Şimdi Ara

-- Reeder A10iX Air 9,7' 8GB Tablet -- kullananlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
15.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 500TL~ civarında 9+ inç tablet arıyorum,

- Reeder A10iX Air 9,7" 8GB Tablet (http://www.hizlial.com/reeder-a10ix-air-97-8gb-tablet/10595497) gözüme ilişti fakat hiçbiryerde ne inceleme ne de yorum bulabildim...

.Bu tableti kullananlar
    ..kasa kalitesi, ekran kalitesi, işlemci/batarya performansı ve diğer olumlu-olumsuz yönlerini yazar mısınız ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bende şu an sipariş vericem sanırım tam istediğim gibi
  • Bende bu tablette karar kılıyorum ancak hiç bir yerde yorum bulamadım. Özellikleri gayet hoş görünüyor, fiyatı da ucuz olmasından dolayı korkum var açıkçası. Elimde patlar mı diye düşünmüyor değilim. Birde site konu başlığı 8gb yazıyor ancak özelliklerinde hem hizlialda hem başka sitelerde depolama 16 gb görünüyor anlayamadım.

Ürününüz geldiğinde olumlu, olumsuz görüşlerinizi paylaşırsanız süper olur hocam
  • tugaykavuk kullanıcısına yanıt
    Alsak bakacağız da Alamıyorum ki hocam :(
    "Sistem hatası oluşmuştur. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz." diye hata veriyor
    beğenmezsek geri iade ederiz
    -----------------------------
    dün gece teknosadan alamadım sistemlerinde sıkıntı var sanırım bende vatan dan aldım geliyor bakalım nasıl bişey :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazan12345 -- 28 Şubat 2015; 9:47:08 >
  • Ürünü hizlialdan aldım incelemem sudur:öncelikle cihaz önceki model a10iq nun aynisi az farkla...
    İyi yönleri alüminyum kasa ısınma çok az
    Ekran full hd önceki retinaydi
    Batarya 8000 mah oyun oynamadim sadece nette gezindim arada film özledim 2 gün bu şekilde gitti..
    Wi-Fi çekimi oldukça iyi
    Oyun oynamadigim için yorum yapamayacagim ama önceki sürümü alan arkadaşım asfalt 8 gibi oyunlarda arada takıldığını söylemişti...
    Dokunmatigi ve sayfa gecesleri ortalamanın üstünde ben antutu sitesinde test ettiğimde 30000 aldı..
    16 GB depolama var max 32 GB arrttirabiliyorsunuz
    2 GB RAM olması işinizi kolaylaştırıyor
    Nette kılıf zibil gibi
    Kotu yönleri
    Arka 5 on 2 megapiksel kamera ama çok kotu hele akşamları ışıksız ortam rezalet çünkü led flash yok ...simdilik bu kadar sorusu olanı cevaplarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranın full hd olması, pilinin güçlü olması, ram ve wifi'nin de iyi olması tam aradığım özellikler. Çok teşekkür ediyorum bilgilendirmeniz için. Oyun olarakta çok yüksek performans gerektiren oyunlar oynayacağımı düşünmüyorum, sadece online olan COC oyunu yeterli bana. Tekrardan teşekkürler
  • Bu fiyata iyi bir cihaz bence...

• Ben reeder a10iq modelini kullanıyorum ve çok memnunum.Her iki tablet de aynı sayılır zaten, bir arkadaş asphalt 8 de arada hafif kasılma oluyor demiş ama ben de hiçbir oyunda kasılma olmadı su ana kadar.Batarya çok muazzam, ve 3.5 saat gibi bir sürede doluyor ki bence bu büyük başarı bu bataryaya göre.kısacası bu fiyata böyle tablet alamazsınız.

• Fiyat performans icin ideal...

• thorbank T kullanıcısına yanıt
    güle güle kullanın hocam bende bu tableti düşünüyorum ama eski modeli olan a10iq' nun 64 gb kadar hafıza arttırılabildiği halde bunda 32 gb olması eskisinın bundan 32 gram daha hafif olması beni düşündürüyor sanırım tek yeniliği hdmi girişi eklemeleri olmuş q modelinde yoktu sanki tavsiye edermisin
  • İki haftadır kullanıyorum tavsiye ederim dediğimiz gibi hafızada cimrilik yapmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thorbank T kullanıcısına yanıt
    Ben bu tableti teknosadan 1 hafta once aldim. Ekran kalitesi cok iyi hiz oyunlarda sorunsuz takilma falan yasamadim. Tek sorun 2 oda yandaki modeme baglanti yani wifi de sıkıntı var modeme bagli gorunuyor neredeysefull cekim gucu gosteriyor ama internete baglanamiyorum. Modemin yakininda hic sorun yok bide ikidebir ekran isinma sorunu uyarisi cikiyor ekranda buda gicik ediyor insani fakat bu paraya alinirmi derseniz bu fiyata bence en iyisi...

• Baglantida sorun yasamadim ama ekran isinma sorunu var evet

• Ekran çözünürlüğü yüksek olduğu için bu ısınma bence normal geliyor.
    Peki bu ısınma ekran parlaklığı full olduğunda mı oluyor acaba? Yoksa her zaman mı?
  • Ben parlakligi en dusuge aldim ama endusugu bile parlak sayilir uyari gorunmeye devam ediyor ama azaldi yinede anlamsiz bir uyari 10 dkda bir ekranimi kapaticaz artik hic sallamiyorum:)

• şuan daha cihazı elime almadan bu konuyu taktım kafama. acaba bir sorun teşkil eder mi?
  • ana konudan devam ediyoruz arkadaşlar buyrun
    http://forum.donanimhaber.com/m_103416727/f_//tm.htm

• Sizehttp://www.reeder.com.tr/ de yaptığım canlı sohbeti aktarıyorum.

--Hoşgeldiniz

--iyi günler REEDER A10İX almayı düşünüyorum, ufak bir araştırmada ısınma ve parlaklık uyarısı sorunu olduğunu okudum. Bu konuda bir güncelleme gelecekmi. Bu konu ile alakalı nasıl bir yöntem izlemeliyiz.

--Merhabalar,
    --Evet efendim güncelleme gelicektir.

--Peki. Bir de reeder markasının meşi neresidir aceba?

--Çin

--Son olarak bazı alışveriş sitelerinde Reeder türkiye garantisi diye bir tabir var. Bunun avantajı varmıdır?

--Ürünlerimizde 2 yıl garanti bulunmaktadır.
    --Farklı bir avantaj söz konusu değildir.

--Peki teşekkürler

Rica ederim.

Ne kadar tatmin edicidir bilmem ama aldığım cevaplar bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Servet2009 -- 18 Mart 2015; 18:17:10 >

• arkadaşlar sakın almayın ben vatan bilgisayardan aldım şimdi iade etmek istiyorum fakat vatan bilgisayar beni kale bile almıyor. servise gönderiyorlar servis sıkıntı yok deyip geri yolluyor. tablette clash of clans oynarken sürekli cihaz kendini wifi den atıyor oyunun bağlantısı kesiliyor. yetmiyormuş gibi bir de cihaz çok ısınıyor ve kapanıyor. şarz konusundada vasat cihazı şarja takıyorum oyunu açıyorum cihaz şarj olacağına şarjı düşmeye başlıyor ve sonra kapanıyor. cihazı 2 kere servise göndermeme rağmen servis yazılım attık bir sorun saptanamadı deyip geri yolluyor. bıktım usandım tablet parası kadar yol parası harcadım git gellerle.
  • Tablet zaten fiyat/performans yönünden tartışılmaz bilinen tek tablet. Fakat insanın aklında böyle olunca hep bir soru işareti kalıyor. Bu soru işaretini sizler için giderelim ki zaten ürün hakkında hiç bir yerde bir bilgi bulanamıyor (Böylesine fark F/P fark atan bir tablet olmasına karşın nedendir bilinmez). Üründe zaten arkadaşın dediği gibi Vatan'da aynı durumla karşılaşılıyor başka bir firma başka bir şey yapar mı bilmiyorum. İADE seçeneği en iyisi olacaktır. Çünkü bu kadar güçlü olan alet ne yazık ki ÇALIŞMIYOR. Evet yanlış okumadınız ÇALIŞMIYOR. Yani görüntü ve ses veriyor (= lakin işlem yapmaya kalktığınızda puf... cihaz yok oluyor Walt Disney oluyor. Aşırı ısınma sonucu zaten elinizde tutamıyorsunuz. Tutamadığınızı bildiği için Akıllı Reeder hop kapanıyor (devrim niteliğinde bir teknoloji). Zaten 5 saate sarj oluyor. 4 saat kullan 5 saat sarj et seklinde yaşamınızı birlikte sürdürüyorsunuz. Isındığı ama kapanmadığı zamanlarda ise ekran ışığı devamlı azalıp, artıyor ve ısı uyarısı veriyor. Vatan'ın servisi zaten malum. Rafa koymadan format atarlar 5 gün sonra raftan indirip size verirler. Yani aslında servislik bir durum yok. Eğer bana soracak olursanız bence bu A10ix ürünlerinin tamamı kusurlu üretim (TKM'de ayıplı mal diye geçer) ve Reeder bu ürüne o kadar para bastı ki dostum artık geri çekme gibi bir niyetleri kesinle olamazdı. Var olacak olan marka değerini bile yok etmeyi göze alıp yatırımın karını alıp ya müşteriler tarafından ya unutulacak yada farklı bir isim ile yeniden piyasaya girilip bir Çin klişesi olacaklardı. Şimdilik unutulacak mı yoksa klişe mi olacak bilinmez ama zaman ne olacağını kesinlikle gösterecektir. Üründen uzak durun. Almayın, aldırmayın. Reeder'ı da artık aklınızdan gönül rahatlığı ile silip atabilirsiniz. iPad Air 2 alın, Tab S alın Note Pro alın hatta iPad mini bile alabilirsiniz ama bundan uzak durun. Apple, Sony, Samsung, Nexus, Toshiba, Microsoft, LG gibi markaların ürünlerini ülkemizde gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
    Bu üründen UZAK DURUN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SphinX LynX -- 1 Ağustos 2015; 19:03:41 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.