Şimdi Ara

REGAL 50R5020U 50' 4K LED TV hakkında bilgisi olan? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
3
Favori
15.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu TV'den ben de almayı düşünüyorum.

Son görüşleriniz nelerdir? Regal 50R5020U'da sizi üzen bir durum oldu mu? Titremeden bahsetmiş bir arkadaş. Bu büyük bir sorun olsa gerek?

USB'den aksiyon filmlerinde falan donma oluyor mu acaba?
  • bydublor B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, öğrenmek istediğim birşey var. USB ile taşınabilir bir hard disk takarak MKV yada MP4 uzantılı video oynatmayı denediniz mı? 4K TV'ler H265/HEVC, AAC formatlarını destekliyor mu merak ediyorum.. Teşekkür ederim.

• Bizim TV de dün geldi. Bugün kurulumu yapıldı. Ben görüntü kalitesini vs. baya beğendim. Düşünenlere tavsiye ederim. Tek eksisi Smart ı olmaması. Onun dışında gayet yeterli bir cihaz.
  • kullnan arkadaşlar memnun musun cihazdan acaba 4k görünütüde titreme olduğu yazılmış

konsol performansı nasıl cihazın 4k filmlerde görüntü nasıl tavsiye edermisiniz acaba
  • sakalak kullanıcısına yanıt
    Ben memnunum. Arada goruntu gecislerinde falan titreme oluyor gibi ama goruntuden mi kaynakli tv den mi kaynakli bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugüne özel indirim ile 1540 TL ye alınabiliyor, ancak beni düşündüren, wifi ve smart olmaması . 2 sinide extra alırsam 180-220 arası maliyeti var. Aslında avantajlı sayılır. Kullanan arkadaşlar durum nedir. Bir de ben İzmirdeyim tv yi başka bir ildeki yazlık eve kargolattıracağım, kutuyu açmadan 1 ay sonra servise monte ettirmeyi düşünüyorum, ancak ürün arızalı , kırık, bozuk gelirse o da beni düşündürüyor.
  • 50r5020u ye aldım.

Evde 2 tane sony televizyon var. Bu cihazı ucuz diye pek kullanmadığım diğer evime aldım. Tv hiç hoşuma gitmedi. Renkler çok kötü. Biraz uğraştım ayarlayamadım. Mat donuk bir görüntüsü var. Usb diskten 1080p mkv filmleri akıcı oynatamıyor. Film izlenemeyecek kadar kötü takılma var. Aldık kullamıyoruz ama benden sıfır puan aldı.

• Bende bu Regali aldım. 2gün oldu. Sony kullanan bir arkadaş için çok kötü olabilir. Bad sectörlü dandik bir usb harddiskten elbette akıcı film oynatamaz. Biraz teknoloji bilinde konuşun. yüz puanlık televizyon değil ama sıfır puanlık hiç değil. o kadarda gebertmeyin tv yi. va panel olduğu için en iyi görüntüyü tam karşıdan bakarsanız görüyorsunuz. tv yi çok kenardan izlemek zorunda kalırsınız kesinlikle memnun etmez. bu şekilde renk değişimlerine hassassanız kesinlikle almayın. bir önceki kırılan tv ips idi yanlardan bakınca renk pek değişmezdi ama aşırı yansıma yapardı. bu va panelde yansıma gerçekten çok az. dediğim gibi tv ye çok kenarlardan yani geniş açılardan bakmak zorunda kalacaksanız kesinlikle almayınız.. bize çok acil lazım oldu 1598e malettim. fazla fiyat avcılığı yapamadım. bu fiyata görüntü çok iyi. para problem değilse direk sony alın 49" bile şu an itibari ile 3200tl. 4k sıda gerçekten iyi. bence 80 puanlık bir tv parasına göre. tüm kullanan arkadaşlara uzun ömürlü olmasını dilerim.

• Herkese Merhaba,

Bende ürünü 30 Nisan tarihinde N11'den aldım 2 Mayıs'ta kargo ulaştırdı ve 3 Mayıs'ta dün öğleden sonra servis ürünü kurdu. Maalesef işte olduğum için kontrolü akşam eve gittiğimde yapabildim ve fark ettim ki ürün sürekli ses kısma düğmesi bası kalmış gibi sesi kısıyor. Hemen Regal çağrı merkezini aradım ve kayıt açtım. Bugünde bölge servis arayıp yarın sabaha randevu ayarladılar. Tabi ki formalitede olsa kullanıcı kaynaklı bir durum tespit edilirse ücret talep edilebilir dediler. Umuyorum ki kurulduktan 2 saat sonra kayıt oluşturulan bir ürüne bunu yapmazlar. Bunun haricinde ürünün görüntü kalitesi hoşuma gitti, bu sorun evde çözülürse bu hafta sonu bende detaylı bir inceleme yapıp paylaşıyor olacağım.

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bjenige

Herkese Merhaba,

Bende ürünü 30 Nisan tarihinde N11'den aldım 2 Mayıs'ta kargo ulaştırdı ve 3 Mayıs'ta dün öğleden sonra servis ürünü kurdu. Maalesef işte olduğum için kontrolü akşam eve gittiğimde yapabildim ve fark ettim ki ürün sürekli ses kısma düğmesi bası kalmış gibi sesi kısıyor. Hemen Regal çağrı merkezini aradım ve kayıt açtım. Bugünde bölge servis arayıp yarın sabaha randevu ayarladılar. Tabi ki formalitede olsa kullanıcı kaynaklı bir durum tespit edilirse ücret talep edilebilir dediler. Umuyorum ki kurulduktan 2 saat sonra kayıt oluşturulan bir ürüne bunu yapmazlar. Bunun haricinde ürünün görüntü kalitesi hoşuma gitti, bu sorun evde çözülürse bu hafta sonu bende detaylı bir inceleme yapıp paylaşıyor olacağım.

İyi forumlar.
    Merhaba,

Bugün servis geldi ve hatayı giderdi. Kurulama gelen arkadaşların bir kontrolü atladıklarını söyledi ve küçük bir işlem (yaklaşık 2 sn.) ile işlemleri tamamladı. İmkanlar el verirse yarın detaylı olarak görüşlerimi iletiyor olacağım.

• TV yi emekli anne ve babama alacağım. Tavsiye eder misiniz? Teşekkürler.
  • Kendine bile alabilirsin. Ama yan açıya dikkat!. TV ye kenardan bakmak zorunda kalinacaksa ten rengi bozuyor.

• beyler bunu ps4 ile deneyen oldu?

yada deneme imkanınız var mı ?
    şimdiden eyw :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bjenige

Merhaba,

Bugün servis geldi ve hatayı giderdi. Kurulama gelen arkadaşların bir kontrolü atladıklarını söyledi ve küçük bir işlem (yaklaşık 2 sn.) ile işlemleri tamamladı. İmkanlar el verirse yarın detaylı olarak görüşlerimi iletiyor olacağım.

Alıntıları Göster
    Foto vs inceleme var mı

Regal 48 wifi li 1500 TL

O da aklımı çeliyor

2. TV olarak düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

TV yi emekli anne ve babama alacağım. Tavsiye eder misiniz? Teşekkürler.
    TV yi babamlara aldım. 1750 lira. Bugün TV yi ancak izleme fırsatı yakaladım. 4K muazzam. Dünya kupası maçlarını izliyorum ne banding ne takılma, maşallah çok iyi. Benim evde Samsung 55ju7000 var onda banding çok bariz olmasa da var. Regal de bunu görmemek garibime gitti doğrusu. Ancak HD kanalları biraz geride gibi geldi. Samsung HD kanallarda daha muazzam görüntü veriyor. Almak isteyen 1 dk durmasın. Yeterli bir TV. Özellikle 4k izleyince HD görüntüler bile çöp gelmeye başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

TV yi babamlara aldım. 1750 lira. Bugün TV yi ancak izleme fırsatı yakaladım. 4K muazzam. Dünya kupası maçlarını izliyorum ne banding ne takılma, maşallah çok iyi. Benim evde Samsung 55ju7000 var onda banding çok bariz olmasa da var. Regal de bunu görmemek garibime gitti doğrusu. Ancak HD kanalları biraz geride gibi geldi. Samsung HD kanallarda daha muazzam görüntü veriyor. Almak isteyen 1 dk durmasın. Yeterli bir TV. Özellikle 4k izleyince HD görüntüler bile çöp gelmeye başlıyor.

Alıntıları Göster
    4k TV lerde Full HD yayın iyi olmuyor

• Evimde samsung 55ju7000 kullanıyorum. HD yayınlar gayet de iyi regal göre. Regal 10 üzerinden 6 ise Samsung un rahat 9u var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • thorondor06 kullanıcısına yanıt
    Bence marka ile alakalı değil, ben de 50 inch philips kullaniyorum ,50 inch VA paneller 49 ve ya 55 inchlere göre oldukça zayıf

• nazım55 N kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam bende izmirdeyim sonradan ekstra olarak wifi ve smart takılabiliyorsa bende takayım diyorum nerden nasıl temin edebilirim yardımcı olurmusunuz?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.