DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
REGAL 22' LCD TV CARREFOUR'DA 345 TL!!!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5
Cevap
1
Favori
2.613
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> REGAL 22' LCD TV CARREFOUR'DA 345 TL!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      70 Mesaj
      15 Ağustos 2010 00:39:47 Konu Sahibi
      İzmir Mavişehir Carrefour'da gördüm. Diğer mağazalarda geçerli midir bilmiyorum.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Böyle olacağını biliyordum. Devamını ve sonunu da biliyorum.
    • Teğmen
      220 Mesaj
      15 Ağustos 2010 02:07:55
      yılbaşında aynı cihazın adı Seg olanını bu fiyatlardan aldım.Hatta 3 tane aldım iş için.
      Birinci ayın sonunda birinden ses çıkmamaya başladı,servise götürdüm ücretsiz birşeyi değişti.
      Bir tanesi arada pembe gösteriyor,daha servise götürecek vakit olmadı.
      Sonuç olarak 22 inch philipsi 400 lr ya vardı geçenlerde,bunlara bu para verilmezmiş.

|
      |

• Yüzbaşı
      746 Mesaj
      15 Ağustos 2010 02:21:09
      quote:

Orijinalden alıntı: sinan_15

yılbaşında aynı cihazın adı Seg olanını bu fiyatlardan aldım.Hatta 3 tane aldım iş için.
      Birinci ayın sonunda birinden ses çıkmamaya başladı,servise götürdüm ücretsiz birşeyi değişti.
      Bir tanesi arada pembe gösteriyor,daha servise götürecek vakit olmadı.
      Sonuç olarak 22 inch philipsi 400 lr ya vardı geçenlerde,bunlara bu para verilmezmiş.

22" Philips'in nerede 400 TL olduğunu söylerseniz, bir arkadaşım arıyor uygun fiyata düzgün LCD TV. Monitör değil yalnız TV olacak.

|
      |

• Teğmen
      219 Mesaj
      15 Ağustos 2010 02:53:47
      quote:

Orijinalden alıntı: mcbtrcs

Alıntıları Göster

22" Philips'in nerede 400 TL olduğunu söylerseniz, bir arkadaşım arıyor uygun fiyata düzgün LCD TV. Monitör değil yalnız TV olacak.

hepsiburada da vardı 499 sözde kişiye özel fırsat artı olarak %20 wordpuan ile 400 e geliyordu.
      19 inç seg tv ye 275 nakit veriliyorsa 12 taksit 345 lira rahat eder bu tv fiyatı gayet makul.

|
      |

• Teğmen
      220 Mesaj
      15 Ağustos 2010 16:55:05
      quote:

Orijinalden alıntı: mcbtrcs

hepsiburada da vardı 3-4 gün ,sonra 450 tl ye çıkarttılar fiyatını ama bonusun da 50 tl kampanyası var hb de.

|
      |

• Teğmen
      220 Mesaj
      15 Ağustos 2010 16:57:29
      quote:

hepsiburada da vardı 499 sözde kişiye özel fırsat artı olarak %20 wordpuan ile 400 e geliyordu.
      19 inç seg tv ye 275 nakit veriliyorsa 12 taksit 345 lira rahat eder bu tv fiyatı gayet makul.
      [/quote

hocam ben diyorum 3 tane aldım ,yaramz diye. Fiyatının makuıllüğünün ne önemi var,al-sat mı yapacak adam.
      ben otel odalarına koyacağım için biraz da bile bile aldım yoksa manisanın yanından geçmem de mecburen işte

|
      |

Reklamlar

SEO SEO izmir havalimanı transfer Web Tasarım
      Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü

DH-VM2
      0,484
      1.1.97

Bildirim
      mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.