Şimdi Ara

REEDER W14i NOTEBOOK WHİTE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
3.825
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ürünü 4-5 aydır kullanıyorum, Reeder her ne kadar bu üründe IPS ekran olduğunu iddia etse de bu doğru değil. Ekran kesinlikle TN panel. Kalitesi fena sayılmaz ama IPS olarak satmaları müşteriyi enayi yerine koymaktan başka birşey değil.

AIDA 64'ün verdiği ekran özellikleri aşağıda:

BilgiAlanı Değer

Monitör Adı Generic PnP Monitor [NoDB]
    Monitör Kimliği CMN9003
    Model HB140WX1-401
    Üretim Tarihi 2015
    Seri Numarası 25008
    En Büyük Görünür Ekran Boyutu 309 mm x 174 mm (14.0")
    Resim En-Boy Oranı 16:9
    Yatay Frekans 38 kHz
    Dikey Frekans 60 Hz
    En Yüksek Pixel Saati 80 MHz
    Gama 3.55
    DPMS Mod Desteği Active-Off

Desteklenen Görüntü Modları
    1366 x 768 Pixel Saati: 72.33 MHz

Model numarasını internette arattığınızda da üretici firmanın bu ürünü TN panel olarak nitelendirdiğini görebilirsiniz.
    arktik okyanusu civarı için sıcak fırsat olabilir.

reeder servisine güvenmeyin, daha önce eleştirdiğim hometech bile daha iyi bundan. işlemcisi ısındığında performans kesintisi kesinlikle yapacaktır, keza ürün işlemcisi intel thermal framework içermiyor. ekranı fhd, işlemcisi m3 olsa belki sıcak olabilirdi.
  • 5 tane aldım noelde elimi öpen dedelere hediye olarak vereceğim.
  • Kazananlar kulübüne 920 TL axcessi olana 870 TL ye gelir ki çok iyi fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tablet/PC değil sanırım?
  • Kullananların youtube yorumlarına bakılırsa, reeder servisi de dikkate alındığında bu fiyata alınmaz.
    Ederi 500 TL
  • Bir ara çok tartışılan Hometech 14" IPS Full HD ekranlı bilgisayar aynı işlemci özellikleriyle 700 liraya satılıyor. Bunun ekranı iyi değil.
  • Bu urunde ips hd ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 1366x768 ekran, bahsettiğim ürün 1920x1080. Ben 1366x768 çözünürlüklü Samsung Ultrabook kullanıyorum ve 1080p ekranları yanında çok kötü görünüyor benim laptopun ekranı.
  • A101deki asus daha sıcak marka güvenilirliği açısından da kıyaslayacak olursak

• arktik okyanusu civarı için sıcak fırsat olabilir.

reeder servisine güvenmeyin, daha önce eleştirdiğim hometech bile daha iyi bundan. işlemcisi ısındığında performans kesintisi kesinlikle yapacaktır, keza ürün işlemcisi intel thermal framework içermiyor. ekranı fhd, işlemcisi m3 olsa belki sıcak olabilirdi.
  • çöp adam akilli bir cihaz alin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cordor

Bu urunde ips hd ?

Ürünü 4-5 aydır kullanıyorum, Reeder her ne kadar bu üründe IPS ekran olduğunu iddia etse de bu doğru değil. Ekran kesinlikle TN panel. Kalitesi fena sayılmaz ama IPS olarak satmaları müşteriyi enayi yerine koymaktan başka birşey değil.

AIDA 64'ün verdiği ekran özellikleri aşağıda:

BilgiAlanı Değer

Monitör Adı Generic PnP Monitor [NoDB]
    Monitör Kimliği CMN9003
    Model HB140WX1-401
    Üretim Tarihi 2015
    Seri Numarası 25008
    En Büyük Görünür Ekran Boyutu 309 mm x 174 mm (14.0")
    Resim En-Boy Oranı 16:9
    Yatay Frekans 38 kHz
    Dikey Frekans 60 Hz
    En Yüksek Pixel Saati 80 MHz
    Gama 3.55
    DPMS Mod Desteği Active-Off

Desteklenen Görüntü Modları
    1366 x 768 Pixel Saati: 72.33 MHz

Model numarasını internette arattığınızda da üretici firmanın bu ürünü TN panel olarak nitelendirdiğini görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah_88

Bir ara çok tartışılan Hometech 14" IPS Full HD ekranlı bilgisayar aynı işlemci özellikleriyle 700 liraya satılıyor. Bunun ekranı iyi değil.

Hocam tam o hometech'in modelini arıyorum bulamadım forumda. Aklınızda mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qeep

quote:

Bir ara çok tartışılan Hometech 14" IPS Full HD ekranlı bilgisayar aynı işlemci özellikleriyle 700 liraya satılıyor. Bunun ekranı iyi değil.

Buyur;

https://forum.donanimhaber.com/1080p-ips-ekranli-laptop-sahane-su-an-sadece-761-tl-cidden-inanilmaz-bir-goruntu-kalitesi-var--129509116

http://www.vatanbilgisayar.com/hometech-ht-14cl-intel-celeron-n3350-1-10ghz-3gb-32gb-13-3-w10.html

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qeep

quote:

Buyur;

https://forum.donanimhaber.com/1080p-ips-ekranli-laptop-sahane-su-an-sadece-761-tl-cidden-inanilmaz-bir-goruntu-kalitesi-var--129509116

http://www.vatanbilgisayar.com/hometech-ht-14cl-intel-celeron-n3350-1-10ghz-3gb-32gb-13-3-w10.html

Hocam çok teşekkürler.

• 32 gb bellek... windows kurmak icin bilgisayar mi aliyorsunuz
  • qeep kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Fiyatı çok oynak, bir 700 oluyor bir 900 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

32 gb bellek... windows kurmak icin bilgisayar mi aliyorsunuz

Hafıza kartı ile hafıza ekleme durumu yok mu?
  • qeep kullanıcısına yanıt
    bu tur cihazlarda genelde amac hafiza vs tarzi seylerin hafizasini kullanmaktir fakat iyi bir performans alamazsiniz o zaman... o yuzden bence bu urune bu fiyat verilmez... yukarida baska bir cihazdan bahsedilmis o cihazi tercih edebilir ya da garantili ikinci bir el de bakilabilir...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.