DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Referandum'da Başarısız Olursak İç Savaşa Hazır Olun..
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
324
Cevap
5
Favori
18.133
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Referandum'da Başarısız Olursak İç Savaşa Hazır Olun..
Sayfaya Git:
Sayfa: << < önceki 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki >>>
Giriş
      602 Mesaj
      16 Şubat 2017 00:47:55

quote:

Orijinalden alıntı: UncleGrndpa

Hayircilara vatan haini diyen kim ayristiran kim? Güzel kardeşim

Ha bu arada Suriyeli kardeşlerim elbette hak sahibi olacaklardir vatandaşlik verilmesini en çok ben istiyorum çunku meclise girsinler onlarinda haklari olsun.Parti kursunlar oyum Suriyeli kardeşlrme

Geleceğin PKK'sının Suriye versiyonu olanı da destek var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat204 -- 16 Şubat 2017; 0:49:27 >

Gigabyte DS3P rev.3.3 / E6420 / MSI 8800GTS OC Edition 640MB / Geil DDR2 800 4-4-4-12 / Thermalrigh XP 120 / Samsung RAID0 2*120GB - 80GB / ThermalRock 2 fanlı kasa / SkyStar2 / NEC 4571 / Asus CDRW / Samsung 205BW / Habu / FSP BlueStorm II
    • Yüzbaşı
      273 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      dirincold

16 Şubat 2017 00:49:53

Kardeşim senin oy vereceğin parti diyor vatandaşlik vereceğim diye sen de kör gibi evet vereceğim diyorsun 10 sene sonra meclise girecekler ben de oy vereceğim yapack bir şey var Hayir vermen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      murat204kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      273 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      dirincold

16 Şubat 2017 00:52:14

Ben destek vermiyorum ki vatandaşlik verirse Cumhurbaşkanı destek veririm diyorum ki verecek Vatandaşlik az bir başkanlik geçsin bir gecelik iş.Yani kisaca Suriyelileri ben almadim Türkiye'ye ben vermedim 25 milyar dolari ben sokmadim askeri Suriyeye ben vatandaşlik vermeyeceğim ama verirlerse desteklerim.

murat204kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      602 Mesaj
      16 Şubat 2017 00:59:52

quote:

Kardeşim senin oy vereceğin parti diyor vatandaşlik vereceğim diye sen de kör gibi evet vereceğim diyorsun 10 sene sonra meclise girecekler ben de oy vereceğim yapack bir şey var Hayir vermen.

güzel argümanlar...

Gigabyte DS3P rev.3.3 / E6420 / MSI 8800GTS OC Edition 640MB / Geil DDR2 800 4-4-4-12 / Thermalrigh XP 120 / Samsung RAID0 2*120GB - 80GB / ThermalRock 2 fanlı kasa / SkyStar2 / NEC 4571 / Asus CDRW / Samsung 205BW / Habu / FSP BlueStorm II
    • Binbaşı
      1121 Mesaj
      16 Şubat 2017 01:02:04

quote:

Orijinalden alıntı: serhatwxe

Hayır diyenleri terörizm ile suçlayan herkes ne hikmetki zamanında Barzan'in elini sıkan, Feto'nun elini öpen, Işid'e öfkeli çocuklar diyen kişiler olması, ve aynı zihniyetin bugün ülkenin kutuplaşma noktasında İç savaşı gündeme getirmesi kadar vahşet bir şey yok. Hepinize yazıklar olsun.

Halkın çoğunluğu eğitimsiz diye halka her dediğini yaptıran, mağduriyeti oynayan kişiler tarafından yönetiliyoruz.

"En büyük savaş cahilliğe karşı yapılan savaştır." - MUSTAFA KEMAL ATATÜRK - Asla bir aptalla tartışmayın.Sizi kendi seviyesine çeker ve sonra tecrübesiyle sizi yener.
    • Yarbay
      2567 Mesaj
      16 Şubat 2017 01:17:58

At yalanı :) seveyim inananı :)

TrMhMtkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

LENOVO İDEAPAD Y700--ONEPLUS 3 A3003 --LOGİTECH G700S -- SENNHEİSER MOMENTUM ON EAR HEADPHONE--XİAOMİ HYBRİD PRO EARPHONE
    • Çavuş
      99 Mesaj
      16 Şubat 2017 01:30:16

quote:

Ha bu arada Suriyeli kardeşlerim elbette hak sahibi olacaklardir vatandaşlik verilmesini en çok ben istiyorum çunku meclise girsinler onlarinda haklari olsun.Parti kursunlar oyum Suriyeli kardeşlrme

He oldu suriyelileri ülkemize bulaştırdınız bide meclise sokucaksınız defolun lan şu ülkeden ülkeyi arabistana çevirdiniz

• Yarbay
      15024 Mesaj
      16 Şubat 2017 01:33:22
      Türk Milletini 2 ye böldüler kutuplaştırdılar.

Bunların hepsi planları dahilinde olan şeyler.

Millet böyle kavga ettikçe onlar karşıdan kıçlarını kaşıyıp gülüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-İ-E_SN -- 16 Şubat 2017; 1:33:48 >
    • Yüzbaşı
      642 Mesaj
      16 Şubat 2017 02:48:33
      Milleti tehdit Etmek çok yanlış

• Yarbay
      9107 Mesaj
      16 Şubat 2017 05:38:11
      Halkı kin ve düşmanlığa tahrikten dolayı tutuklanması gerekir ama AKP istifasını isteyip sorumluluğu üzerinden atmaya çalışmış.

• Yüzbaşı
      781 Mesaj
      16 Şubat 2017 06:21:07

Bu içerikten bir Erdoğan karşıtı görüşün de evet diyebileceği sonucu çıkıyor. Yalan diyemeyiz.

Keza sırf yanlış zamanda geldiği için ve propagandası yanlış yapılarak halk bilgi eksikliğinde bırakıldığı için ben de hayır taraftarı oldum. Herkesin çok demokratik bulduğu 18 yaş konusuna hayır diyorum, 550 haram yiyicinin 600'e çıkmasını yararsız buluyordum. Elbette yetkinin sınırlarının zorlanması da hayır deme sebeplerinden biri ama. Belki biraz düzelirlerse "evet" demeye sebep doğar diyoruz; adamlar her yerde propaganda yapıyor. Bakan açılışa gidiyor; sayın cb, başbakan basın toplantısı yapıyor; sayın cb.. Tv'deki farklı kategori programlarda bile sayın CB... Ertem Şener spor(!) programına malzeme ediyor, imam çıkıyor "şeytan hayır dedi, bir daha düzelemedi" çekiyor, yahu kayıpların arandığı Müge Anlı'nın programında da "sağolsunlar, sayın cb" ... 2 dk içinde en az 5-6 kez bu kelime grubunu kullandı Müge Anlı.
      Şu tehdit söylemleri de zaten dediği gibi son radde oluyor benim zannımca. Bunları görüp evetten vazgeçen az da olsa var. Manisa İl Başkanlığı istifasını istemiş Şurada Ancak 400'ü verin bu iş huzur içinde çözülsün diyen kişi başkan adayı olacak. 7 Haziran'da seçim kaybedilimce millet kaosu seçti diyen de hala görevinde. Şov yapmasınlar daha fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 16 Şubat 2017; 6:32:24 >
      FKILICkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HAYAT KIZGIN BOĞA,
      BEN KIRMIZI PELERİN
    • Yüzbaşı
      483 Mesaj
      [18 Mart 2017 19:09:38 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      16 Şubat 2017 06:45:56

quote:

Vatandaş olurlarsa,oy da verecekler,ülkenin geleceği hakkında karar da verecekler,yönetime de gelecekler,milletvekili de çıkaracaklar.Vatandaşlık aldıkları zaman bu kazanımları elde edecekler.Bunlar ne olmasını bekliyordu acaba.
      Ben arada sırada düşünüyorum da,biz boşuna soluğumuzu tüketiyoruz.Bırakın versinler suriyelilere vatandaşlık,neden çırpınıp,özümüzü tüketiyoruz ki.Ben kurunun yanında yanan yaş olmayı da kabul ediyorum artık.

Arayın onları.Ama bir şey ummayın.Umut bu toprakları çoktan terk etti.
    • Yarbay
      2786 Mesaj
      16 Şubat 2017 06:49:11

quote:

Orijinalden alıntı: oray

talihsiz bir aciklama...

talihsiz filan değil basbaya vatana ihanet bu, az delikanlı olun be,

ne zamandır halkın vekili halkı iç savaşla tehdit eder oldu,

Çocuklar inanma, inanma sakın ha; Güzel günler şimdi değil, çok uzaklarda...
      Futbolcular kandırıyor taraftarları; Herşey para onlar için, hepsi palavra...

• Teğmen
      200 Mesaj
      16 Şubat 2017 06:49:35
      Aha beyne oksijen gitmiyor...

Göğün Direği Alınana Kadar "Ay Yıldız" Hüküm Sürecek.
    • Yüzbaşı
      451 Mesaj
      16 Şubat 2017 08:19:13
      oooo tehdit alırım bi dal

... ADI EFSANE ...

HAYIR DA HAYIR VARDIR
      HAYIRLI OLSUN
      HAYIRLI İŞLER
      HAYRINI GÖR
      HAYIRSIZ BİR EVLAT OLMA
    • Yarbay
      3334 Mesaj
      16 Şubat 2017 08:22:24

Anayasa ve sistem değişikliği ile Erdoğanın yanlış siyasetini yan yana getirip zaten evet demeyecektin demek neyin kafası?

Gerçi bir noktada sende haklısın 15 senedir 1 tek doğru siyaset yapmamış birinden düzgün bir anayasa/sistem beklemek neyin kafası diye kendime son 3 gündür soruyorum ve hayır diyorum.

Bu kafayla gittiğiniz sürece mhp'lilerden evet oyuda alamayacaksınız.

Artık iç savaş mı çıkarırsınız yok ülkenin %60'nı içerimi kapatırsınız onu bilemem ama Allah c.c şükürler olsun ki evet diyerek hayatımın en büyük yanlışını yapmadan gerçeği gösterdiniz.

FKILICkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yaptigim hic bir sey icin pisman degilm. Pisman olacak hic birsey de yapmadim.
    • Yüzbaşı
      821 Mesaj
      16 Şubat 2017 08:28:41

Kılıçdaroğlunun dediği kanı AKP nin dökeceği idi. Ancak kan dökerek getirebilirsiniz dedi, adam her zamanki gibi yine haklı çıktı, Çözüm sürecinde Ergenekonda Balyozda haklı çıktığı gibi...

400 Vekili verin bu iş huzur içinde çözülsün.

Hatırlıyorsun değil mi? Bu tehditten sonra ülkede bomba patlamayan yer kalmadı.

Exnuckullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      16588 Mesaj
      16 Şubat 2017 08:38:56
      binali demişti zaten başkanlık gelmez ise türkiye bölünür

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <
    • Onbaşı
      16 Mesaj
      16 Şubat 2017 09:11:59
      Türkiye Bölünmenin eşiğiğindeyse, bu tehlikeye 15 Yıldır ülkeyi Yöneten ve bizi bu duruma düşüren AKP yönetiminde atılmak ne kadar doğru olur. Girdiği bütün savaşları ben kaldırıldım diyerek kaybeden komutanla, son ve en tehlikeli ölüm kalım Savaşı'na girilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desimetre -- 16 Şubat 2017; 9:13:14 >

• Yüzbaşı
      518 Mesaj
      16 Şubat 2017 09:14:10
      Bu lafı edene küfür serbest mi?

"En faziletli cihat zalim bir idarecinin yanında ona adaleti söylemektir. HZ. MUHAMMED"
      "Bir insan taraf tutmaya başlar başlamaz, dünyada da o gerçekleri o kadar az görmeye başlar. HEYWOOD BRAUN"
      "İnsanın en büyüğü, en yüksek mevkide iken tevazu gösteren, kudret sahibi iken affeden ve kuvvetli olduğu vakit adaletle hareket edendir. ABDÜLMELİK B. MERVAN"
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.