861

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 25 Nisan 2018; 8:31:53 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      489 Mesaj
      25 Nisan 2018 08:35:11
      quote:

Orijinalden alıntı: Ado

https://drive.google.com/file/d/0B7g7XN7Ups-nbEFycWNLWUQ0dk0/view?usp=sharing

Bu yazılımı yükleyiniz.

Ve rica ediyorum ''Arkadaşım yolladı, Komşudan aldım'' şeklinde ürünlerinize yazılım yüklemeyiniz.
      merhaba regal tv de bir görünüp bir kaybolan netflix uygulaması ile ilgili bir sorunum var .konuma bakıp fikir söyler misiniz ? konum : https://forum.donanimhaber.com/regal-tv-netflix-uygulamasi--132522861

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 25 Nisan 2018; 8:35:29 >
      |
      |

Reklamlar
modasor
SEO
Yeni Abonelik d-smart
türksohbet.net
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,363
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.