Şimdi Ara

REEDER TABLET NE CHROME NE DE FACEBOOK ÇALIŞTIRMIYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Reeder marka , A10İX Air (eski model) bir tablet satın aldım 2. el. İlk olarak Teknosa' dan satın aldım " outlet " olarak fakat cihaz çok kötüydü ve de bataryası 8000 mah olması lazımken ( Reeder sitesinde ve Teknosa' da böyle yazıyordu ) kontrol ettiğimde sadece 4950 mah çıktı. İade ettim. 2. el olarak daha temiz ( kozmetik ) bir cihaz buldum ve satın aldım. satan üniversiteli bir kişydi fazla takılmadım ezik vuruk çizik vs... Lakin batarya yine 5000 mah ve yine ne Google Chrome ne de Facebook açılmıyor...

Reeder firmasından satın aldığım diğer cihaz (sıfır) A8İ Q2 de de wi-fi ve düğme sorunu vardı. Teknik servise gönderdim ama cihazı garantili olmasına rağmen ücretsiz tamir etmediler.
    İki kere git gel ve şikayet.com a yazdıktan sonra " garanti dahilinde " ücretsiz tamir oldu ( 1 ay bekledim)

Şimdi benim satın aldığım cihazda arkada A10İX Air yazmasına rağmen ve Reeder firmasının sitesinde " 8000 mah " batarya göstermesine rağmen bu model için benim satın aldığım her iki A10İX Air de neden 5000 mah batarya çıktı ?

Bu marka türk markası mıdır ? Google Chrome ve Facebook neden çalışmaz ? Android 4.4.4 sürüm

REEDER TABLET NE CHROME NE DE FACEBOOK ÇALIŞTIRMIYORYardımlarınız için teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.