Şimdi Ara

Rage Video İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
75
Cevap
0
Favori
24.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyun incelemelerini izlemeyi çok seviyorum
  • Unreal motorlu Geow 3 grafiklerine 9.5 verip, RAGE gibi tüm Dünya'da övülen bir oyunun grafiklerine 88 vermek ne kadar mantıklıdır? Tam tersi olması gerek. Kesinlikle en iyi grafikli oyunlar arasında RAGE.

--------------------------------------

Zohahahaha, bu yorumu login olup yapta millet anlasın ne mal olduğunu.
    Rage'in grafiklerini GeOW 3 ile kıyaslayamazsın, evet kıyaslayamassın bile. Bunu söylediğime inanaımıyorum ama kıyas bile yapılamaz.

Konsolda hem GeOW'u hem Rage'i oynayanlardan yorum alalım. Şahsen Doom3 kalitesini bile bulamadım grafiklerde. Ne GeOW 3'ü ? Hangi GeOW 3?

ID Tech 5'ten üümitliydim, Gears Of War 1 kadar bile bişey yok ortada.
  • Kaplamaların geç yüklenmesi işlemciyle mi alakalı yopksa herkeste olan bişey mi?

Birde yeni yama çıkacak mı PC için kaplamaları iyileştiren ?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:40:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ama=neden

Unreal motorlu Geow 3 grafiklerine 9.5 verip, RAGE gibi tüm Dünya'da övülen bir oyunun grafiklerine 88 vermek ne kadar mantıklıdır? Tam tersi olması gerek. Kesinlikle en iyi grafikli oyunlar arasında RAGE.

--------------------------------------

Zohahahaha, bu yorumu login olup yapta millet anlasın ne mal olduğunu.
    Rage'in grafiklerini GeOW 3 ile kıyaslayamazsın, evet kıyaslayamassın bile. Bunu söylediğime inanaımıyorum ama kıyas bile yapılamaz.

Konsolda hem GeOW'u hem Rage'i oynayanlardan yorum alalım. Şahsen Doom3 kalitesini bile bulamadım grafiklerde. Ne GeOW 3'ü ? Hangi GeOW 3?

ID Tech 5'ten üümitliydim, Gears Of War 1 kadar bile bişey yok ortada.

Kesinlikle öyle GeOW3 ile kıyaslanamaz bile. Konsol sürümlerini oynuyorum her iki oyunun da Rage'in kaplamalar hayal kırıklığı geç yüklenmesi de cabası ama nedense oyun oynatıyor kendini. Yani ışıklandırma, uzak detay ve AA konusunda da oyunun hakkını yememek lazım. Oynanış da fena değil daha başlardayım bakalım oynayınca güzelleşiyor deniyor genelde görücez. Ama sonuç olarak bu grafik hataları kabul edilemez yani.

• Biraz Doom biraz Borderlands biraz SeriousSam alın size Rage.Bana göre aşırı derecede çalıntı bi yapım......
  • inceleme için çok teşekkürler
  • oyunun grafkleri bana göre bu nesideki en iyi grafikler geow3 den bile iyi bence killzone dan da.nokta
  • Bu Oyun Tutmaz bethesda zaten kazanacağını kazandı :D
    Ben Fallout 4 'ü bekliyorum ama hiç haber yok malesef :(
  • hafiften motostorma da benziyor :DDD
  • bitireli baya oldu . 10 numara oyun
  • Bulunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 4 Mart 2012; 3:12:46 >
  • Oyunda mermi sıkıntısı varmı? kolayca mermi bulabliyormuyuz?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.