Şimdi Ara

Referandumda Hayır Çıkacak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Referandumda Hayır Çıkacak. görüşüm böyle kiminle görüşüyorsam artık yeter diyor sizler neler diyorsunuz?

• belli olmaz etrafındaki kişilerin hayır demesi ölçü olmamalı
  • Kesinlikle hayır çıkacak.Akpli memurların cogu korkudan evet diyor ama yarın atılırım korkusuyla en az 2-3 milyon memur hayır diyecek.
  • % 53 evet çıkacak bence.
  • %55-65 arası evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Kesinlikle hayır çıkacak.Akpli memurların cogu korkudan evet diyor ama yarın atılırım korkusuyla en az 2-3 milyon memur hayır diyecek.

Evet cikarsa ilk isleri 657 yi degistirmek olacak. Yani istemedigi memuru tak kovabilecek tipki bir ozel sirket gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %55 hayir diye tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Kesinlikle hayır çıkacak.Akpli memurların cogu korkudan evet diyor ama yarın atılırım korkusuyla en az 2-3 milyon memur hayır diyecek.

Evet cikarsa ilk isleri 657 yi degistirmek olacak. Yani istemedigi memuru tak kovabilecek tipki bir ozel sirket gibi

öyle birşey olursa biraz boşluk oluşur kadrolarda çünki çekemeyen farklı görüşleri mezhepleri olanları ihbar eder fetocu diye gelen boşluğa da kendi adamları gelir

• Erdoğan anketlerin hayır sonucunu işaret ettiğini adeta itiraf ediyor burada.
  • o sandiktan hayir cikartirmazlar..
  • hayırcıyım hayır çıkmasını umsam da %55 evet tahmin ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • %50-60 civarı evet bekliyorum.
    Referanduma az kala yada referandumda Hdp evet diyecek alıntılarsınız buraya yazıyorum.
    Öcalan evet diyor.Partiyede koşullu evet demesi çağrısında bulundu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • %50'nin üzerinde Hayır, %13-15 civarında kararsız seçmen var son anketlere göre.
    Numan Kurtulmuş gibi siyasilerin açıklamalarında evet büyük farkla önde diyerek oran vermemeleri ilginç değil mi?
  • Seçim sonuçlarına "müdahale" olmadan biteceğini mi zannediyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat204 -- 13 Şubat 2017; 23:13:53 >
  • Pek sanmam hayır çıkacağını

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Olmasını istediğim tek icraat,işlerine dört elle sarılırlar böylece

• hayır çıkacak çünkü tv ye bakın bunlar kıvırmaya başladı yok biz hayır diyene şöyle demedik böyle demedik diye demekki işler hayırlı gidiyo , hayırlı olsun hepimize. pkk evet diyo biz hainlerin yanında olmayız , HAYIR !
  • Kaynak: Akrabaları

• Evet çıkması düşük bir olasılık bu millet artık görüyor bazı şeyleri o yüzden hayır çıkacak.
  • 15 sene boyunca akp'ye oy vermiş olan anacığımı hayır vermesi konusunda ikna ettim hadi hayırlı olsun çevreden 1-2 kişi ikna etsek kardır canımın içi çok uğraştırdı ama vatan için ne hayırlıysa o olsun oğlum diyor allah bir daha darbeyi-ekonomik krizleri yaşatmasın bu ülkeye dedi neyse en azından artık herşeyi sorguluyoruz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.