Şimdi Ara

Reeder A8iW [ANA KONU] - 8inç 32GB Intel Quad 1.83GHz 1280*800 IPS (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
10
Favori
33.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bana söyledikleri bu pil sorununun farkında olduklari ve bu hafta bir yazılım guncellemesiyle bu sorunu gidecekleri yönünde oldu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adler03 A kullanıcısına yanıt
    Hocam süper haber, yazılımdan olduğu belliydi resmi ağızdan duymak mutluluk verici

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Reeder A8iW [ANA KONU] - 8inç 32GB Intel Quad 1.83GHz 1280*800 IPS  Reeder A8iW [ANA KONU] - 8inç 32GB Intel Quad 1.83GHz 1280*800 IPS  Reeder A8iW [ANA KONU] - 8inç 32GB Intel Quad 1.83GHz 1280*800 IPS  Reeder A8iW [ANA KONU] - 8inç 32GB Intel Quad 1.83GHz 1280*800 IPS

CPU-Z değerlerini paylaşmak istedim belki kararlarınızda yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNtibiotiq -- 17 Ocak 2015; 2:11:31 >

• aNtibiotiq kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazın bence neden %30 larda kapandığı ortaya çıktı, bataryayı sisteme yanlış tanıtmışlar 4980mah gözüküyor fakat 4400mah aslında batarya :) Güncelleme ile bunu düzeltecekler tahminimce
  • windowsa kendimiz nasıl dönüştürebiliriz illaki servise mi göndermek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan_24

windowsa kendimiz nasıl dönüştürebiliriz illaki servise mi göndermek lazım

Lisanslı yazılım için teknik servise gönderilmesi gerekiyor
  • Hyperious kullanıcısına yanıt
    Aynen, pil yanlis tanitilmis demekki. Umarım duzeltme guncellemesi en kısa surede gelir cihazlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki reeder uzun vadede nasıl mesela bu tablet 2-3 ay sonra çökermi bi yazıda okumuştumda 2-3 ay sonra performans bitiyomuş sadece nette dolasmaya yarıyomus tablet

• gokhan_24 kullanıcısına yanıt
    Hocam o durumun ortaya çıkması tüm cihazlar için geçerli bir süreç. Cihaza zamanla daha fazla oyun, uygulama vs yüklersen cihaz eski performansından uzaklaşır. Sadece Reeder'a özgü bir durum değil içinize ferah tutabilirsiniz. Bu durumun ortaya çıkmaması için de çeşitli temizleme uygulamaları mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperious -- 17 Ocak 2015; 15:13:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperious

Hocam o durumun ortaya çıkması tüm cihazlar için geçerli bir süreç. Cihaza zamanla daha fazla oyun, uygulama vs yüklersen cihaz eski performansından uzaklaşır. Sadece Reeder'a özgü bir durum değil içinize ferah tutabilirsiniz. Bu durumun ortaya çıkmaması için de çeşitli temizleme uygulamaları mevcut

teşekkürler. Alırsam ki alacağım yuksek ihtimalle ilk tabletim olacak hem androidi deneme fırsatım olcak hemde windows tablet deneyimi yaşayacağım windowsa geçince pil omrüde artar mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tableti az önce iade ettim. Ana nedenim daha önce de bahsettiğim kasasındaki boşluk yüzünden çatırtı sesi gelmesiydi. Bunun ve pil sorununun dışında cihaz çok ısınıyor. Oyundayken işlemci sıcaklığının 70 dereceyi geçtiği oldu ayrıca ısınmaya bağlı olarak da ekran sanırım pikselleri korumak için parlaklığı kendi kendine en kısığa alıyor. En son internette dolanırken şarj da doluyken tabletin durduk durduğa birden kapanması tuzu biberi oldu gittim iade ettim.
  • Bendeki sarj bu sefer batarya sifirlandiginda bitti. Yani 2. Sarjimdan sonra normale dondu alet. 3. Kez sarj ettim, gorecegiz tekrar. Ben memnunum su an icin. Cok fazla oyun amacli da kullanmayacagim icin bence bir sorun yok. Yani sarj sorunu disinda hic problem yasamadim su ana kadar. Umarim baska bir sorun cikmaz.

• gokhan_24 kullanıcısına yanıt
    Hocam aşağı yukarı aynı olacaktır fakat bir kademe de olsa Windows Android'e göre daha az yoran yapısı ile daha uzun pil ömrü sunabilir
  • ya bnmde 40 ta kapandı taktım açtım kaldığı yerden devam etti bu arada arkadaşlar kesin demi yazılım sorunu olduğu vetableti sabah aldım çok güzelmiş performans konusunda iyi fakat launcher'ini beğenmedim ve wifi sorunu oluyo sanki bazen
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrllhynky44

ya bnmde 40 ta kapandı taktım açtım kaldığı yerden devam etti bu arada arkadaşlar kesin demi yazılım sorunu olduğu vetableti sabah aldım çok güzelmiş performans konusunda iyi fakat launcher'ini beğenmedim ve wifi sorunu oluyo sanki bazen

Hocam donanımsal sorun da olabilir, yazılımsal sorun da olabilir. Garantiye gönderin. %40'ı bırak %5'te kapanması bile sorun.
    Launcher olarak nova öneririm. Bende A8i var, nova kullanıyorum.

• Kullanan arkadaşlar hangi kılıfları kullanıyorsunuz ?
  • wifi çekimi nasıl ben iki yan odadan bağlancam mesafe yaklaşık 6-7metre

• Wifi çekiminde sorun yok, ben de 6-7 metreden kullanıyorum. Ayrıca pil sorununun yazılım kaynaklı olduğunu tespit etmiş firma. Yakın zamanda bir güncelleme vereceklerini söyledi müşteri temsilcisi online destek hattında. Reeder ın sitesine girerek sizler de merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz. Hemen cevap veriyorlar. Bu şekilde gelecek yazılım güncellemelerini de hızlandırabiliriz belki de ;-) Lollipop güncellemesi de gelecek diyorlar çünkü..
  • aldım bende bugün teknosadan daha bakma fırsatım olmadı ama

• Açma kapama ve ses tuslarinin sert\sıkılığı nasıl ? Bendeki biraz gevsek gibi geldi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.