Şimdi Ara

Reeder A8iW [ANA KONU] - 8inç 32GB Intel Quad 1.83GHz 1280*800 IPS (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
10
Favori
33.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu markada hala daha devam eden batarya problemleri var mı? Garanti servisinden de baya şikayetçi olanlar var.

Benim kullanım amacım sadece internet için olacak . Oyun oynanmayacak. Wifi bağlantısı iyi ve uzun süreli olmasını istiyorum sadece. Önerir misiniz? A8i quad veya noir modelini alacağım

Teşekkürler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reeder A8iW ekranı düşünce çatladı 1-2 yerde el kesme ihtimali var ...

Tarafımdan dokunmatikte bir sorun olmadan kullanmaktayım lakin oğlumun da kullanabilmesi için ekranı yaptırmak istiyorum..

Ne kadar tutar ve nereden yaptırabilirim tabi uygun fiyata ?
  • Tablette bir de şöyle bir sorun çıktı. Dik duruma getirdiğimde home geri ve görevler tuşu çalışmıyor bunları çalışır hale getirmek için yatay duruma getirmek gerekiyor ama yatay durumda ekranın bu kısmında bir sorun görünmüyor. Bu sorunu yaşayanınız var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doktorum60 kullanıcısına yanıt
    Hocam servis incelemeden fiyat bilgisi vermiyorlar arkadaşım da aynı şekilde öğrenmek istemişti. Facebook sayfalarından yaz istersen hızlı dönüyorlar
  • Maelstrom kullanıcısına yanıt
    Hocam o bölgedeki ekran dokunmatiğinde bir problem olabilir mi acaba ? Ya da dokunmatik kalibrasyonu bozulmuş olabilir sıfırlayıp deneyebildiniz mi
  • Merhaba, incelemeniz için teşekkür ederim. iPad mini kullanıcısıydım fakat cihazımı kırınca yeni bir ürün arıyordum, sadece geceleri yatarken hd film ve dizi izlemek için kullanmak istiyorum. Ürün istediğim keyfi verir mi yoksa şu cihazı alırsanız daha çok keyif alırsınız mı derseniz?

Mesela bunu almam daha mı mantıklı olur?http://mage.reeder.com.tr/tablet-bilgisayarlar/reeder-a10ix-air-9-7-full-hd-ips-intel-atom-z3735f-wifi-tablet.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fake Eleanor -- 20 Nisan 2016; 23:50:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: survi

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperious

Hocam hayırlı olsun senden ricam ufak bir rehber hazırlayabilirsen ben de ekleyeyim konuya diğer arkadaşlar da faydalansın

benimde aklımda ne zamandır bu var ama uygun bir vakit bulamıyorum mesleğimden dolayı. Ayrıca ilgilenen isteyen de olmayınca pek yapasım da gelmedi.

rehber yapana kadar soran olursa yardımcı olurum

direk a8is in kendi biosu üzerine android kurulurmu. yukarıda bir arkdaş paylaşmış bir rom. dual yapmak istemiyorum.
  • Hocam o ürün de iyi fakat 2in1 cihazlarını da önerebilirim farklı olarakhttp://urun.n11.com/ipad-ve-tablet/reeder-w100i-2-in-1-outlet-P93502461
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    Hocam kurulur bir problem olmaz. Fakat rom uyumluluğu önemli olan, ona dikkat edin
  • Hyperious kullanıcısına yanıt
    Ürünlerin ekranları farklı peki bu farkılık HD filmlerde çok göze batar mı? Yani kalite görüntü için A10iX almam gerekiyorsa onu alayım. %10 - %20 aralarında bir farklar varsa da sizin söylediğinizi alayım diyorum, siz ne dersiniz?
  • quote:

Hocam kurulur bir problem olmaz. Fakat rom uyumluluğu önemli olan, ona dikkat edin

sizin paylaştığınız rom sanırım reeder a8is için. onun içinde birçok img var. biraz bilgi verebilirmisin. telefondan rom atmak kolaydı. windowstan nasıl rom atacağımı bilmiyorum
  • Hocam kullanımınız burada aslında önemli olan. Pc'deki yaptığım işlemleri daha rahat yapayım ve daha taşınabilir olsun diyorsanız W100i'yi öneririm. Uygulama ve oyun ağırlıklı kullanacaksanız Android işletim sistemli cihaz daha çok işinize yarayacak bu sebeple A10iX Air derim. Ekran kalitesi arasında da tabi ki fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperious -- 25 Nisan 2016; 11:38:51 >
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında yabancı bi forum sitesinde zamanında okumuştum biraz karışık bir işlem olmakla beraber riskli de. Cihaz tamamen çöp olabiliyor windows-android çeviriminde. Konuyu tekrar bulabilir miyim bir bakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ossigeno

dün ürünü inceleme fırsatı buldum, android te ekranı çok sönük geldi bana çözünürlüğüde kötü geldi. Ancak win8 yüklü olanını incelediğimde ekran canlı ve gayet hızlı olduğunu gördüm. Sebepleri neler acaba kafama takıdı..

çok geç bir cevap ama bundan sonrakiler için cevap olur. paylaşımlarda çözünürlük 1024 768 görünüyor ama bu cihazın çözünürlüğü 1280 800. romda çözünürlük uyumsuz
  • Cihazda hala hic bir dosyamı SD karta atamıyorum. Salt okunur diyor atmıyor. Ancak PC üzerinden atinca sorun olmuyor. Ama hiç bir dosya indiremiyorum sürekli yer dolu. Bir türlü Çözemedim bu sorunu. Servise versem halledilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eakarvardar -- 5 Mayıs 2016; 21:20:42 >
  • eakarvardar E kullanıcısına yanıt
    Hocam başka bir sd kartta aynı sorunu yaşıyor musun? Bir de sd kartı bilgisayardan formatını farklı olarak biçimlendirmeyi deneyebilir misin
  • quote:

Hocam başka bir sd kartta aynı sorunu yaşıyor musun? Bir de sd kartı bilgisayardan formatını farklı olarak biçimlendirmeyi deneyebilir misin

Sorun SD karttan kaynaklı değil bence. Çünkü aynı kartı başka cihazda denediğim zaman sorun yaşamıyorum.Ya da başka kullandığım kartı bu chiaza takınca ayni sorun oluyor

• Arkadaşlar, ben bu tableti vatan bilgisayardan aldım biosunu dual yaptım çatır çatır da kullanıyorum. Memnunum tavsiye de ederim. Bu fiyata hem android hem windows tüm yazılım ihtiyaçlarımı karşıladı.

İnternet gsm üzerinden daha sağlıklı ama evdeki wifi ile de sıkıntısız youtube videosu izliyorum kesinti yaşamadan.

A8IS android üzerinde telefon özelliği de kazandı.

Ailemize yeni bir üye daha katılacağı için nakit sıkıntımdan dolayı satmayı düşünüyorum almak isteyen özelden gelebilir.

sahbndn ilan no 297718645

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi survi -- 12 Mayıs 2016; 21:16:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maelstrom

Tablette bir de şöyle bir sorun çıktı. Dik duruma getirdiğimde home geri ve görevler tuşu çalışmıyor bunları çalışır hale getirmek için yatay duruma getirmek gerekiyor ama yatay durumda ekranın bu kısmında bir sorun görünmüyor. Bu sorunu yaşayanınız var mı?

Sorunu cozebildinizmi.cozumu nedir acaba.

• wersin3230 W kullanıcısına yanıt
    Hocam belki kismi olarak dokunmatik ekranda hasar olmuş olabilir ya da sorun yazılımsal da olabilir. İki ihtimal gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.