Şimdi Ara

Referandumda Evet Verenlere: Teşekkürler! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
3
Favori
17.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
556 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: richardfeymanınsaçı

en son koydukmu diyen tanıdığım arkabam vardı şimdi her şeyden şikayeti demekki başka birisi koymuş bunlara

benim de bir arkadaşım ''bize koyun dediniz biz de koyduk'' demişti.

geçen baktım ''abie ekmek 2 lira olmuş yha'' diyo.

dedim taş var yersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Foruma üye bile olmamıştır bunlar. Birileri bunlar için giriş yapıp vermişlerdir. O kadar bunların zeka seviyesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalçın Ç.

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

evet diyen sensin yalnız, arkadaş seni anlatmış burada. lan nasıl adamlarsınız şakayı bile açıklatıyorsunuz kendinize. Referandumda Evet Verenlere: Teşekkürler! 

• Referandumda evet veren kesimin büyük kısmı neye evet dendiği veya neye hayır denmesi gerektiği anlatılamadığı için evet oyu verdi. Açın youtube dan o yıldaki muhalefet konuşmalarını hiçbirinde hayırı doğru düzgün anlatabilen yok.

CHP nin propaganda senaryosu tamamen milletin aklına Hayır ı kazıyıp seçim günü insanları hayıra yönlendirmek gibi salakça bir yöntemdi. Bi taraf emperyalist dış güçlerin ülke üzerinde oynadığı oyunları berteraf etmek için evet oyu istiyorum derken onun karşısında CHP hayırda hayır vardır deyip hayırlı şarkılar türküler söylemekten başka bi halt yapmadı. Yargının bağımsızlığı yokken Cumhurbaşkanının tüm kararlarında yargı yolu açıktır kanunun tamamen aldatmaca olduğunu söyleseler bugün bunları konuşmuyor olurduk. Ama onun yerine kürsülere çıkıp 'hayırda hayır vardır' deyip indiler.

İnsanın aklına şu da gelmiyor değil. Akp'nin 15 temmuzdan itibaren bir gün kan kaybedip iktidardan el çekeceği kesin. Onsan sonraki en büyük aday da CHP. Bırak başkanlık sistemini işletsin bırak yargıyı ele geçirsin iktidardan indikten sonra yerine gelecek CHP'ye tertemiz yargı bağımsızlığı olmayan bi saltanat devleti bırakacak. Neden hayır desin ki?

• firatkrky kullanıcısına yanıt
    Ülkeden nefret etmiş , bıkmış hiç bir ümidi olmayan , düzgün toplumun aydınlık yüzü olanların ülkeyi bırakıp gitmek istediği bir saltanatı istemezler bence.
    Çok ciddi bir kopuş var. Ben chp yi de sevmiyorum hocam iktidar olsa bilemiyorum.

Bu ülkenin başına bu sistem ile ciddi ciddi vatanını seven astığı astık kestiği kestik , adaletli biri gelmeli. Yasaları uygulayabilecek birileri.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • seçimle kaybedenler kaybettikleri yetkileri başka yollarla sözde çaktırmadan kendi üzerlerine devrediyorlar.yine seçimde kaybedilse arka yollar açılacaktır

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OlguN_ -- 23 Mart 2021; 11:56:0 >
  • 2003 den beri muhalifim. imza da seçimde tarihinden beri ekli.

Siyasal islam köpek pisliğidir.

• Dibi görmeden belki de hiç su yüzüne çıkamayacaktık.

Gerçekten iyimser olmak istiyorum bu ülkede artık, çünkü gidemiyorum başka bir ülkeye ve her düşündüğümde halimizi, daha fazla üzülüyorum.

O yüzden aklıma hep, malum kişi gittikten sonra ultra bir seviyede akıllanma ve kalkınma ihtimali geliyor. Güney kore, japonya gibi.

Bu ülkeler gibi olamayız deme sadece. Çünkü umutsuz yaşamak gerçeklerden daha kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKavinsky -- 23 Mart 2021; 11:58:17 >
  • Rampage kullanıcısına yanıt

zaten sizler aydın proföser geri kalan ukala cahil kesim oluyor.Referandumda Evet Verenlere: Teşekkürler! 

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalçın Ç.

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Cidden bunu bile almamamışsın, yazık üzülüyorum aslında size.

Evet, evet oh evet diyen sizsiniz biz değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

89 iq gerçeğini kabullenmek lazım.

• Chplimisin hdplimisin sen onu bi aciklada

• Bu kadar salakla aynı ülkede yaşamak bildiğin cehennem...

• Merak etmeyin hiçbirinde zerre kadar utanma yahut pişmanlık belirtisi yok.

Referandumda Evet Verenlere: Teşekkürler!
  • firatkrky kullanıcısına yanıt

Katiyen katılmıyorum. “Bir sabah kalkmışsınız ki şu şu şu olmuş” cümlesi binlerce kere kuruldu. Kişileri değil kurumları güçlendirelim, bir kişiye bunca yetki vermeyelim teması bin kere işlendi.

Bilgiye nisbeten kolay erişilen büyük şehirler zaten çoğunlukla hayır verdi. İstanbul, Ankara, İzmir Adana, Antalya, Mersin hayır verdi mesela.

Cehabe hadi yanlış yaptı olsun. Sadece cehabeye mi bağlı her şey? Bizim ülke özelinde söylemiyorum. Bir ülkede aklı selim, aydın insanları bir şekilde seslerini duyuramıyorlarsa ve hatta ses çıkaramıyorlarsa burada çok daha ağır, çok daha farklı durumlar da var demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 23 Mart 2021; 15:49:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederiz. Çok biligili ve boş bir adamsın sallama istersen.

• ben hiç oy kullanmadım ama referandum zamanı yaşım tutsaydı evet verirdim, şimdi bu düşüncemden bile pişmanım

• babus0606 kullanıcısına yanıt
    Neden olmasın en azından ekmek 2 TL olmazdı bence çoğu sorun olmazdı dolar gelişi guze artmazdi yada daha beteri olurdu denemeden bilemeyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.