Şimdi Ara

reedpad 4 ana başlık (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
4
Favori
15.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok düşük değilmi bu?
  • Arkadaşlar tableti kötüleyenlere hiç kulak asmayın.Fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor.Ekran çözünürlüğü gayet iyi,şarjı ortalama 3 saat,oyun oynarken bile 2 saat dayanıyor.Dokunmatiği çok iyi.İnternet hızı wifide de,3gde de opera mobile'ı yüklerseniz gayet yüksek.Kasma sorunu ancak çoklu işlemlerde oluyor.Mesela indirme yaparken nette dolaşırsanız kasma oluyor.Hd videoları sorunsuz oynatıyor.Office programlarını sorunsuz çalıştırıyor.Oyunlara gelince tüm glu oyunlarını,dead trigerı,shadow gunı,need for speed most wanted'ı,temple runı,subway surfersı akıcı bir şekilde çalıştırıyor.Angry birds gibi basit oyunları saymıyorum bile.Ama birkaç gameloft oyunu yükledim hiçbirini çalıştırmadı.Mesela real football,batman,modern combat.
    Memnun kalmadığım tek yönü ses çıkış gücü.Kulaklıkta ses kalitesi harika,ama dahili hoparlörü ancak idare ediyor.
    Kamerası 2 megapiksel işte.Facede foto paylaşmak icin yeterli.
    Velhasıl 300 liranın hakkını fazlasıyla veriyor.Ama nexus 7 performansı beklerseniz hayal kırıklığı yaşarsanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pil performansı nasıl acaba?
    bir de dahili bellek yetersiz gibi geldi (512 mb nedir yaa ) ,uygulamalarda kasar gibi geliyor.
    tabiki nexus performansı beklenmez ama 300 lira verilen cihaz bu parayı haketmeli.
    piyasada 100 liraya bile tablet var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

pil performansı nasıl acaba?
    bir de dahili bellek yetersiz gibi geldi (512 mb nedir yaa ) ,uygulamalarda kasar gibi geliyor.
    tabiki nexus performansı beklenmez ama 300 lira verilen cihaz bu parayı haketmeli.

pil performansı idare eder. 3 saat oyun oynayabilirsin. ışığını çok açmamak şartı ile. 1 gün idare ediyor anlayacağın. hafıza olarak 512 mb yetersiz evet ama tableti rootlayarak 350 mb da kadar çıkardım. 100 tl ye tablet var ama 3g si icinde, navigasyon ve blutooth üçlüsünün yanyana olduğu tablet fiyatlarına bakarsan en uygunu bu. Bimeksten 353 TL ye almıştım. Bence alınabilir bir tablet. Ama yerleşik rom özelliğine bir care bulmaları gerekiyor. Twitter ı ne silebildim ne güncelleyebildim root yapana kadar. Birde tabletin kilit ekranının farklı özelliklerini açtıklarında tablet donuyor. mecbur factory reset atıyorum. Güncelleme geldi güncelledim ama hala korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: nbahce

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

pil performansı nasıl acaba?

pil performansı idare eder. 3 saat oyun oynayabilirsin. ışığını çok açmamak şartı ile. 1 gün idare ediyor anlayacağın. hafıza olarak 512 mb yetersiz evet ama tableti rootlayarak 350 mb da kadar çıkardım. 100 tl ye tablet var ama 3g si icinde, navigasyon ve blutooth üçlüsünün yanyana olduğu tablet fiyatlarına bakarsan en uygunu bu. Bimeksten 353 TL ye almıştım. Bence alınabilir bir tablet. Ama yerleşik rom özelliğine bir care bulmaları gerekiyor. Twitter ı ne silebildim ne güncelleyebildim root yapana kadar. Birde tabletin kilit ekranının farklı özelliklerini açtıklarında tablet donuyor. mecbur factory reset atıyorum. Güncelleme geldi güncelledim ama hala korkuyorum

bimekste bu tableti incelemiştim 355 liraydı ama daha sonra ainol aldım, ainol performansı verirse sim kart olayı için buna geçiş yapmayı düşünüyorum,
    neyse biraz daha inceleyelim bakalım.

• reedpad4 ten twıttera gırdım ama cıkıs yapamıyorum bılen bırı varsa yardımcı olabılır mı
  • Yaklasik 2aydir tableti kullaniyorum. Genel olarak sikinti yok ancak; youtube ve internetten radyo dinlemek ozelliklerini kullanamiyorum. Yani acmiyor. Kasma sebebiyle format attim. Formattan sonra youtube ve radyo tv izlemekte sorun yoktu. Ancak uygulamalari kurdum. Birkac gun sonra baktigimda radyo dinleyemiyor tv izleyemiyordum. Neyi yanlis yapiyor olabilirim? Reedersocial ozellikle sizden yardim bekliyorum. Tesekkurler. (Formattan kastim factory resettir)

Not : tablet fiyatinin hakkini veriyor. Sadece 3g ile her yerde internete girebilmeniz dahi bu fiyata mukemmel bence

• quote:

Orijinalden alıntı: sbrgur

Yaklasik 2aydir tableti kullaniyorum. Genel olarak sikinti yok ancak; youtube ve internetten radyo dinlemek ozelliklerini kullanamiyorum. Yani acmiyor. Kasma sebebiyle format attim. Formattan sonra youtube ve radyo tv izlemekte sorun yoktu. Ancak uygulamalari kurdum. Birkac gun sonra baktigimda radyo dinleyemiyor tv izleyemiyordum. Neyi yanlis yapiyor olabilirim? Reedersocial ozellikle sizden yardim bekliyorum. Tesekkurler. (Formattan kastim factory resettir)

Not : tablet fiyatinin hakkini veriyor. Sadece 3g ile her yerde internete girebilmeniz dahi bu fiyata mukemmel bence

merhaba, konuyu ilgili arkadaşlarıma ilettim, en kısa sürede cevap alıp ileteceğim.
  • Sbrgur Bende reedPAD 4 kullanıyorum. Youtube'dan video izleyemiyorum diye servise göndermiştim yazılım güncellemesi yapılarak geri geldi şimdi sorunsuz kullanıyorum. Yalnız radyo tv uygulaması kullanmadıgım için onun hakkında bişey söylüyemeyecegim.Bana kalırsa Flashplayer uygulamasını baştan kurmanı önerebilirim.
  • Flasi guncelledim ama sonuc ayni. Sadece format atinca duzeliyor. O da bir sureligine. Anlam veremedim. Bakalim reedersocial in mesajini bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sbrgur

Flasi guncelledim ama sonuc ayni. Sadece format atinca duzeliyor. O da bir sureligine. Anlam veremedim. Bakalim reedersocial in mesajini bekliyorum

merhaba, konuyu teknik servisteki arkadaşlarıma danıştım, factory reset atarken flash uygulaması silinmiş olabilir, uygulamayı tyeniden kurmak gerekir diyorlar. ancak bu sizin hali hazırda denediğiniz bir yöntem ise ürünü bize kargolayın isterseniz. sorunu ayrıntılı olarak inceleyip çözeriz.
  • arkadaşlar reedpad4+ tablet aldım telefondaki sim kartımı takmama rağmen 3g kullanamıyorum . sim yönetimii diye sekme var fakat mat renkli tıklayınca açılmıyor defalarca açıp kapamama rağmen olmuyor yardımmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: piratees

arkadaşlar reedpad4+ tablet aldım telefondaki sim kartımı takmama rağmen 3g kullanamıyorum . sim yönetimii diye sekme var fakat mat renkli tıklayınca açılmıyor defalarca açıp kapamama rağmen olmuyor yardımmm

teknoloji mağazalarının geneli bulaşma diyorlar,ben şimdi forumdaki reedpad sorumlusu arkadaşlar görüşüyorum bire bir,onun diyeceklerini merak ediyorum.Alanların geneli memnun görünüyor ama 350tl parayı basıp bulaşma denilen bir malı riske etmek var.
    servisi problemli ve elektronik arıza veriyor başlıca eleştiriler.
    Kullanan arkadaşların yorumu ise genelde olumlu,ne yapacağımı bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SkiP_ -- 8 Temmuz 2013; 17:07:20 >
  • arkadaşlar bulaşmayın hiç ben aldım aldığım gunden beri adam akıllı kullanamadım başka bilindik markalara bakın
  • Reedpad 4 Lite Plus a bakiyorum suan Bimekste tasarimi farkli
    1 GB ram-8 GB fiyat. 275 TL alsammi?

• bulaşma bence = )
  • Arkadaşlar bu reedpad 4 ü bu senenin başında almıştım şu an şarj etmiyor yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ? Cihazı nereye gönderebilirim? Ayrıca garanti kapsamında yaptıran arkadaş var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarc2 -- 15 Ağustos 2013; 20:04:34 >
  • serdarc2 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, http://www.reeder.com.tr üzerinden üye girişi yapıp teknik destek masasına sorunu yazabilir, yahut yine sitemiz üzerinden cihaz kaydı yapıp ürünü direkt teknik servisimize gönderebilirsiniz.
  • serdarc2 kullanıcısına yanıt
    Sorunun Çözüldü mü
  • Ben bir şey sormak istiyorum, alır almaz ekrandaki şu kılıf mıdır ya da artık her neyse, korumayı çıkarttınız mı? Kenarda beyaz kağıt üzerine yazı var hani, onu. Arada ekranda dokunmadığım halde dokunuyormuşumcasına dokunmalar beliriyor, onu engellemek için çıkarmak mı gerekiyor acaba dedim?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.