Şimdi Ara

Reeder A10ix Wifi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Reeder A10ix tablet aldım. Wifi sorunu yaşıyorum, modemle aynı odadayım ama tableti masaya veya koltuğa koyduğumda wifi kopukluğu oluyor veya wifi hiç çekmiyor ama başka bir tablet ile ağa bağlanıyorum ve modeme en uzak noktaya gittiğimde bile 3çizki wifi gözüküyor, yani modemde ve internette bir sorun yok. Tableti sıfırladım ama işe yaramadı, bu sorun teknik mi yoksa yazılımsal bir sorunmudur? Bilen birisi yardım edebilirmi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxxxxxx -- 7 Kasım 2015; 12:46:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Up

• Donanım ile ilgilidir büyük ihtimal. Sonuçta çok iyi bir marka değil ve o kaliteli donanım kullanmıyorlar. Özellikle wifi ucuz ürünlerde zayıf alıyor. İsterseniz servise verin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazı Eylül 2015'te aldım. Aynı sorun sebebiyle Ocak 2016'da servise gönderdim ve yazılım güncellemesi yaparak geri gönderdiler. Yetkili servisi aradım "servisten sorunlu gelen cihaz" başlığıyla tekrar gönderin dedi. Bu hafta tekrar göndereceğim. Sırf uygun fiyatlı diye aldım, hiç tavsiye etmem. Zaten taksitle alıyoruz aylık 40TL daha fazla ödeyerek doğru düzgün bir şey alın geçin derim. Bu hırdavatla uğraşmayın.
    Reeder A10ix tablet
  • Ben evkur dan almıştım ayda 40 tlye zaten ürünü getirirken 45 dakika falan beklettiler sonra kutuda hiçbir ambalanj jelatin tarzı bir şey yoktu ve tabletin arka yüzeyindeki jelatinde çizikler vardı kutu içindeki şarj aletinde de jelatin tarzı bir şey yoktu sonra tableti açtım normalde hiç açılmayan Android dilinizi seçin saati ayarlayın tarzı kurulumlar gerektirir ama ben güç düğmesine bastım ve kurulum yapmadan direk açıldı yani daha önce birisi tabletin ırzına geçmişti bunları eve gelince farkettim yani evkur beni kazıkladı stok bitmiş ve bana ıskarta ürünü kakaladılar sonra bozuldu falan garantiye gönderdim onlarda dedi ki ürün daha önce yetkili olmayan biri tarafından açılmış ve sonuç fotoğrafta bende sinir oldum ve kırdım. Reeder den ürün almayın.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Reeder A10ix Wifi sorunu

• Selamlar,
    İki kere servise gönderdim. Birincisinde rootlayıp yazılım güncellemişler ancak sorun devam ediyordu. İkinci gönderdiğimde anteni değiştirip pil optimizasyonu yaptıklarını belirttiler. Tablet çizik içinde geldi ve wifi kopma sorunu devam ediyor. Üçüncü kez göndermeye korkuyorum, kendim çözmeye çalışacağım. Sakın ola bu marka herhangi bir ürün almayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurkou -- 17 Şubat 2017; 0:59:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.