Şimdi Ara

Video Dosya Konusu: Escape from Tarkov

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Video Incelemeler >> Video Dosya Konusu: Escape from Tarkov
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1842 Mesaj
    Grafikleri, animasyonları ve içeriğiyle yılın en merakla beklenen yapımlarından biri olmaya aday Escape from Tarkov'da bizi neler beklediğine yakından bakıyoruz.

Bölüm Sonu Canavarı resmi YouTube kanalına ulaşmak için tıklayın!

|
    |
  • Binbaşı
    1225 Mesaj
    Çok Heyecanlandım... Harika bir şey gelecek gibi... O atmosfer, vuruş hissi, ses, efect Vs. Hadi bakalım...
    |
    |
    The Division'un olmasi gereken hali gibi olmus :D . Ayrica oyun icin zerre heyecan duymadim.Bir Tam Sürüm oyun olmamasi / olamamasi yine hayal kirikligi olur kesinlikle, DayZ gibi. Oyun, nasil bir sistem ile oynandi. Oyun Motorundan Tam randimanli Render yapilarak ta oynanmis olabilir. Her hangi bir sürümü ciktiginda , Pratikte nasil bir etki verecek merak ediyorum.
    |
    |
    merakla beklediğim nadir oyunlardan
    |
    |
    |
    |
    Optimizasyon özürlü olacaktır. Ruslar yazılım tarafında optimizasyon özürlüdür. Kaspersky bile en basitinden bir örnektir. Haa optimizasyon özürlü olması benim almama engel mi değil. Survival olsun 8bit olsun.
    |
    |
    |
    |
    bu oyun gerçekten videolardaki gibi olabilirdi ta ki online ve MMO olacak denene kadar.belki bunun kadar iyi görselleri yok artık ama aten bu tarzda STALKER serisi var.aralarındaki tek fark onun single olması.şimdi böyle ağır dinamikleri single da yapmak daha rahat ama eğer online eklenirse olaya mecbur videolardaki bazı şeylerden kısmaları gerekecek(örneğin kapı ve çekmeceleri açma animasyonu)o yüzden büyük bir beklenti içinde olmamanızı tavsiye ederim.STALKER:Shadow of Chernobyl ide oynamanızı tavsiye ederim.
    |
    |
    |
    |
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Binbaşı
    1086 Mesaj
    umarım sorunlu bir oyun olurda ruslara para kazandırmak zorunda kalmam :) gerçi o zamanda alfa ya daha bahane edip alırım :)
    |
    |
    oyun güzel sunum da güzeldi teşekkürler
    |
    |
    Videolar sunumlar çok heyecan verici fakat beni merak ettiren tek nokta bu sunulan özelliklerden ne kadarı oyun çıkınca bize verilecek. Açık konuşmak gerekirse açık dünya mmo oyunu için grafikleri ve animasyonları haddinden fazla iyi. Umarım herkesi yanıltan çok iyi bir oyun olur. Hatta bir çok firma için kilometre taşı niteliğinde bir yapım olur.
    |
    |
    Bütün optimizasyon vb konulardaki yorumları geçiyorum. Eğer, videoda bahsedilen mermi hızı, ivmesi, düşme açısı, mesafe, yorgun, sağlık sorunları, hava durumu vesaire hesaplamalara dayanacaksa (üstelik çok oyunculu olacak), ben bu oyunun muhtemelen Metro oyunundan çok ama çok daha ağır bir yapıda olacağını ve buna bağlı olarak oldukça sağlam bir ekran kartı, hatta ve hatta sağlam bir işlemciye ihtiyaç duyulacağını düşünüyorum. Dolayısı ile de çok çekirdekli işlemci desteği de olacaktır diye tahmin ediyorum.
    |
    |
    1. AMD FX 8320 - Gigabyte GA-990XA-UD3
    2. Corsair Vengeance DDr3 1600Mhz 2x8GB XMP1.3 (Seagate 500GB - Raid 1)
    3. Asus Radeon R7 240 2GB
  • Binbaşı
    1289 Mesaj
    Güzel oyun inş böyle gelir.
    |
    |
    abooo grafiklere bah
    |
    |
    |
    |
    Oyun çok iyi gözüküyor. Anlatılanlar gerçekten heyecan verici merak uyandırıyor fakat eski kafalılığımdan mıdır bilmem artık şu yeni çıkan oyunlarda silahlar ekranı çok kaplamıyor mu? Silahtan önünü göremiyorsun. Zoom yapıyorsun daha iyi göreyim diye daha çok kapanıyor hedef. Nereye ateş ettiğin belli değil. Karakterde biraz hantal geldi. Tamam gerçekçi yapmaya çalışmışlar herhalde ama çok fazla gerçekçilikte tat kaçırıyor. Ayrıca zoom yaparken vs. bir insan o kadar yavaş hareket etmez diye düşünüyorum.
    |
    |
    162826 Mesaj
    Bu oyun umarım sadece pc ye özel olarak kalır çünkü konsola gelirse the division gibi dowwngrade in kralını görür
    |
    |
    The Division'dan beklentilerim bu oyunda var bakalım ne ölçüde başarılı olur.
    |
    |
    Intel i5 4590 | EVGA GTX 970 Super Clocked ACX 2.0 | MSI H97 Gaming 3 | WD 1TB 7200RPM Sata 3.0 64MB 3.5" Blue | Kingston HyperX 2*4gb ddr3 1600mhz | AOC 21.5" i2269Vwm | Logitech G105 Gaming Keyboard | Logitech G502 Proteus Core Gaming Mouse | Logitech G930 Wireless Gaming Headset https://www.youtube.com/user/emrebdt41
  • Yarbay
    2910 Mesaj
    Bu kadar animasyona gerek yoktu çünkü büyük firmalar bile altından kalkamıyor buglarla dolu oyun oluyor bu animasyonlar yüzünden.Vaat ettiği oyunu çıkarsınlar ne grafik ne animasyon önemli değil içerik zengin olduktan sonra.Çünkü bu kadar fazla animasyon varken bugsuz oyun olmaz.Açık dünya oyununda bu kadar animasyon grafik hesaplaması zor olur grafikten kısın animasyonu azaltın ancak şöyle adam gibi bugsuz mmo hayatta kalma oyunu gelsin.Ancak ben hala yeni stalker bekliyorum.Mevcut olan stalker call of pripyat yada shadow of chernobly i bile haritalarda biraz oynayıp online yapsalar bile yeter.Şimdiden heyecanlanmamak gerekiyor.
Canlı Tv izle
Lastik Avcısı
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.