Şimdi Ara

REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.549
Cevap
53
Favori
157.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kraldergi

Yıllar sonra gelen bilgi.

http://s.aliexpress.com/veum2iam ben almayı düşünüyorum zira kablolar ile çok karışık oluyor bu yeterince taşınabilir güzel bir ürne benziyor ayrıca kablo olmaması aparatın içinde devre kartı varsa akımın kaybolmadan aktarılacağını gösteriyor. Ayrıca dün bir deneme yaptım bataryayı saatlerce şarjda pes oynamışlığım varken batarayayı cihaz hiç açılmayacak derecede sıfırlayıp kapalı biçimde dün şarja taktım ve usb tester'ı bağladım. Sonuç resimdeki gibi üreten firmada tabletin kaç mah olduğunu bilmiyor. Ha ama benim şüphelerim şu yönde batarya 1 saat 40 dakika sonra %99da kaldı (3100 mah di) ve 1.72 amper olan şarj hızı 0.30'lara düştü yaklaşık 3 saat sonrada 0 amper oldu detaylar resimde. 4298 mah kapalı şarj olduğu için gücü harcamadı

REEDER W7İC 'WİNDOWS 8.1[KULLANICI KULÜBÜ] Eğer hala bu tableti kullanan varsa bu usb ve şarj aparatını tavsiye ederim ayrıca bir uplayında sayımızı bilelim 4 yıl önce 189 TL'ye satılan en efsane tabletti bana göre.

Bu üründe hem şarj hem otg destekliyormu aynı anda kardeş.

Cevap verirsen sevinirim.

Pes oynamışşın ama ben yinede sorayım dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teknik servis hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar? cihazda oluşan aorunları giderebiliyorlar mı problem yaşanıyor mu servis tarafında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucimentay

beyler ben bi modifikasyon yaptım, elektrikten anlayan biri cvp verebilir mi ? power +- kablosunua çizik attım, çok eski bir ekran kartındaki fanı söküp +- kablolarını direkt bağladım, fan çalıştı altına da 1 lira koydum işlemciye direkt temas sağlattım. şuan 50 dereceyi geçmiyor, hdmi ile tv ye bağlı ve 1080p videolar sorunsuz. ama sorun olur mu diye fikir alayım dedim. açılış şifresini kaldırdım, unified remote başlangıçta açılıyor ve uzaktan kontrol ediyorum gayet iyi gibi şimdilik. arka kapağı da fan açıkta kalıcak şekilde kesicem muhtemelen, tuşları kullanmak zor oluyor böyle.

Şu kenardaki gri kablonun ucu benimkinde boşta. Tam olarak nereye bağlı, bataryaya mı?

• gezmen kullanıcısına yanıt
    Wifi çekim kablosu

• quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

Wifi çekim kablosu
    Yani boşta olacak?

• gezmen kullanıcısına yanıt
    Arka kapağın içinde aliminyum bir yüzey var ona lehimli olması gerekiyor

• Bataryanın artı ve eksi uçlarına boş bir usb kablosunun artı ve eksi uçlarını ek yapsak, kendi girişinden otg kullansak, ek yaptığımız yerdeki usb girişinden de şarj edebilir miyiz? Yoksa batarya patlar mı :)
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pillout -- 20 Haziran 2018; 14:16:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucimentay

beyler ben bi modifikasyon yaptım, elektrikten anlayan biri cvp verebilir mi ? power +- kablosunua çizik attım, çok eski bir ekran kartındaki fanı söküp +- kablolarını direkt bağladım, fan çalıştı altına da 1 lira koydum işlemciye direkt temas sağlattım. şuan 50 dereceyi geçmiyor, hdmi ile tv ye bağlı ve 1080p videolar sorunsuz. ama sorun olur mu diye fikir alayım dedim. açılış şifresini kaldırdım, unified remote başlangıçta açılıyor ve uzaktan kontrol ediyorum gayet iyi gibi şimdilik. arka kapağı da fan açıkta kalıcak şekilde kesicem muhtemelen, tuşları kullanmak zor oluyor böyle.

Termal macun kulladınız mı hocam

• Arkadaşlar reederin kendi sitesinden outlet w7ic aldım tablet android 4.4.4 çıktı ve ayarlarda tabletin adına bakınca a7ic quad yazıyor ama kutusu ve kendisi w7ic...... buna windows yükleyebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kustumize

Arkadaşlar reederin kendi sitesinden outlet w7ic aldım tablet android 4.4.4 çıktı ve ayarlarda tabletin adına bakınca a7ic quad yazıyor ama kutusu ve kendisi w7ic...... buna windows yükleyebilir miyim?
    Bana da aynısını yaptılar hemen gönder servise win 8.1 yükleyip gönderirler.

• Hızlı cevabın için teşekkürler. Pazartesi ilk iş yollayacağım.

24.10.2018 edit;

Cihazı windows yüklensin diye servise yollamıştım. Aynen geri geldi hiç bir işlem yapılmadı.
    İkinci kez servise yolladım bu sefer de windows yükleyemeyiz diyorlar.
    Siz siz olun bulaşmayın. Tüketici hakem heyetine başvurup para iadesi isteyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kustumize -- 24 Ekim 2018; 1:5:20 >
  • Araya 1 tl madeni para tam oturuyordu :) yani maliyet 2 lastikle de kenarlarindan tutturmustum, lastikler pervaneye dokunmayacak sekilde taş gibi çalisiyordu. disardan goruntu kotu oluyordu, biraz da ses... Sonra alamanyalardan fire stick geldi kirip attim sistemi. Tavsiye de ediyorum kesinlikle guzel cihaz fire stick

• Selamlar
    Ben ne kadar uğraşsam da tablete android kuramadım
    Geçenler de windows10 s sürümünü gördüm acaba bizim tablete yüklenir mi?
    Sadece mağaza uygulamalarını çalıştırıyormuş bana yeter bu şekilde çok kasıyor
    Bir de chrome os kurulur mu deneyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 29 Ocak 2019; 14:39:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tp4056 ile bataryaya doğrudan bağlantı ile şarj gücü verip cihazı kullanmak mümkün mü sizce?

• Benim cihazım uzun zaman önce durup dururken(sanırım şarjı tamamen bitti) açılmamaya başladı, şarja bağladığımda kabloyu takar takmaz LCD arka aydınlatma çalışıyor, fakat güç tışına basılı tuttuğumda herhangi bir boot süreci gerçekleşmiyor. Bataryanın kablolarını lehimden ayırıp tekrar taktık fakat sorun değişmedi. Bir fikri olan var mı acaba?

Edit: Bataryayı harici cihaz ile şarj edip tekrar anakarta lehimledim fakat sonuç değişmedi, sanırım cihaz ölmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSpeedy -- 21 Nisan 2019; 21:15:41 >
  • Arkadaşlar benim cihazın recovery dosyaları bozulmuş sanırım. Fabrika ayarlarına geri döndürmek istediğimde bana 0xc0000098 kodlu ve msrpc.sys. isimli dosyayla ilgili mavi ekranda hata döndürüyor bunu nasıl düzeltebilirim?

• Merhaba arkadaşlar konuda paylaşılan V1.6.8 biosunu yükledim cihaz brick oldu, biosu söktüm tekrar yazacağım ama orjinal biosunu bulamadım mümkünse biri cihazından yedekleyip atabilirmi yada elinde olan varsa paylaşırsa memnun olurum.
  • Biosu çöken w7ic yi kurtardım, çipi söküp lpt üzerinden TREK WI71C isimli bir başka tabletin biosunu yazdım tekrar çipi lehimledim , cihaz açıldı ama bazı hatalar olduğundan tekrar windows üzerinden kendi biosunu yazmayı başardım. şema ve detaylı bilgi video açıklamasında mevcuthttps://www.youtube.com/watch?v=ryPW1yR3QpY , sorun yaşayanlar için özel mesajla yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serocan37

Biosu çöken w7ic yi kurtardım, çipi söküp lpt üzerinden TREK WI71C isimli bir başka tabletin biosunu yazdım tekrar çipi lehimledim , cihaz açıldı ama bazı hatalar olduğundan tekrar windows üzerinden kendi biosunu yazmayı başardım. şema ve detaylı bilgi video açıklamasında mevcuthttps://www.youtube.com/watch?v=ryPW1yR3QpY , sorun yaşayanlar için özel mesajla yardımcı olurum.
    lpt üzerinden bios yazılabildiğini bilmiyordum helal
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.