Şimdi Ara

Reeder A8iW [ANA KONU] - 8inç 32GB Intel Quad 1.83GHz 1280*800 IPS (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
10
Favori
33.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar redeer a8iw yu mu önerirsiniz yoksa garanti falan iyi samsung tab 4 mü alıyım 400 lira limitim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: afvici

arkadaşlar redeer a8iw yu mu önerirsiniz yoksa garanti falan iyi samsung tab 4 mü alıyım 400 lira limitim var

tab 4 alma sakın oyun filan oynayamazsın onunla... reeder a8iw de 1 gb ram var ileride yeni çıkacak oyunlarda sıkıntı çıkarabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar redeer a8iw yu mu önerirsiniz yoksa garanti falan iyi samsung tab 4 mü alıyım 400 lira limitim var

a8iw yu onerebilirim performans ekran ve dahili hafıza gayet guzel bicok oyunu çalıstırır ama ılerıde ne olur bilemem oyun ıçın alıyosan zaten butceyi artırmalısın bu tablet tam f/p tablet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası ben tabletin stabilitesinden çok memnun değilim. Donma takılma vs. performans sorunu yok yalnız uygulamalar bazen kendi kendine birden kapanabiliyor. Ha 400tl lik tablet için harika bir tablet. Android 5.0 güncellemesi gelecekse 64-bit intel işlemci ile uyumu daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. 1gb ram daha verimli kullanılacaktır.
  • afvici A kullanıcısına yanıt
    A8iw kullanmadım ama A8i güzel tablet kullanıyorum.
    İlla marka olsun dersen asus memopad al.

• batarya değeri kötü diyorlar sorun çıkarmı
  • Konuyu acan arkadas win8.1 yuklenebilir demis evet ama nasıl z3745 islemcili tablet var bendede..

• Hocam tableti servise gönderip para karşılığında yükletiyorlar
    Ancak kendisi yükleyen var mı bilmiyorum.

• İkinci güncelleme geldi mi size bugün yada yarin gelecekti de

• Arkadaşlar internet olarak TTNET 16 megabite kadar olan paketi kullanıyorum bilgisayarda 13 megabiti görüyorum ama wi fi ile tabletten bağlanınca hız 3 veya 4 megabit çıkıyor bu hızı tablette nasıl artirabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan_24

Arkadaşlar internet olarak TTNET 16 megabite kadar olan paketi kullanıyorum bilgisayarda 13 megabiti görüyorum ama wi fi ile tabletten bağlanınca hız 3 veya 4 megabit çıkıyor bu hızı tablette nasıl artirabilirim

wifi her zaman kablodan kötüdür. bence hızını tablete ethernet kablosu bağlayarak artırabilirsiniz ama bunun içinde çevirici lazım
    http://www.hepsiburada.com/liste/concord-smart-rj45-mini-usb-20-ethernet-adaptor/productDetails.aspx?productId=bs300064&categoryId=60001184

• Tableti bugün aldım güncellemeleri kontrol ettiğimde her hangi bir güncelleme bulunmadı . Tablet %40 şarjda iken kapandı ne yapmalıyım şimdi
  • beş para etmez. koy biraz daha üstüne. daha kaliteli tablet al.

adamlar sorunlu tablet dağıtıyor halen almaya devam ediyorsunuz. ben kliksadan a8i aldım aldığım gibi bozuk çıktı. bana neden bozuk ürünü gönderiyorsunuz diyorum karışmış olabilir filan diyor. neredeyse itiraf edicekler bozuk ürün gönderdik diye.
    Büyük ihtimalle bu bozuk diye gönderilen tabletleri de onarıp ambalajlayıp bize geri kakalıyorlar.( bu sadece reeder için değil. diğer ufak firmalarda yapıyor bunu.)

rootlayamayanlara benden bir tavsiye. 4.4.2 androidli tabletimi rootladım. iRoot programını indirin öyle rootlayamı deneyin. eğer olursa bir teşekkürü de çok görmeyin

ama tabi o intel işlemcili değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 8 Şubat 2015; 1:03:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Exterminatee

beş para etmez. koy biraz daha üstüne. daha kaliteli tablet al.

adamlar sorunlu tablet dağıtıyor halen almaya devam ediyorsunuz. ben kliksadan a8i aldım aldığım gibi bozuk çıktı. bana neden bozuk ürünü gönderiyorsunuz diyorum karışmış olabilir filan diyor. neredeyse itiraf edicekler bozuk ürün gönderdik diye.
    Büyük ihtimalle bu bozuk diye gönderilen tabletleri de onarıp ambalajlayıp bize geri kakalıyorlar.( bu sadece reeder için değil. diğer ufak firmalarda yapıyor bunu.)

rootlayamayanlara benden bir tavsiye. 4.4.2 androidli tabletimi rootladım. iRoot programını indirin öyle rootlayamı deneyin. eğer olursa bir teşekkürü de çok görmeyin

arkadaşım bu ozelliklere sahip iyi bi firmanın tabletini alabilmek için en az 250-300 daha koymamız lazım butceye buda bende yok bi kurus daha cıkmaz ki zaten ben tabletten memnunum kapanma olayı çozuldu bi guncelleme daha gelicek onuda kurduk mu tadından yenmez ben halimden memnunum bu fiyata boyle bi tablet aldıgım için

• gokhan_24 kullanıcısına yanıt
    bahsettiğin ilk güncelleme bende görünmüyor ve taplet %40da kapanıyor ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exterminatee

beş para etmez. koy biraz daha üstüne. daha kaliteli tablet al.

Dostum iroot u denedim a8i de olmadı

birde benim tablet ekranı titreşiyor bozuluyor ilk aldığımda olmuştu bişey olmaz dedim kullandım. geçmişti bi ara şimdi yine başladı ve aldığımda sol taraf yere düşmüş gibiydi. ve arka tarafta çizik vardı. keşke iade etseydim. şimdi iade etme şansım var mı acaba

• quote:

bahsettiğin ilk güncelleme bende görünmüyor ve taplet %40da kapanıyor ne yapmalıyım

valla bu konu hakkında fikrim yok ikinci guncellemeyi bekleyebilirsin ya da reeder forumda canlı destek var ordan sorabilirsin ama haftaiçi açık oluyo

• Yazılımı nasıl güncellerim

• qkhn83 kullanıcısına yanıt
    uptade kısmı var ordan bakabilirsin bugün yeni yazılım gelmiş görünüyor
  • quote:

uptade kısmı var ordan bakabilirsin bugün yeni yazılım gelmiş görünüyor

Tam olarak nerden bakiyosun bende görünmüyor önceki güncelleme otomatik gelmişti

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.