DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Referandum'da Başarısız Olursak İç Savaşa Hazır Olun..
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
324
Cevap
5
Favori
18.049
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Referandum'da Başarısız Olursak İç Savaşa Hazır Olun..
Sayfaya Git:
Sayfa: << < önceki 14 15 16 17 sonraki >>>
Giriş
      758 Mesaj
      16 Şubat 2017 21:43:22
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: Celest

Alıntıları Göster

Her seçim öncesi halkı tehdit ediyorlar
      her seçim öncesi mağdur edebiyatı yapıyorlar
      her seçim öncesi sözde RTE ye suikast yapılıyor
      Ama şimdiki seçimde ayrıca sözde laik kadınlar baş örtülü bacılarımızın örtüsünü çekip çıkartmış
      tamda referandum öncesi

tabi yersen

Yüzde 1000 yerli mallarimizi unuttunuz hocam onlarında çıkma zamanı geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

UÇAĞA BİNEREK HACCA GİDERSİN
      UÇAĞI YAPANA GAVURDUR DERSİN
      Birak nuhun gemisini neylersin
      Sende gemi olan sirt var değilmi
    • Android Beta Kullanıcısı
      2941 Mesaj
      16 Şubat 2017 21:46:31
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Zaytung iyi demis :D

Spoiler verdi olayi bozdu :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

-------------Everything Samsung-------------
    • Er
      3 Mesaj
      16 Şubat 2017 21:48:57
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

Huzur mı vardı? Güldürdün.

mgorakullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel Xeon x5460 3.16 Ghz Quad Core Processor / Gigabyte G41MT-S2PT DDR3 1333Mhz(O.C) LGA775 Motherboard / Zotac GTX 560Ti AMP! Edition 1GB 256Bit Graphic Card / 4Gb DDR3 1333Mhz Kingston Ram / WD 500Gb 5400Rpm HDD / WD 500GB 7200Rpm 32Mb HDD / Thermaltake V3 Black Edition Case / Akasa Venom Pico CPU Cooler / OCZ StealthXStream 600W 80 Bronze Modular PSU / Samsung SyncMaster 19" 940BW Monitor / Motospeed V10 4000Dpi Gaming Mouse / Casper Klavye / Somic G925 Stereo Gaming Headset
    • Yarbay
      3207 Mesaj
      16 Şubat 2017 21:53:02
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Çok tahlilsiz ve üzüntü verici açıklama..

Devamlı sistem toplayıp satıcağınıza farklı işlere girin en azından zarar etmessiniz teknolojinin sonu yok o nedenle en iyisini alsanda bir süre sonra güncelliği gider.
    • Yarbay
      2024 Mesaj
      16 Şubat 2017 21:53:06
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Bu densiz istifa etmiş duydunuz mu?

• Binbaşı
      1359 Mesaj
      16 Şubat 2017 21:59:35
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

He ayne herkes salak bi siz akillisiniz git otede oyna

S. Hawkingkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

WE COME, WE RAVE, WE LOVE
    • Teğmen
      165 Mesaj
      16 Şubat 2017 22:03:48
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: Saidpstc

Alıntıları Göster

Yüzde 1000 yerli mallarimizi unuttunuz hocam onlarında çıkma zamanı geldi

çıka çıka yerli mallarda palmiye yağları çıktı

• Yüzbaşı
      642 Mesaj
      16 Şubat 2017 22:08:41
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Bu adamların amacı Cumhuriyeti yıkmak ve ülkemizi savaş ve kaos haline sokmaktır, bunu hâlâ anlatamadığımız kardeşlerimiz var ne yazık ki !

Cumhuriyet giderse elinize osmanlı mı geçecek zannediyorsunuz ? Herkesin aklını başına devşirmesi dileğiyle, evet derseniz ne yazık ki çok geç olacak !

Farkında değil misiniz ?

Ergenekon ve balyoz diyerek onurlu, vatansever subaylarımız içeriye atıldı, dağda pkk ile çatışırken bir anda kendisi terörist oldu, doğuda pkk davul zurna çalarken, benim subayım yataklara düştü, bir kısmı kahrından vefat etti, neden ?? dinci bir örgütün orduyu ele geçirmesi için !! Biri çıktı ben bu işin savcısıyım dedi !!! onların yerine kendi elleriyle geçirdikleri subayları gördük. 15 temmuz gecesi akan kana şahit olduk, nedense tek bir siyasinin kılına zarar gelmedi, bir tane siyasi yargılanmadı ? Taşradaki öğretmenin 20 yıllık geçmişine bakıp ihraç ettiler ama daha 2 yıl önce hocaya methiye düzenler şuan hala en lüks arabalar ile devletin başında keyif çatıyorlar. Hiç mi gücünüze gitmiyor, bu kadar mı düşünemez oldunuz ? 15 temmuzun mimarı nasıl bir anda mağduru oluverdi ?

Ordu tasfiye edildi
      Eğitimin için boşaltıldı
      Siyasetin içi boşaltıldı
      Devlet değerlerimiz sürünüyor

Cenaze araçlarından bile propaganda yapmaya başladılar, bu gidiş iyi değil.

Sayın arkadaşlarım, mesele parti meselesi değil, ben herhangi bir partiye mensup değilim, benim ideolojim (Türkçülük) particiliğe de karşı olan bir görüştür, bu yüzden parti sevgisi vatan sevgisini geçenler bana yazmasın, tekrar söylüyorum bunların amaçları başka, daha referandum başlamadan gördüğümüz duyduğumuz şeyler bile bizlere hiç yakışmayan, hiç yaşanmaması gereken şeyler ancak adamların ağzından yavaş yavaş dökülüyor amaçları. Camilerden vaaz verip siyaset yapmaya başladılar, cenaze araçlarının arkasından propaganda yapmaya başladılar, okul camlarına ak parti flamaları asmaya başladılar, devlet araçları ile propaganda yapmaya başladılar, işlerine gelmeyince şehit ailelerine ve şehitlere bile hakaret ediyorlar. Cumhuriyet tarihine türlü iftiralar atıp, bizleri kurtaranları bize düşman etmeye çalışıyorlar, bu partizanlardan, biat derecesien gelmiş ve önünü göremeyen kimselerden ülkemizi korumalıyız, çünkü bunun bir diğer örneğini 15 temmuz günü hepimiz yaşadık. Allah sabır ve selamet versin.

Böyle bir Cumhurbaşkanı olabilir mi Allah aşkına ?

Ben hayır dediğim için dağdaki terörist ile nasıl bir tutulabilirim ? Nereden propaganda yapacaklarını, milletin duygu ve düşünceleri ile nasıl oynayacaklarını sapıttılar !

Son olarak:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 16 Şubat 2017; 23:44:48 >

• Yarbay
      2564 Mesaj
      16 Şubat 2017 22:24:09
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Allah belanızı versin de şu milletin kanını emmekten vazgeçin inşallah tez zamanda.

• Yarbay
      2517 Mesaj
      16 Şubat 2017 22:31:07
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

Fetö yü senelerce besleyip kandırıldık demedi mi?

Sende buna inanmadın mı?

Ne derse ne yaparsa inanmıyor musunuz zaten?

Al sana yetkilerinin tablosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 16 Şubat 2017; 23:0:35 >
      Bahsedilenler: Yalçın Ç. , GakgoBey23kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1155 Mesaj
      16 Şubat 2017 22:37:16
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

Vah yazık, sen tankın önüne atlayanlar sayesinde darbe olmadı sanıyosun öyle mi?

Genelkurmay başkanı darbe yanlısı değildi ve TSK içinde büyük bi çoğunluk da darbeye karşıydı. Emniyet kuvvetleri ve TSK işbirliğiyle o darbe girişimi illa ki bastırılırdı. 12 Eylül darbesinde parti liderlerine ne yapmışlar haberin var mı?

enesusta48kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      200 Mesaj
      16 Şubat 2017 22:38:51
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Aslında bu türden açıklamalar çoğalsa

yanında monarşi isteyen ticaret uzmanı kişiye ayrıca mr.Püsküllüye de çıkarsalar tvye of of ballı ekmek kadayıf olur valla.

Göğün Direği Alınana Kadar "Ay Yıldız" Hüküm Sürecek.
    • Binbaşı
      1112 Mesaj
      16 Şubat 2017 22:40:30
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

Gecmis derken?

Ufaklik. Yas kac bakayim senin

lastgrandsonkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      dirincold

16 Şubat 2017 22:52:38
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

La sen git youtuber buralarda takilma yeğen.

enesusta48kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      307 Mesaj
      16 Şubat 2017 22:54:14
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Dün direneceğiz diyen iç savaştan, çatışmadan bahseden Hayır diyenler değil miydi? Bugün tam tersini başkası demiş. Diyen kişiyi de tasvip etmemişler ve istifa etmiş yönetimden çekilmiş. Adam burada bu sözü eleştirirken bile çatışma darbe yanlısı. Şanlı ordumuz sizi böcek gibi ezer diye komik yorumlar var burada ve bunlar bu sözü eleştiriyor? Halbuki farkında değiller ki kendi kafaları söyleyenden daha çatışmacı daha antidemokrat...

EDİT: Ne kadar algı oluşturmaya çalışsanız da "bir tanesi evet diyecekmiş de bu yorumdan sonra hayır demeye karar vermiş, tabi yutarsan" 17 Nisanda çoğunuz burada göbeği kaşıyan adam, çomar muhabbetine devam edeceksiniz. Siz kafayı değiştirmedikçe yenilmeye hep mahkumsunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertewas -- 16 Şubat 2017; 22:59:44 >

YAPTIKLARIN "BAŞKALARINI" RAHATSIZ EDİYORSA DOĞRU YOLDASIN. AYNEN DEVAM ET!
    • Yüzbaşı
      914 Mesaj
      16 Şubat 2017 22:55:47
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      İç savaş falan çıkmaz, katliam olur. Nasıl bugün fetocu olmayıpta meslekten atılan hükümet karşıtı öğretim görevlileri varsa, hayır çıkıncada sopalı fanatikler sokaklarda boy göstermeye başlayacak.gezi olaylarındaki gibi.

Nasıl nedim şener hapis yattı İmamın ordusu die kitap yazdığı için, kitapta yazılanlar gerçek çıktı mı?

Bu insanlardan korkulur, gözü dönmüş cani gözümde hepsi , en ufak bir özeleştiri olmazmı ya 14 yıldır ülkeyi yönetemiyorlar. İktidara geldiklerinde 17. Ekonomi olduğumuzu hatırlatırım. Çok övündükleri milli gelir 7000$ ın altına düştü.

Sattıklarının bugünkü para ile değeri yüzlerce milyar dolar yapar.Ne eleştiriye açıklar , nede başka bir düşünceye.
      Akpartinin kendi içinde bile düşünce özgürlüğü yok, ama bu diğer partiler içinde geçerli. Kraldan çok kralcı hepsi, ben sayın kişiğe yönelik en ufak bir eleştiri duymadım, izlemedim, okumadım kendi taraftarından.

Siyasi partilerin son 14 yılda ortak karar aldıkları tek konu millet vekili maaşları oldu.

Her ile üniversite açtık diyor, kadroya bakıyosum fakültede 3 hoca var 8 eğitim dalı var.

Altyapı olmadan üstyapı çöker, bizim siyasette öyle. Dindar bu iyidir diyerek oy veren bir milletden de başka birşey olmaz.

Biz sorgulamadan karar vermeye bayıldıkça, burnumuz b*ktan kurtulmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curufperlit -- 16 Şubat 2017; 22:58:7 >

DontAskMeForMakeLove
    • Yarbay
      4188 Mesaj
      16 Şubat 2017 23:04:07
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Otu copu egm ye bildirenler bu adami da bildirsin madem

Masturbasyon bağımlığı ve zararları hakkında bilgi edinmek ve kurtulmak isteyenler buraya tıklayarak blogumu takip edebilir.
    • Yüzbaşı
      262 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      dirincold

16 Şubat 2017 23:06:31
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

La Iç savaş cikarsa cikaranlari ezer dedi adam yoksa sen de mi? Iç savaş yanlisisin? Neden korkuyorsun Tskdan adam iç savas cikaranlari sinek gibi ezer demiş ne oldu da adamin sozunu yanlis anladin?

ertewaskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1873 Mesaj
      16 Şubat 2017 23:07:20
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Kiminle savaşıyor lan bu değişik. Bir savaş olacaksa genel kurmay başkanı emri verir. Olmayacaksa ne savaşı ne diyorsun lan sen der eğleniriz. Ayrıca kemeri yanlış yere taktığını kibarca söyleyin alıngan biraz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      555 Mesaj
      16 Şubat 2017 23:16:33
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet

quote:

Orijinalden alıntı: UncleGrndpa

La Iç savaş cikarsa cikaranlari ezer dedi adam yoksa sen de mi? Iç savaş yanlisisin? Neden korkuyorsun Tskdan adam iç savas cikaranlari sinek gibi ezer demiş ne oldu da adamin sozunu yanlis anladin?

Bu tip insanlar ne olursa olsun kendilerine hic kimsenin müdahale etmesini istemezler. Doğru veya yanlış hiç farketmez yeterki biz yonetelim güç bizim elimizde olsun kafasındalar. E muhalefet de aynı kafada olduğu için ülke bu durumda görüyoruz.

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_106327164/tm.htm]
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.