Şimdi Ara

Referandumda Evet Verenlere: Teşekkürler! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
3
Favori
17.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
556 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rindaman

İstikrar için ben oy atıcam buna emin olun..

İstanbul için Binali'ye oy attım ama olmadı. Benim AKP'den gram çıkarım yok ama yine atıcam..

Hülooo

Ne yalan söyleyeyim bunu ben de düşünmüyor değilim.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• referanduma ve malum partiye oy verenlerin %70 i bildiğinden değil, karşıt görüşlülerle rekabet içinde olduğunu sandığı için oy atıyor

fenerbahçe galatasaray muhabbeti gibi

• Koskoca Türkiye Cumhuriyeti nin düştüğü rezillikler ekonomiden tut ilk okul çocuğunun sorunlarına varıncaya kadar büyük sorunlar var ülkede. Ülke bitik batık durgun halde. 2023 ten sonra yeni gelecek hükümet anca 5 senede toparlar ülkeyi...Meyvesini yemesi de 10 seneleri bulur. Kaç nesil ziyan oldu bu ülkede....Allah belasını versin kim EVET dediyse seçimde. Ve en sonki seçim akşamında İNCE yerine ERDOĞANA oy attıysa hepsinin ALLAH BELASINI VERSİN...

• Biriniz de delikanlı gibi deyin ki, Akp'ye oy vermeyin, bak şu aday iyi, ona oy verin deyin. Var mı öyle bi aday?

+Var aslında, ama oy verir misiniz?

-Yok!

+Neden?

-Oylar bölünür ondan.!

Akp halen kötünün iyisidir. Malesef boşa konuşuyorsunuz.

Gelin hep beraber Liberal partiye oy verelim. Bak ben diyorum. Hadi gelin.

Hepiniz dersiniz Liberal parti iyi parti oy verelim ama yumurta tavuğun götüne gelince yine oylar bölünür der vermezsiniz.

Eee o zaman ne boş boş Akp ye laf ediyorsunuz.

Bu Ülkenin iyi gün dostuna ihtiyacı yok

Onaylanmayan imzam;

Kartal, avını önce Gökyüzüne çıkarır sonra yere bırakır ve Av ölür! - Erdoğan'ın Fetöye yaptığı da budur!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moneyTalks_ -- 24 Mart 2021; 2:28:38 >
  • Bu ülkede namazını kılan, Allah’a inancı tam bir müslüman olup, buna rağmen bu yamyamlara oy verenler eğer bu yazdığımı okursanız size hakkımı gram helal etmiyorum. Ülkeyi siz batırdınız Tayyip değil. Çocuklarınızın ve torunlarınızın geleceğini de sattınız. Şimdi rahat rahat ölebilirsiniz.

• yetmez ama evet diyen liboşlar vardı şimdi bizi hedef gösteriyorsunuz diye ağlıyorlar siyasal islam kendi liberallerini yaratınca saf dışı kaldılar.

• evet 267 el kaosa kalktı.

• Emre Tuna Mirliva kullanıcısına yanıt

kk kazandığı tek şey cdile geldiği kongre. 

• Bende bu fkirdeyimde de zira Basbakan varkende durum ayniydi degisen birsey yok.

• firatkrky kullanıcısına yanıt

Ben o dönem bursa da secim standlarina gidip neye evet dedigimizi anlatan kitapcik istedim akp standlarindan bana kitapciklari olmadigini soylediler

ama muhalefet standlarinda neye hayir dememiz gerektigini madde madde yazan kitapcik dagitiyolardi

bence soyledigin seyler yanlis bu parti isleri insanlar tarafindan yurutuluyor aplikasyon degil telefondaki

bazen senden kaynakli bazen parti propagandacisindan kaynakli anlasilmama durumlari oluyor

bazenguclu olan iktidar partisinin belediyeleri secim propagandasi yapan araclari bagliyor bazen televizyonlara cikarmiyor

insan dedigin sorumluluk sahibi olmali bazi seyleri gidip kendin arastirmalisin o olmuyo bu olmuyo armut pis agzima dus devlet kurtulsun dolar bi lira olsun gibi ici bos aksiyonsuz aglanmalar hep tembel insan aglanmasidir

edit: kafan karismasin kisaca da yazayim

chp birseyler anlatirken ya görmemissin yada kafani cevirip baska yere bakmissin cunku chp neden hayir demeliyizi anlatti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 24 Mart 2021; 8:11:35 >
  • Tayyip'in neresi iyi be adam? Ülkenin halini görmüyor musun?

• Başkanlık sistemi Türkiye için uygun olamadı hiç bir zaman da uygun olamayacak...Çünkü bizler Özgürlüklerin anlamını hiç bilmiyoruz tanımıyoruz ve kullanamıyoruz..Demokrasiyi sadece sokak ve meydan adı olarak tanıyoruz..Ya da ders kitaplarında yazıldığı şekilde..

• deathless73 kullanıcısına yanıt
  • kingofpotatoes kullanıcısına yanıt
    Kilicdaroglu 10 da 1 ini yapamaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • O günlerde her şey açık açık anlatıldı. Hiç boşuna kafanızı kuma gömmeyin. Bu günlerin gelişi de anlatıldı. Hepsi söylendi.

• Yine olsa yine verirler. Bakmayın ağlayıp zırladıklarına.

• İran ve venezuela halkına sor bakalım çökmüşler mi?

Diktatörlükler devam edince ülke çökmemiş olmuyor.

Venezuela haline gelsek onu savunacaksın zaten fazlada kalmadı

Şaka mısınız nesiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: HighDamagE

Ben o dönem bursa da secim standlarina gidip neye evet dedigimizi anlatan kitapcik istedim akp standlarindan bana kitapciklari olmadigini soylediler

ama muhalefet standlarinda neye hayir dememiz gerektigini madde madde yazan kitapcik dagitiyolardi

bence soyledigin seyler yanlis bu parti isleri insanlar tarafindan yurutuluyor aplikasyon degil telefondaki

bazen senden kaynakli bazen parti propagandacisindan kaynakli anlasilmama durumlari oluyor

bazenguclu olan iktidar partisinin belediyeleri secim propagandasi yapan araclari bagliyor bazen televizyonlara cikarmiyor

insan dedigin sorumluluk sahibi olmali bazi seyleri gidip kendin arastirmalisin o olmuyo bu olmuyo armut pis agzima dus devlet kurtulsun dolar bi lira olsun gibi ici bos aksiyonsuz aglanmalar hep tembel insan aglanmasidir

edit: kafan karismasin kisaca da yazayim

chp birseyler anlatirken ya görmemissin yada kafani cevirip baska yere bakmissin cunku chp neden hayir demeliyizi anlatti

Kardeşim muhalefetin anlamadığı nokta şu. Bursa merkezde İstanbul merkezde ankara antalya mersin merkezde her parti bi şeyler yapıyor. Hatta kayseri merkezde chp nin organizasyonu akp den bile daha iyi. Ama merkezden 50 km uzaklaş bi kasabaya gir halk tarafından "gomünüst kasaba" diye bilinen Türkiye genelinde birkaç yüzü geçmeyen hicbi kadabada chp nin ofisi bile yok. Kasabadan çık köylere gittiğinde tek birinde bir chp li temsilcinin gelip kahvehanede millete niye kendilerini yırttıklarını anlattığına şahit olan yok. Bu sırada akp ne yapıyor? o köylerde tek tek evleri geziyor içeri girip konuştuğunu zor anlayan teyzelere bile bağıra bağıra kendi propagandasini yapıyor.

82 milyonun tamamına ulaşmadan hiçbi muhalefet gelip biz demiştik demesin.

• Şimdi anket yapılsın, Trükiye'nin bu durumlara düşmesinin en büyük sebebinin dış mihraklar olduğunu savunacak minimum 10 milyon vatandaş çıkar...

Etrafta konuştuğumuz herkes, hep şikayetçi ama ilk sandıkta sonuç yine değişmiyor.

Tek bir çözüm var, kaçmak. İyi kötü birşeyler okuduk, bu ülkeye faydalı olabilmek için de yeterince de savaş verdik ancak olmuyor. Bir sabah uyanıyoruz %10 daha fakiriz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.