Şimdi Ara

REEDER A8i 16GB/A8i 32GB - ANA KONU//ANDROID 4.4.2 GÜNCEL SÜRÜM (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.390
Cevap
14
Favori
111.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanıcılar kısmına ekledim arkadaşlar sizi, hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperious -- 30 Aralık 2013; 15:17:35 >
  • Hyperious kullanıcısına yanıt
    Gerçekten mükemmel sadece wifide biraz az çekiyor bazen 10 numara 5 yıldız
    Denediğim oyunlar
    Asphalt 8
    Real Racing 3
    Dead Trigger 2
    Hiç kasma yok intel bu işi yapmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Diz üstü bilgisayarımdan LG telefonumun Pc Suite i ile internete bağlanıyorum. yani LG telefonumu modem olarak kullanabiliyorum. aynısını A8i ile yapabilir miyim?
    Dolayısıyla "Pc Suite nokia ya özgü bir şey" ifadenize anlam veremedim.
  • ukaley U kullanıcısına yanıt
    Ben program Nokia ile özdeşleştiği için öyle bir mantık yürütmüştüm, fakat sanırım program data internet'ini bilgisayara aktarıyor. Yani A8i sim kartlı olmadığı için bir problem oluşturabilir
  • PeaxeL kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten ben de bu kadar beklemiyordum. Canavar yapmışlar aleti resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperious

Ben program Nokia ile özdeşleştiği için öyle bir mantık yürütmüştüm, fakat sanırım program data internet'ini bilgisayara aktarıyor. Yani A8i sim kartlı olmadığı için bir problem oluşturabilir
    ilginize teşekkür ederim. reeder ın kendi sitesindeki ürün açıklaması yanındaki EK BİLGİ sekmesinde "3G -> USB Modem (Vınn, Vodem, Jet)" diye bir açıklama var. bu bilgiye istinaden çalışacağını var sayıyordum ben. bu konu içinde iki arkadaş usb modemle çalıştıramadıklarını yazmışlar. benim için en önemli konu bu diyebilirm A8i için. A8i si olan varsa ve telefonu modem olarak kullanma imkanı olan var ise 3g bağlantı yapılabilir olup-olmadığını bildirirlerse çok yararlı olacak.

Not: diz üstü bilgisayarımın da sim kartı olmadığı halde 3G ile internete bağlanıyor.
    ben biraz tablet ile diz üstünü aynı kefeye koyuyorum :) bu sebeple karşılaştırma yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukaley -- 30 Aralık 2013; 15:32:31 >

Kesinlikle ben de merak ettim şimdi, Usb modem'in ayarlarının yapılması gerektiğini biliyorum (APN Ayarları) Forumda birçok konuda anlatmışlar nasıl bağlanılacağını. Deneyebilen arkadaş varsa çok sevinirim

Ya da olmadı ben teknik servisi arayıp detaylıca öğrenirim akşama doğru
    ilginize çok teşekkür ederim.
    umarım müspet bir sonuç çıkar. eşimin tablet gereksinimi var. benim de 3G ile bağlanıp temel internet işlemleri yapmaya. eğer A8i bu ihtiyaçlarmızı karşılarsa ayrıca Akil (akıllı yani) telefon almam gerekmeyecek. çok beğendiğim A8i ile sonuca varmış olacağız :)
  • Evet mini değil de micro kullanılmış. Yeni nesil çoğu tablette aynı durum var aslında
  • gta vice city, real racing 3 denedim kasma yok. nfs most wanted yükledim ilk açılışta kastı sonra hiç kasmadı. şimdi oyun gayet akıcı. sadece oyunu yükledikten sonra ilk girdiğimde kasma oldu şimdi açılışlarda da hızlı. usb belleğimi, fareyi tanıdı fakat gamepad'imi tanımadı. şarjını beğendim fakat internette konuşulan kadar abartı iyi değil. parlaklık %30 dayken 3,5 - 4 saat gidiyor oyun internet karışık şekilde. şarj olma süresi de 2 saat'i biraz geçik 2 saat 10 dakika gibi.
  • Oguzhan97 kullanıcısına yanıt
    Hocam performansi süper bence

• BİLGİ:tabletin widi özelliği mevcut intel işlemcinin sunduğu bir teknoloji fakat LG televizyonda(win7 destekliyor şuan için) aygıt android olduğundan bağlanıyor fakat tanımlayamıyor. eğer widi destekli smart tvler güncelleme ile android işletim sistemini desteklerse hdmi ugrasmadan hd goruntu aktarımı mumkun olucak. ben youtubeda bu tabletin çinli markasının incelemsinde widiyi aktif kullanığını gordum ama tv markasını göremedim.
    widi tablette yazmıyor ekran ayarları kısmında kablosuz ekran özelliği.

video incelemeside burda:http://www.youtube.com/watch?v=jc8EokZG5Ro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogu006 -- 31 Aralık 2013; 0:11:13 >
  • Arkadaslar bende de su an reeder a8i tablet var ve su an ondan baglaniyorum. Tablet cift cekirdekli olmasina ragmen ust duzey performans veriyor. Saten grafik islmcisi de yabana atilir cinsten degil. Sarji da abartili sekilde 10 saat falan gitmiyo. Ama yeterli duzeyde kullanilabilir sarjj bakimindan tatminkar yani. Ebat olarak hosuma gittigi icin ve performansini teclast p89minide gordugum icin aldim. Bence alanlar almak isteyenler memnun kalacaklardir. Zaten oyun performansndan da bahsedilmis. Tablette eksiklerde var ama fiyatina gore bunlar normal. Sesi cok acinca hisirtilar geliyo ama yeterli. Kamera gece felaket ama disarda gunduz gozuyle tatminkar. Birde flash player destegi yok. Ben buldum ama yukleyemedim flash playeri. Yuklenemiyo bu sorun nasil hallolunacak bilinmez. Ram yeterli ram konusunda bi sknti yok. Flash player de yuklenebileydi tadindan yenmezdi. Smdilik bu kdr sorulariniza cvp verebilirim :-) :-) :-) hayirli gunler.

• a8i nin yeni kullanıcılarına hayırlı olsun diyorum.
    yukarıda da yazdığım gibi benim için en önemli husus cep telefonunu modem olarak kullanarak a8i ile 3g bağlanabilirmiyiz? tecrübe etme imkanınız var ise bilgilendirirseniz çok yararlı olacak.
    teşekkürler, hayırlı yıllar herkese...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukaley

a8i nin yeni kullanıcılarına hayırlı olsun diyorum.
    yukarıda da yazdığım gibi benim için en önemli husus cep telefonunu modem olarak kullanarak a8i ile 3g bağlanabilirmiyiz? tecrübe etme imkanınız var ise bilgilendirirseniz çok yararlı olacak.
    teşekkürler, hayırlı yıllar herkese...

Hocam wifi hotspottan kullanbilirsiniz ama win falan takilipta kullanilirmi bilmiyorum ama muhtemelen kullanilir cunku surum 4.2.2. Sikinti olacagni dusunmuorum. Saygilar:-)

• alperfirat A kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun, A8i ailemize hoş geldin
    Teknik servisi ile konuştum, en yakın zamanda 3G modem kullanımı ile ilgili kılavuz tarzı bir şey hazırlayacaklarını belirttiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperious

Hocam hayırlı olsun, A8i ailemize hoş geldin

Sagolun hocam :-) da tablet eklenti yonunden zayif bilet alacam sayfalar tam yuklenmiyo ya flash destegi yok

• alperfirat A kullanıcısına yanıt
    cihazda flash player yüklü geliyor zaten niye yüklemeye çalıştın ki? ama şöyle bir şey var tabiki. flash player sadece tablette yüklü gelen tarayıcı da çalışıyor diğer talbetlerde olduğu gibi. yani google chromeda flash player çalışmaz. tabletin kendi tarayıcısıyla bir dene sonucu buraya yaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhan97

cihazda flash player yüklü geliyor zaten niye yüklemeye çalıştın ki? ama şöyle bir şey var tabiki. flash player sadece tablette yüklü gelen tarayıcı da çalışıyor diğer talbetlerde olduğu gibi. yani google chromeda flash player çalışmaz. tabletin kendi tarayıcısıyla bir dene sonucu buraya yaz :)

hocam dediginizi denedim farzi muhal tablet sahibi iseniz girin suha turizme yanda nerden nereyenin yuklenmesi lazim yuklenmiyo flash yuklu degil. :-) ama puffini bilirsiniz o giriyo cunku icinde flash player var ama kendi tarayicisi acmiyoer. eklenti yonunden zayif flash da yok. oyle cok saglam bi marka da degil bu donanimi hosuma gittigi icin aldm ama guncelleme konusunda galiba yetersiz kalacak reeder.:-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.