Şimdi Ara

REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.549
Cevap
53
Favori
157.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaza ekstra güç isteyen aparat olmadan klavye & mouse bağlanabiliyor mu? Eclipse visual studio gibi uygulamalar deneyen oldu mu? Kullanılabilir derecedeyse almayı düşünüyorum, fiyat dandik android tabletlere göre çok uygun göründü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tivibu çalıştırıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

tivibu çalıştırıyor mu?

exe çalıştırıyor gibi hocam yorumlara göre. zaten intel atom işlemcisi var, çalıştırması gerek. ben de almayı düşünüyorum, autocad çalıştırmaya çalışsam kasar mı acaba diye düşünüyorum :D

tivibu da çalıştırıyorsa mobilde de discovery, natgeo izleyebileceğiz demek ki. ben bi tane kapacağım hemen.
  • cihaz bu fiyata gerçekten donanim olarak çok iyi windowsa yönelik çocukların oynayabilecegi oyunlari indirebiliyormuyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: XperfectTR

format atınca recovery bölümünü görmedi yani recovery gitti bende elimle tekrar windows 8.1 kurdum dirverlar vs herşeyi kurdum sadece dönme sensörleri olmadı oda önemli değil recovery bölümünüde sildim hdd 16 gb oldu gayet iyi oldu :D

Şimdi android kurmaya çalışıyorum sadece denemek için yoksa gider android tablet alırım :D

Hocam hdmi bağlantısı yaptığınızda Denetim Masası'nı tıklatın.

Arama kutusuna projektör yazın ve ardından Projektöre bağlan'ı tıklatın.

REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ]

Yalnızca projektör (Bu, masaüstünüzü yalnızca projektörde gösterir.)

bunu seçtiğinizde max çözünürlük ne oluyor. Çünkü aynı anda 2 ekran (hem tabletin hemde monitorun ekranı) aktif olduğunda cihaz ekran çözünürlüğünü monitöre yansıtıyor.

Zahmet olmazsa yukarda yazdığım gibi Yalnızca projektör ü seçip , ekran çözünürlüğü maximum kaç olarak desteklediğini yazabilir misiniz?

• Cihaz bedavadan biraz daha pahalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler cevap için, yarın bulabilirsem eğer alacağım.
  • XperfectTR kullanıcısına yanıt
    Teknoseyirdeki incelemede bu tabletin aynı anda hem şarj hemde usb yi desteklemediği bu kabloyu boşa almayın denilmiş siz denedinizmi?

• Henüz denemedim :D :D :D :D Alırız olmasada canı ağolsun tabletcimin:D

ve bu arada tablet 169 tl olmuş biz 250 ye aldım :S :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: XperfectTR

Henüz denemedim :D :D :D :D Alırız olmasada canı ağolsun tabletcimin:D

ve bu arada tablet 169 tl olmuş biz 250 ye aldım :S :S

Arkadaşım merhaba,

Driver ları bir yere upload yapabilir misin?
  • Şuan tamda o geçiyordu aklımdan tabiikide yaparım hemen :D
  • Bende dün aldım.ekran 1024 600 donanım olarak.ama başlangıçtaki uygulamaları çalıştırabilmek için 1280 800 ayarlı ve değişmesi biraz kurcalama istiyor.ayarlarda arayın tüm modları goster diye biyerden düzeltip yakınlaştırmayı %150 den %100 e çevirince görüntü çok düzeldi(pikseller oturdu).bu haliyle başlangıç menüsündeki programlar çalışmoyo ama bama lazım değilo ıvırzıvır.çok güzel oldu bu paraya bedava.bunun 10 inçini yapsalar laptop evri sona erer ve erecek.

• akşam vakti cihazı mağazadan aldım. Eve geldim. Saçma sapan şekiller çıktı ekranda, kısacası ekran arızalıydı. Mğazaya geri gittim. Değişim yapıldı. Cihazda tuhaf bir yavaşlık var. Görev yöneticisine girdiğimde ram kullanımını %95 olarak görüyorum. Chrome dan mı kaynaklı acaba? Şu haliyle cihaz çöp gibi duruyor. Bilmediğim bir şey mi var? Neden bu kadar takılıyor sizce cihaz?
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercansaim -- 27 Aralık 2014; 23:27:32 >
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercansaim -- 27 Aralık 2014; 23:26:00 >
  • Hocam bu tablette team fortress veya point blank oynanır mı ???
  • Monitöre bağlı sürekli kullanılabilirmi?
    Usb hub takılabiliyormu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsinarsl4n

Hocam bu tablette team fortress veya point blank oynanır mı ???

Point Blank mi ? Abartmayalım istersen :)

• Arkadaşlar lütfen yardım edin.tablete oyun yükleyemiyorum.sd kartta taktım fakat indirme yerini değiştiremediğim için yer yok hatası alıyorum.ne yapmam lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ik77 -- 29 Aralık 2014; 13:16:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.