Şimdi Ara

REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
2.549
Cevap
53
Favori
157.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir şey daha eklemek istiyorum benim C 8.96 gb diyor ve tamamen dolu.bu tablet 16gb değil miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile Man

quote:

Orijinalden alıntı: XperfectTR

format atınca recovery bölümünü görmedi yani recovery gitti bende elimle tekrar windows 8.1 kurdum dirverlar vs herşeyi kurdum sadece dönme sensörleri olmadı oda önemli değil recovery bölümünüde sildim hdd 16 gb oldu gayet iyi oldu :D

Şimdi android kurmaya çalışıyorum sadece denemek için yoksa gider android tablet alırım :D

Hocam hdmi bağlantısı yaptığınızda Denetim Masası'nı tıklatın.

Arama kutusuna projektör yazın ve ardından Projektöre bağlan'ı tıklatın.

REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ]

Yalnızca projektör (Bu, masaüstünüzü yalnızca projektörde gösterir.)

bunu seçtiğinizde max çözünürlük ne oluyor. Çünkü aynı anda 2 ekran (hem tabletin hemde monitorun ekranı) aktif olduğunda cihaz ekran çözünürlüğünü monitöre yansıtıyor.

Zahmet olmazsa yukarda yazdığım gibi Yalnızca projektör ü seçip , ekran çözünürlüğü maximum kaç olarak desteklediğini yazabilir misiniz?

Harici bağlantı -1920x1080 Masaüstünü extend ettim.Cihazın kendi ekranıda 1280x800 olarak ikisi birlikte çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ik77

Bir şey daha eklemek istiyorum benim C 8.96 gb diyor ve tamamen dolu.bu tablet 16gb değil miydi?

5 küsür gb recovery ye ayrılmıştır
  • 01ada01 0 kullanıcısına yanıt
    selamlar,

cihazda lcdtv ye görüntü aktarımı yaptığımda 1080p'de tam oturmadı, 720p'de çok ufak oldu.

intel graphics denetim masasından ölçeklendirme şeçeneklerine baktım bulamadım. ya da aktif değil.

sizde sorun olmadımı. nasıl çözebiliriz. teşekkürler
  • Normal internetli kullanımında batarya kaç saatte bitiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bios a nasıl giriyoruz.
  • java yüklenebiliyor mu arkadaşlar?
  • arkadaşlar bu tablette Gta 5 oynayabilirmiyim ?

ocakta çıkcak diyolar ona göre alıcam bu tableti akıcam high ayarlarda oyuna ..
  • o genelde televizyonun tarama ayarlarından halledilebiliyor.İzleme oranı Sadece Tarayın yapınca sorun olmuyor (16:9 vs.. gibi seçenekler var bu menüde LG tv lerde bu şekilde farklı markalarda değişebilir)

Bende tam oturmuş durumda

Performans arttırmak isteyen arkadaşlar windows un görsel öğelerini devre dışı bırakmasını tavsiye ederim
    http://www.askvg.com/master-tutorial-to-make-your-windows-8-super-fast/ Adım 2
  • Yabancı bir forumdan Metro arayüzünü kaldıran ve 600MB yer açan bir anlatım indirdim. Cihaz gelince deneme yapıcam bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 30 Aralık 2014; 15:35:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

arkadaşlar bu tablette Gta 5 oynayabilirmiyim ?

Ultra da 55fps civarı alıyorum developer editionda (alpha)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teyzen nevfik -- 30 Aralık 2014; 15:35:06 >
  • hem şarj edilebilecek hem de usb org görevi görecek kablodan bahsedilmişti ilk mesajlarda, kullanan, almayı düşünen var mı, alsak çalıştırabilir miyiz? logitech bluetooth klavye aldım ancak usb her manada lazım olacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

quote:

Bizim türk milleti çok garip ya :D Adam gta 5 oynayabilir miyim diyor :P
    Tabi işin espirisi bilen var bilmeyen var ama haykırdım ya :D

dipnot : An itibari ile 170 Tl sipariş geçtim. Aile büyüklerim için İnternete girsin yeter

• windows 10 preview ın 8.1 den daha performanslı olduğu söyleniyor bu tablette deneyen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSpeedy

quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

quote:

Bizim türk milleti çok garip ya :D Adam gta 5 oynayabilir miyim diyor :P
    Tabi işin espirisi bilen var bilmeyen var ama haykırdım ya :D

dipnot : An itibari ile 170 Tl sipariş geçtim. Aile büyüklerim için İnternete girsin yeter

Aynen 2 tane alacağım biri kız arkadaşıma (tivibudan dizi falan izler) diğeri kendimize kızım pepee falan izler takılır

• teknosaya bak yaw vakifbank yerine yapikrediyi secti şimdi iptal de edemiyorum yada sipariş duzenleyemiyorum

• 01ada01 0 kullanıcısına yanıt
    yanıt için teşekkürler. sorunu lg tv den çözdüm. video labelını hd playerdan pc'ye çevirince düzeldi.
  • Bios ayarını karıştırdım ve açılmıyor .. Bios resetlenebilir mi ?? Düğmelere basıyorum tepki yok.. Yardım edin arkadaşlarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasinxyasin Y kullanıcısına yanıt
    Masaüstü değil ki bu bios pilini sökesin :) Tabletten toplu iğne ucu büyüklüğünde reset tuşu vardır elbet onu arayın. BIOS dan sanal tuşları kapatmış olabilirsiniz. Olmadı açma tuşuna uzun süre basıp kapatabilirsiniz daha sonra eğer kitapçığında vs yazıyorsa recoverye girin ve resetleyin.
  • Malesef reset tuşunuda görmüyor . bios pili yok bende bataryasını söküp 10 dk bekldim ama işe yaramadı malesef. Nasıl yapıcaz ???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.