Şimdi Ara

Referandumda Evet Verenlere: Teşekkürler! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
3
Favori
17.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
556 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayır verenlerin hepsi vatan haini ilan ettiler birde güzel ülkemin güzel seçmenleri...

• zam yok dediler ama yaptılarda.? ekmek nerede 2tl.

• Mansur Yavaş'çıyım. Partiler şu an için yetersiz. Desteklediğim tek siyasetçi Mansur Yavaş. Ayrıca konuyla alakası yok yazdığının. Referandumda partilere mi oy atıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: efendi_24

Teşekkür ederiz. Çok biligili ve boş bir adamsın sallama istersen.

Senden çok daha bilgili olduğuma eminim. En basitinden hiç tanımadığım bir insana gelip "boş adamsın" demiyorum.

• Halk cahil ise demokrasi böyle oluyor gençler. Eğitim şart işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ta4cmj T kullanıcısına yanıt

Referandumla Muharrem İnce'nin ne alakası var? Verecek cevabınız olmayınca kaçak dövüşmeye çalışıyorsunuz.

• hilafet saçmalığını isteyen bir ülkenin halkından ne beklersiniz ki osmanlıda bir aile tarafından sömürüldükleri yetmedi bir hırs için sadece tek kelime ile kellelerinin gitmesi yetmedi bunu istiyorlar hala ne güzel demokrasin var özgürlüğün var bunu kaybetmek isteyen ve buna koşa koşa giden bir halk var bir insan neden sömürülmek veya bir hırs için kellesinin gitmesini ister ben bu millet de bunuda anlamıyorum akıl var mantık var tarihte bir sürü örneğide var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 23 Mart 2021; 17:28:8 >
  • rica ederiz  

• Seçimden sonra arkadaşlarla konuşurken evet veren tanışlar geçti,dedik naptınız?"Ne yapacağız reisimizin yanındayız,tabii ki evet bastık"dediler.Şu an alayı kafama sokayım diyor.

Umarım önümüzdeki seçimlerde böyle şeyler yaşamayız...

• Kime vereydik soyleyene bi

• kingofpotatoes kullanıcısına yanıt

Video da herşeyin cevabı var. Görmek isteyene tabi. Siz burda ağlamaya devam edin.

• bence tekrar evet hayır yapılsa evet %35 falan kalır. dürüst fanatizm peşinde koşmayan seçmen bunun bize uygun olmadığını anladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7EE534877 -- 23 Mart 2021; 17:19:2 >
  • BloodyMonday kullanıcısına yanıt

şuraya bi özlü söz bırakayım

• ta4cmj T kullanıcısına yanıt

Aynen kardeş ülkenin altı üstüne gelmiş ama ağlamış oluyoruz. Yazık, sana yazdığım her harf israf.

• Son 7-8 dakikayı izlemenizi tavsiye ederim. Bence bugün referandum olsa yine "Evet" çıkar. Halkımızın aklı yok.

• kingofpotatoes kullanıcısına yanıt

yahu taa o zaman bile ucu ucuna kazandı. Siz koyu muhalif bir gözle bakıyorsunuz. Ben tarafsız gözlemci bir gözle bakıyorum bugün yapılsın. EVET %35 alır %40 bile alamaz.

• Koyu muhalif değilim. Hatta şu anda desteklediğim bir parti bile yok. Görüşünüze saygı duyuyorum hocam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.