DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Referandum'da Başarısız Olursak İç Savaşa Hazır Olun..
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
324
Cevap
5
Favori
18.060
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Referandum'da Başarısız Olursak İç Savaşa Hazır Olun..
Sayfaya Git:
Sayfa: << < önceki 15 16 17 sonraki >>>
Giriş
      307 Mesaj
      16 Şubat 2017 23:36:42
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: UncleGrndpa

La Iç savaş cikarsa cikaranlari ezer dedi adam yoksa sen de mi? Iç savaş yanlisisin? Neden korkuyorsun Tskdan adam iç savas cikaranlari sinek gibi ezer demiş ne oldu da adamin sozunu yanlis anladin?

Ordunun görevi vatandaşı ezmek değil vatandaşı dış tehdide karşı korumak. Ülkede birileri kaşınıyor ve milletin tercih etmiş seçilmiş insanlara karşı bir hareketin içine girerse zaten devlet müdahil olur. Siyaset kurumu eskisi kadar aciz zayıf değil. Yeter ki herkes görevini, görev alanını bilsin, kendi görev sahasında kalsın. Devleti aciz bırakan 15 Temmuzdaki gibi bazılarının bazı kişilere karşı takındığı siyasi tutum ve silahlı hareketlerdir. Siyasi görüşünü sever sevmezsin, halk iktidara kimi getirmişse onun emrinde çalışırsın, emrinde çalışmak hoşuna gitmiyorsa istifa eder devlet görevinden ayrılırsın. Hem devletten maaş al, hem devlet benim diye milletin tepesine bin, o iş yok. Devlet gücünü halkın yetki verdiği insanlar kullanacak, seçilen iktidar bunu düzgün kullanmazsa halk seçimde hesabını soracak. başkası hesap sormaya kalkmayacak. Yoksa şimdiki gibi biri hocasından emir alır diğeri paşasından emir alır ve sen de hep kaos içinde yaşamak durumunda kalırsın.

YAPTIKLARIN "BAŞKALARINI" RAHATSIZ EDİYORSA DOĞRU YOLDASIN. AYNEN DEVAM ET!
    • Binbaşı
      1011 Mesaj
      16 Şubat 2017 23:39:57
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      memlekette ne kadar savaş sevdalısı varmış ya

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      dirincold

16 Şubat 2017 23:43:50
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UncleGrndpa -- 16 Şubat 2017; 23:44:12 >

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      dirincold

16 Şubat 2017 23:50:53
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

Tsk Sadece dişa değil Içede mudahale edebilir.Yani Iç savaş vs mudahale eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UncleGrndpa -- 16 Şubat 2017; 23:51:34 >
      ertewaskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1475 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Majestyca

16 Şubat 2017 23:54:21
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Halka hayır verme korkusu aşılamanın dozunu kaçırdılar. Bunların alayı böyle. Bütün gün canım sıkkın körü körüne ülke elden gidecek. Heryerimizi cehalet saracak. Etrafım akpli kaynıyor. Laf anlatmaktan sıkıldım. Kafayı yemessem iyi.

You speak of justice? Of cowardice?
      I will show you the justice of the grave... and the true meaning of fear.
    • Teğmen
      133 Mesaj
      17 Şubat 2017 00:41:36
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: lastgrandson

Bu ülkedeki adalet sistemi hep böyleydi zaten. Baştakiler yerken milletin parasını kime gideceklerini bilemezlerdi. Öylece bitmesini beklerlerdi.

Orada yanan askerler gerçek Türk askeri olsa yer yerinden oynardı. Sen diyeceksin videosu var. Evet var izledim ama o teröristlerin arasında İngiliz aksanıyla İngilizce konuşan adam var. Fransızı var, Ermenisi var. Türkü de olamaz mı? Ortalığı karıştırmak için yapmış olamazlar mı? Bi videodan yola çıkıp doğrudur demek yanlıştır.

dostum adamların kimlikleri burada ortaya çıkarıldı sayfa sayfa haberleri paylaşıldı zaten bi tanesi işidin içine sızan istihbarat görevlisiydi diğeri de geçen sene kaçırılan askerdi lütfen artık haberleri farklı kaynaklardan bakalım. yananlar türk askeri değildir diye bi açıklama bile yapılmadı susuldu kimse konuşmadı herkes uyudu medya haber yapmadı yayın yasağı geldi ama ben unutmadım büyük ihtimal sen de unutmadın

Fakir insanlar tanıyorum
      Uzun yollardan geçmeden
      Rahatlığı elde eden
      Daima gülmüşümdür onların
      Saçma hayallerine
    • Yüzbaşı
      262 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      dirincold

17 Şubat 2017 00:48:59
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

Ben de unutmadim ama Bazilari unuttu lanet olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      esrefemirkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      307 Mesaj
      17 Şubat 2017 01:24:23
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Tsk Sadece dişa değil Içede mudahale edebilir.Yani Iç savaş vs mudahale eder.

Tsk içe müdahale etti mi işin çivisi çıkıyor. Ülkenin ayarı bozuluyor. Terör harici iç müdahaleyi polis yapacak. Polisin yetişemediği yerde olabilir. Askere vur dedimi öldürüyor. 15 Temmuzda kendi insanına sıkan aynı bu ülkenin askeri, dün fetöcü emrediyordu yarın başkası. Asker kendi insanına sıkarken düşünecek. Bazen sana hain diye gösterdikleri, öldürdüğün insan aslında vatansever. Seksenden önce bu Abd sağ sol diye ne kadar vatansever insanı katletti. Halbuki sol görüşlü çok insan ülkesi için emperyalistle mücadele ederken kurşun sıktığı sağ taraftaki ülkücüde vatanı ona karşı savunduğu fikriyle ona kurşun sıkıyordu. Sonra asker geldi sağ sol demeden vatanı için çalışan o insanların kimini idam etti, kimine işkence ederek ezdi...

YAPTIKLARIN "BAŞKALARINI" RAHATSIZ EDİYORSA DOĞRU YOLDASIN. AYNEN DEVAM ET!
    • Er
      3 Mesaj
      17 Şubat 2017 02:26:40
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

Ufaklık mı? Olanları bilecek kadar yaşım var birader sen rahat ol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      spacemonkeykullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel Xeon x5460 3.16 Ghz Quad Core Processor / Gigabyte G41MT-S2PT DDR3 1333Mhz(O.C) LGA775 Motherboard / Zotac GTX 560Ti AMP! Edition 1GB 256Bit Graphic Card / 4Gb DDR3 1333Mhz Kingston Ram / WD 500Gb 5400Rpm HDD / WD 500GB 7200Rpm 32Mb HDD / Thermaltake V3 Black Edition Case / Akasa Venom Pico CPU Cooler / OCZ StealthXStream 600W 80 Bronze Modular PSU / Samsung SyncMaster 19" 940BW Monitor / Motospeed V10 4000Dpi Gaming Mouse / Casper Klavye / Somic G925 Stereo Gaming Headset
    • Binbaşı
      1271 Mesaj
      17 Şubat 2017 03:03:53
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      İstifası istenmiş, gereken yapılmış. Partiden de atılmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1072 Mesaj
      17 Şubat 2017 04:52:22
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Delinin biri bi kuyuya taş atıyor 40 akıllı çıkaramıyor. Ciddiye alınması gereken konu bile değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      319 Mesaj
      17 Şubat 2017 07:24:03
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Doğru demiş. Ya evet diyeceksiniz terör bitecek, ülke büyüyecek ya da hayır çıkacak kaos olacak, iç savaş çıkacak. Seçim sizin. Teröristlere karşı İNADINA EVET

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      518 Mesaj
      17 Şubat 2017 08:30:20
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Şuraya bir arkadaş akp nin ve yandaşlarının seçimlere yakın halkı nasıl tehdit eden laflar sarf ettiğini liste leyebilir mi?
      Yada yeni konu açabilir.

"En faziletli cihat zalim bir idarecinin yanında ona adaleti söylemektir. HZ. MUHAMMED"
      "Bir insan taraf tutmaya başlar başlamaz, dünyada da o gerçekleri o kadar az görmeye başlar. HEYWOOD BRAUN"
      "İnsanın en büyüğü, en yüksek mevkide iken tevazu gösteren, kudret sahibi iken affeden ve kuvvetli olduğu vakit adaletle hareket edendir. ABDÜLMELİK B. MERVAN"
    • Binbaşı
      1290 Mesaj
      17 Şubat 2017 08:33:21
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Goc edeli 1 yil olacak neredeyse, disaridan bakinca durum dahada vahim iyi yirtmisim diyorum. Her gecen gun dahada kotuye gidiyor. Ulkeyi birakip gidenler olarak biz de suclu olabiliriz ancak ben artik bir umut isigi goremiyorum. Insanlar birbirini yemeye devam ediyor ic savas zaten kapida kutuplasma ve nefret hat safhada. Ak partinin basindakilere salliyoruz ediyoruz ama adamlar cok akilli is yapiyorlar hersey planli programli bol, parcala, yonet ve halki cahil birakma taktikleri ile bas koyduklari yolda her gun dahada saglam bir yer ediniyorlar kendilerine. Bu saatten sonra kimse akp nin devrilecegini dusunmesin. Bu referandumdan hayir cikar 2 seneye baska bir kilif bulup kakalarlar millete.

Process Management Systems www.anameric.net / British Columbia - CANADA
    • Android Beta Kullanıcısı
      152 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      SDTZBY

17 Şubat 2017 08:44:51
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Ozan Erdem(Manisa Ak parti Il başkan yöneticisi):"%50 evet cikmazsa iç savaşa hazırlanın."

AK Parti'nin Soma İlçe Gençlik Kolları'nın konferansında konuşan AKP İl Başkan Yardımcısı Ozan Erdem, referandum sürecinde iç savaş tehdidinde bulundu.

Soma'da Belediye Düğün salonunda düzenlenen konferansta konuşan AKP İl Başkan Yardımcısı Ozan Erdem, "Bu referandum oylamasında yüzde 50'yi geçemezsek iç savaşa hazır olun" dedi.

Erdem şöyle konuştu: "Bu referandum oylamasında başarısız olursak iç savaşa hazırlanın. Gerek kendi içimizde gerek kendi dışımızda kartların yeniden karılacağını yeniden plan masalarının kurulacağını iyi bilelim. 15 Temmnuz'da İstanbul, Ankara'da bizlerde tankların savaş uçaklarının altında mücadele etmek istedik. Ama evimizden çıkarken tank yok diye çıkmadık, var diye çıktık. Keşke olsaydı da İstanbul, Ankara'daki o muzaffer milletin şerefine o yaşadıklarını biz de yaşayabilseydik. Kanımızı verdiğimiz gibi bu sefer kanımızı canımızı, bedenimizi değil, oyumuzu vermek zorundayız."

Ozan Erdem'in istifasi istendi....

https://www.google.com....ent=ms-android-hms-vf-tr

Video:https://youtu.be/qjis8ulmT-M

Kan dökülmeden sandıktan evet çıkmaz diyen KK'nun istifası istendi mi acaba ?

• Onbaşı
      22 Mesaj
      17 Şubat 2017 08:55:02
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Üzücü olan şey bunu kocaman bir paritye mâl etmeyin diyorsunuz,ama bu bir değil iki değil.

• Yüzbaşı
      435 Mesaj
      17 Şubat 2017 09:03:44
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

Goc edeli 1 yil olacak neredeyse, disaridan bakinca durum dahada vahim iyi yirtmisim diyorum. Her gecen gun dahada kotuye gidiyor. Ulkeyi birakip gidenler olarak biz de suclu olabiliriz ancak ben artik bir umut isigi goremiyorum. Insanlar birbirini yemeye devam ediyor ic savas zaten kapida kutuplasma ve nefret hat safhada. Ak partinin basindakilere salliyoruz ediyoruz ama adamlar cok akilli is yapiyorlar hersey planli programli bol, parcala, yonet ve halki cahil birakma taktikleri ile bas koyduklari yolda her gun dahada saglam bir yer ediniyorlar kendilerine. Bu saatten sonra kimse akp nin devrilecegini dusunmesin. Bu referandumdan hayir cikar 2 seneye baska bir kilif bulup kakalarlar millete.

Sorması ayıp nereye gittiniz hocam,

• Binbaşı
      1166 Mesaj
      17 Şubat 2017 09:19:36
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

Bnde tam o yalanciyi yazacaktim sen yazmissin eline saglik,boyle uc kagitci dolu millet de gercek saniyor.yok evet diyecekmiste donmus.ke mal gibi konusmus bu milletvekilimi her nyse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1981pls -- 17 Şubat 2017; 9:25:49 >
      ertewaskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ıyılıgı sonsuz ıkramı bol Allah ın adı ıle..herseyı guzel yapmak Allah a mahsustur,O varlıkların sahıbıdır,ıyılıgı sonsuz ıkramı boldur,hesap verme gununun hakımıdır,Allah ım yalnız sana kul oluruz ve yalnız senden yardım dılerız,bıze dogru yolunu goster,mutluluk verdıgın kımserın yolunu,gazaba ugramamıs ve sapıtmamısların yolunu goster.FATIHA suresı
    • Binbaşı
      1166 Mesaj
      17 Şubat 2017 09:27:49
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

O ke mal oldugu icin istenmedi.

Bahsedilenler: yeB tadeS

ıyılıgı sonsuz ıkramı bol Allah ın adı ıle..herseyı guzel yapmak Allah a mahsustur,O varlıkların sahıbıdır,ıyılıgı sonsuz ıkramı boldur,hesap verme gununun hakımıdır,Allah ım yalnız sana kul oluruz ve yalnız senden yardım dılerız,bıze dogru yolunu goster,mutluluk verdıgın kımserın yolunu,gazaba ugramamıs ve sapıtmamısların yolunu goster.FATIHA suresı
    • Teğmen
      136 Mesaj
      17 Şubat 2017 09:51:00
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Dervişin fikri neyse zirki de odur derler... AKP'nin ve Tayyip'in kafasındaki düşüncelerin cemaatine yansıması bunlar... Tayyip kasım seçimlerinden evvel bununla tehdit etmiyor muydu milleti? 400'ü vermezseniz çok fena olur demiyor muydu? aynı şey işte, ne farkı var! şartlar aynı, amaç aynı...

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.