Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: PES 2013 Demo (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
1
Favori
39.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 2010'dan sonra pes oynamadım. Fifa çıksın duruma göre bakarız artık
  • oyunda gelişme var. ki zaten bırakalım da bişeyler eklenmiş olsun. oyuncu animasyonları daha iyi olduğu gerçek. yapay zekada da gelişmeler var. ancak bildiğin PES. aralardan tam gaz gidip gol atıyorsun da kabak gibi hiç bişey yapamadığın göstere göstere goller de yiyosun. hızı da arttırınca bi o kale bi bu kale maç oluyor işte. zaten sevenler de bundan seviyor.
    ha tartışmaya değinecek olursak FIFA 12 daha FIFA 13 demosu bile ortada yokken bu haliyle bile PES13'ün üstünde (demo olduğunu ve oyuna girişte adamların göstere göstere "hocam bak oynuyon da asıl oyun daha iyi olcak" yazdığını da ekleyelim). ancak oyun bu. kim neyi seviyorsa gider alır onu oynar. bana göre FIFA iyidir başkasına göre PES. oynayın geçin.
    sonuç olarak KONAMI kendinden bekleneni yaptı. üstüne çok bişey koymadan ufak rötuşlar ile yeni bi PES çıkaracak. ancak Londra'da kurulan stüdyodan ve yeni oyun motorundan ümitliyiz. beklemedeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciddiyetsiz -- 28 Temmuz 2012; 8:42:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: callioped20

quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

Ciddi Ciddi bu oyunu gerçekten beğenen var mı ?

he la gerçekten beğeniyoruz, keyifle oynuyorum şuanda, bunu yazmak için mi girdin bu konuya ergen, sen beğenmiyorsun diye oynamayalım mı şimdi, boş boş yorum yazıp vakit öldürüyon burda, git fifanı oyna m.l

Pek Ergen olduğun söylenemez ama madem öyle diyorsunuz.
  • quote:

quote:

quote:

he la gerçekten beğeniyoruz, keyifle oynuyorum şuanda, bunu yazmak için mi girdin bu konuya ergen, sen beğenmiyorsun diye oynamayalım mı şimdi, boş boş yorum yazıp vakit öldürüyon burda, git fifanı oyna m.l

M.l mı ? Ne kadar ayıp...Durum ortada,bırakın isteyen arcade oyununu oynasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Revoltant

quote:

quote:

quote:

M.l mı ? Ne kadar ayıp...Durum ortada,bırakın isteyen arcade oyununu oynasın.

bazıları zorla söyletmek için uğraşıyo..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hadi daha iyi yapamıyosunuz da kötüleştirmeyin bari efsaneyi her sene, aklımıza efsane haliyle kalsın..
  • motor değişmeden olmaz hep aynı şeyi oynuyoruz değişiklik şart
  • CL modu olmasa oynamam herhalde
  • Oyun yine aynı gibi, pek beğenmedim. 2004 den sonra ilk defa Fifa alıcaz heralde
  • Çizgi film...

• Hep Söylediğim bir şey var...
    Pese yeni görüntü motoru lazım,ayrıca İngiltereyede taşınması iyi bir gelişme diyebiliriz..bunlar pes 14de olcak gibi..
    Oyüzden şimdilik...
    FİFA AKAR PES BAKAR :d

• Multiplayer oynanıyor mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam olarak ben o joystick'i elime alıp denemedem anlıyamam ama ön izlerim güzel ve zorlayıcı seviyelerde bir PES 2013'ün olduğu, bakalım yakında görüceğiz.. :)

• süper star affetmiyor yapılan hatayı, baya zorluyor sınırlarımı.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apoc -- 29 Temmuz 2012; 5:28:55 >
  • ulan ne komedi ya! tam kaleci yapay zekası geliştirilmiş dedi, o anda çektiği şutta kaleci ters köşeye yattı :D 6:45 civarı

• 2012'den daha iyi. Toparlamışlar.
  • son senelerde pes de bir kıpırdanma var esas devrim 2014 de olabilir yeni grafik motoruyla beraber
  • Bu arada demo direk analogla oynanmaya ayarlanmış acaba konami analogu ön plana çıkartmaya mı çalışıyor.Daha öncede 2012 için analogla sadece olacak denmişti ama oyunculardan gelen istekler doğrultusunda d-pad yine kaldı.

Kaynak

http://forum.donanimhaber.com/m_50366629/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 29 Temmuz 2012; 18:48:27 >
  • demoyu oynamadım ancak ilk izlenimlerime göre PES 13, geçen senelere oranla çok daha iyi gözüküyor oynanış bakımından. grafikler iyi, oyuncu yüzleri ve yüz animasyonları her zamanki gibi iyi. paslarda gayet iyi gelişmeler var. ancak bana mı öyle geliyor anlayamadım oynamadığım için ama defans, araya kaçan oyuncuları fazla geçiriyor gibi yani oyuncular bir anda ara pasa kaçabiliyor başarılı bir şekilde. top sürme kısımlarında geçen seneki gibi top oyuncunun ayağına yapışmıyor, bazı sahnelerde yine yapışıyor gibi ama genel olarak öyle değil bu da gayet iyi. editörler çok iyi değerlendirmişler. her seneki düşüşten sonra bu seneki PES'i beğendim ancak yine de FIFA 13'ün yanında fazla bir başarı elde edemeyeceği kesin diyebiliriz. yalnız bu videoda gördüğüm yenilikler beni heyecanlandırdı, ilerleyen senelerde özellikle PES 14'te çok büyük gelişmeler bekliyorum. PES serisi yükselişe geçemezse FIFA serisi de bir zamandan sonra yenilik yapma olayını azaltacaktır, rekabet iyidir...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.