Şimdi Ara

Referandum için seçmen listeleri ilan edildi: Nerede oy kullanacaksınız? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
4.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

quote:

Orijinalden alıntı: -Altay-

quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Ülkede yolsuzluklara,israfa,işsizliğe dur demek için,turizm,ekonomi,çiftçilik bitirilmemesi için,adam kayırma,torpile izin verildiği için hayır.

Yalnız sen Hayır oyu verirsen eski sisteme devam etmiş oluyorsun hatırlatırım. Bunların referandum ile alakası olmadığını bilmediğin halde oy kullacaksan boşuna kullanma, ülkeye zarar veriyor senin gibiler.

Yeni sisteme göre ülkede siyasi istikrar olacak, bu kesin. Siyasi istikrarda ise ekonomik düzelme ve gelişme de kaçınılmaz olur. Bizdeki tüm mesele siyasi istikrarın önüne taş koyma ve engelleme. Dış güçler diye millet dalga geçiyor ama Gezi eylemi öncesi doların fiyatı ile gezi sonrasına fiyata bak. 15 Temmuz öncesi dolar 3 lira bile değildi ama 15 temmuz sonrası nerelere kadar geldi. Onlarca badire atlattı bu ülke. İşin en zoru da bunları sizin gibilere anlatması.

Siyasi istikrar olacakmış, 15 senedir sanki koalisyon var, kafa mı buluyorsun sen insanlarla? Halk tv yi azalt demiş birde, sen akit i azalt önce. Bu sistemin başına Atatürk gelse yine Hayır yine Hayır.

Keşke Atatürk'ün getirdiği sistemi bilsen o zaman.

Keşke birazcık Atatürk ün ilkelerine sahip çıksanız, bu rezillikler yaşanmazdı. Yurtta Barış Dünya da Barış!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yanlış anlaşılmasın ben kesinlikle Atatürk düşmanı değilim ama aynı zamanda ve yine kesinlikle Atatürkçü veya kemalist değilim. Kendisine gayet objektif baktığımı düşünüyorum. Kendisine hakaret ettirmem birileri göklere çıkarmaya çalışırsa da orada dur derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: revere
    çünki nilüfer taraflarında cahil yani eğitim seviyesi düşük insan profili yoktur..

Neden hiçbir zaman iktidar olamayacaksınız biliyormusun. Çünkü siz, sizin gibi düşünmeyenlere hakaret etmeyi kendinize hak olarak görüyorsunuz. Sadece sen değil çevremdeki çoğu chp li kendi gibi düşünmeyen insanları hor görüp hakaret etmekten hiç gocunmuyorlar. Siz bu toplumu kucaklayamadığınız için hiçbir zaman birleştirici değil aksine fişleyici ve ayrımcı bir zihniyeti savunduğunuz için asla iktidar olup bu ülkeyi yönetemeyeceksiniz. Siz bu kafayla sadece ana muhalefet olarak kalıp sadece iktidarı eleştirirsiniz.
  • Devlet İçin
    Millet İçin
    ..EVET..
  • iyi oldu hatırlattığınız baktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

Meclisin itibarının ve gücünün yok olmaması için Hayır oyu vereceğim. 1 kişinin 80.000.000 kişiyi kendi keyfine göre yönetmesini kabullenmek ve bu isteğe boyun eğmek Türk olmanın doğasında yoktur.

İlk önce başkanlık dayatılacak daha sonra eyalet sistemi özerk yönetimler dile getirilecek.BOP halen devrede ,tıkır tıkır işliyor

Bu parti seçimi değil , bu seçimde iktidar yada muhalefet yok. Herkes hasta ve yaşlı demeden sandığa gitsin , elini vicdanına koyarak oyunu kullansın.

UMARIM BUNU DİYEN KİŞİNİN EVİNDE DE KARARLAR TEK KİŞİ TARAFINDAN ALINMIYORDUR VE KARAR ALMA AŞAMALARINDA HİÇ BİR SORUN ÇIKMIYORDUR (!)

UNUTMA Kİ ÇİFT BAŞLILIK OLDUĞU DURUMLARDA HER ZAMAN ÇATIŞMA VE FİKİR AYRILIKLARI OLUR BUDA ZAYIF İKTİDAR VE GÜÇSÜZ BİR HÜKÜMETLERİN ORTAYA ÇIKMASINA SEBEP OLUR BUNLARIN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN TEK BAŞLI BİR YÖNETİM SİSTEMİ OLMASI HER ZAMAN ELZEMDİR BU DURUM HEM TARİHİMİZLE UYUMLUDUR HEMDE GELECEĞİMİZ AÇISINDAN ÖNEMLİDİR NEDEN BUNU ANLAMAKTA ZORLANIYORSUNUZ ? #EVET BAŞKA SORUNUZ VARSA ALALIM..!

• Şimdi yarın Erdoğan dese ki bu başkanlık sistemi bize bir fayda sağlamayacak, referandumda hayır verin. Ne yaparsınız akp liler? Burada övgüler dizdiğiniz başkanlık sistemine karşı oy atarmısnız? Cevap evet ise siz bir adama biat eden, kendi aklınızı kullanmayan kişilersiniz demektir. Tam tersi cevap verebilecek var mı burada? Bizim süleymancı tanıdığımız bir bayan var, sordum geçen gün ne vereceksin diye, kadının dediği şu bize seçimden önce haber ederler, yukarıdan ne derlerse biz ona veririz. Kafaya bak kafaya ! Şimdi bir aynaya bakın ve Allah bana bir beyin vermiş bunu kullanayım ben deyin. Başkaları cemaatler, imamlar sizi yönlendirmesin. Okuyun bu maddeleri, 15 yıldır söylenenlere bakın, kandırılanlara bakın, dini istismar edenlere bakın , sonra vicdanınız yine de el veriyorsa gidin evet deyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafaaydemir ,bizim evde kararlara herkes ortak.fikirler söylenir en iyisi seçilir,tartışılır.böylece huzur sağlanır !
    sizin evde hitler fırtınısa esiyor demekki!.bir sor bakalım evdekiler huzur varmı?

• bordoomavii , soyulorsa beni soyuyorlar diyen bir secemen kitlesine özür dilerim kimse saygı duymaz.

• mustafaaydemir ,ehe ehe

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

Haydi bismillah.
    The Rise Of Turkey

Referandum için seçmen listeleri ilan edildi: Nerede oy kullanacaksınız?

The mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hakkını Arayan Serçe , sen bidaha oku istersen.bütün yetkileri alan birisine neyapacağını söyleyebilen birilerini bulabileceğini sanıyorsan(şimdi bile söylenemiyor)

diyecek birşey yok o zaman

• Yorumları okudum da boşuna yazmışım bunca şeyi kısa ve öz #HAYIR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 15 Mart 2017; 17:33:34 >
  • Arkadasim uyarıların guzel.

Yanlız gorunusune bakipta pusula vermeleri nasıl oluyor? Bir siyasi partiyi desteklediğini belirtecek şekilde oy kullanmak zaten yasak. Hem senin siyasi görüşünü temsil eden bir yetkili de sandık başında görevli değilmi? Bos oy pusulalarinin oy kullanmaya gecmeden once oradaki gorevlilerce kontrol edilmesi gerekiyor. Pusula uzerinde gecersiz sayilmasina yol acacak bozukluklarin olmasi once sandık görevlilerinin sonrada oy kullanan kişinin sorumlulugudur. Gereksiz evham yapmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oy vermekle uğraşamıcam e-oy getirirlerse anca öyle veririm oyumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bordoomavii

quote:

Orijinalden alıntı: revere
    çünki nilüfer taraflarında cahil yani eğitim seviyesi düşük insan profili yoktur..

Neden hiçbir zaman iktidar olamayacaksınız biliyormusun. Çünkü siz, sizin gibi düşünmeyenlere hakaret etmeyi kendinize hak olarak görüyorsunuz. Sadece sen değil çevremdeki çoğu chp li kendi gibi düşünmeyen insanları hor görüp hakaret etmekten hiç gocunmuyorlar. Siz bu toplumu kucaklayamadığınız için hiçbir zaman birleştirici değil aksine fişleyici ve ayrımcı bir zihniyeti savunduğunuz için asla iktidar olup bu ülkeyi yönetemeyeceksiniz. Siz bu kafayla sadece ana muhalefet olarak kalıp sadece iktidarı eleştirirsiniz.

bu yüzden cahil diyoruz arkadaşım ... hala chpsinde işin. ben diyorum ki oy çaldılar... sen diyorsun ki chp kucaklayamaz. bu yüzden cahil deniliyor işte. at gözlüğüm gözünde sana kara olana kara diyenler hain ... sen istiyorsun ki herkes senin gibi at gözlüğünü talıp muaviyeyi oynasın. erkek deveyi dişi görsün. olmuyor. bunca yıllık eğitim geçmişime hakaret olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: waltran

Fetöyü bitiren kimmi? Abi siz şakamısınız? Fetöyü üreten sizsiniz.

buradan okuyabilirsiniz yazdığınız çok cahilce kusura bakmayın sanırım sinirle yazdınız ama akp nin kuruluş yılına bir bak bir de fetönün faaliyetlerine ve yıllarına.https://tr.wikipedia.org/wiki/G%C3%BClen_Hareketi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 15 Mart 2017; 20:33:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcebi11

Pkk da evet diyiyormuş,ne yapcaz evetçiler.siz HAYIRCILARı terorist ilan ederken Pkk evetciler'le.

https://twitter.com/Biyikbay/status/841245575026790402

daha bu gün pkklılar almanyada hayır propagandası yaptı.insanları kandırmaya çalışmayın komik duruma düşüyorsunuz pkk da hayır diyor ama görüşlerimiz onlardan apayrı yazabilirsiniz.
  • Çok uzak bir yer çıkmış ne kadar saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yegeseadayı -- 15 Mart 2017; 20:49:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

quote:

Orijinalden alıntı: waltran

Fetöyü bitiren kimmi? Abi siz şakamısınız? Fetöyü üreten sizsiniz.

buradan okuyabilirsiniz yazdığınız çok cahilce kusura bakmayın sanırım sinirle yazdınız ama akp nin kuruluş yılına bir bak bir de fetönün faaliyetlerine ve yıllarına.https://tr.wikipedia.org/wiki/G%C3%BClen_Hareketi

cahil biziz gözümüzün önünde göremiyoruz olanları değil mi?
    yahu daha 3 sene önce gülen hareketinin simgelerini 1 tl lere basıyordunuz... parayı sölüşemeyince fetö oluverdi, darbeyi yapsalar bugün akp terörist grup olarak anılacaktı...

edit: ha pardon kandırılmışlardı. pardon onu unutmuşum bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 15 Mart 2017; 21:1:19 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.