Şimdi Ara

REGAL 55R7020U 4K SMART LED TV- 2900 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazı alalı 2 ay felan oldu. Çok büyük olduğundan bir türlü alışamadık evde. Koyduğum yer küçük olduğundan büyük sıkıntı yarattı bizde ailece maalesef. Oysa cihazdan çok ama çok memnundum. 43" felan bir tv alacağım. Cihaz ile ilgili en ufak bir sıkıntı yoktur arkadaşlar gelip görüp dakikalarca test edebilirsiniz. Kutu içeriği eksizdir. Faturası ile birlikte verilecektir. Özelliklerini başlığa yazdım ama tekrar değinmek gerekirse eğer. 4K özelliğe sahiptir ve içinde HD uydu alıcısı mevcuttur . Wifi ve Ethernet ile internete bağlayabilirsiniz. Smart tv vardır Netflix Youtube hatta İPTV ( maç için ) bile bulunmaktadır. Fotoğraftaki kutusundan özelliklerini görebilirsiniz. Sormak istediğiniz bir şey olursa cevaplarım. Piyasa fiyatından 600 tl altında yazıyorum ama kutusuna koyup sıfır diye satsam dahi anlayamazsınız daha 2 aylık zaten.Takas yoktur. Ankara'da oturuyorum. Fiyatta sondur. Teşekkürler.

2900 TL

REGAL 55R7020U 4K SMART LED TV- 2900 TLREGAL 55R7020U 4K SMART LED TV- 2900 TLREGAL 55R7020U 4K SMART LED TV- 2900 TL

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.