Şimdi Ara

Oyundayız: Age of Empires 2 HD Edition (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
7
Favori
11.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne oynardık aaah aah tekrar kuruyumda tekrar oynayım canım çekti :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

AOE oynamasını bilmeyen adamlar oyun editörü olmuş. Garip...

Oyundayız serilerinin ne amaçla yapıldığını bilmeyen adamlar böyle yorumlar yapıyor. Garip...
  • Haberin kapak fotoğrafındaki Skyrim'i bi benmi fark ettim lan??
    -Fatih Şahin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Oyundayız serilerinin ne amaçla yapıldığını bilmeyen adamlar böyle yorumlar yapıyor. Garip...

efsane bir oyun olan age of empires konusunda hicbirinin haberi yok. tamam eglence cart curtda boyle oynayan idiot denilip kick+ban atilir NOOB ODALARINDA.
    ayriyeten bir yerde arkadan geldi ..... seklinde kufur duydum gibi geldi ama...

cok degil program oncesi 2 saat oyunu oynasalar, yada internetten how to play diye arasalar bulurlardi.
    yav oyunun suresini sol ustte acmamislar bile...

gokhan dediginizin oyunu noob'dan kotu.
    10-11 yasindaki yegenlerim daha iyi oynuyor bu oyunu valla rezillik ne diyeyim.

su 4 arkadas karsisinda tek kisi 30dk olmadan oyunu bitirim.
    ilk 1 saat saldirma deseler oyun 1sa 20dkda biter...

oradaki arkadalarinda yaslara falan bakinca gayet age of oynamis bir nesil olmasi gerekirken, bu tablo kotu ne diyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

26:35
    talha nın emri - haydi baba yiğitler ölürsek şimdi ölürüz kalırsak şimdi kalırız ben size taarruzu değil ölmeyi emrediyorum
    Gökhan nın emri - dalın lan !

talhanin sehri yikilmis yagmalanmis kaybettigi kesin.

hani kucukken oyunlari civitan cocuklar olur ya, tam o iste.
    durmadan konusuyor hepsi bos konusma..

yenilmek degilde oyunu ciddiye al once 1-2saat oynasaydi keske..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ---CnR---

quote:

quote:

efsane bir oyun olan age of empires konusunda hicbirinin haberi yok. tamam eglence cart curtda boyle oynayan idiot denilip kick+ban atilir NOOB ODALARINDA.

cok degil program oncesi 2 saat oyunu oynasalar, yada internetten how to play diye arasalar bulurlardi.

oradaki arkadalarinda yaslara falan bakinca gayet age of oynamis bir nesil olmasi gerekirken, bu tablo kotu ne diyeyim.

iyide adam belki age of empires yerine starcraft oynamıştır ne bileyim red alert oynamıştır.

bende age of empires oynadım ufakken ama herkes oynamış olacak diye birşey yok. editör olmaları age of empires tecrübelerinin olması gerektiğini göstermez.

bunun yanı sıra bu editör arkadaşlar oyunları genelde 3 saat 5 saat 1 gün 2 gün artık neyse deneyip grafik motoru şöyle oynanışı şöyle şeklinde tanıtımlar hazırlarlar ben bu arkadaşların bir kısmının video incelemelerini izledim gayet usturuplu bir dille ve gayet yerinde video incelemeleri yapıyorlar.

oyundayız serisi eğlence amaçlı bir seri, bir editör değilde kendi arkadaşlarıyla eğlencesine gır gırına oyun oynanması gibi birşey.

burda editörler pro gamer olacak diye birşey yok. pro gamer dediğin oyunun ustasıdır adam önüne geleni alır. ben burdaki editörlerin bir oyunun pro gameri olacak kadar bir oyuna bağlı kalmasınıda zaten saçma ve mantıksız bulurum.

bu adamlar oyundan oyuna daldan dala atlayarak bir çok oyunu bize tanıtmalı.

war z içinde aynı şey geçerli ordada mesela bir çok hata ile oynadılar ama sonuçta biz demedik.

"yaa war z gibi basit bir oyunu bile oynamasını bilmeyen adamlar editör olmuş"

adamlar eğlencesine komik oyun videoları çekiyorlar işte bu kadar basit yani. ağır laflar kullanılıyor burda benim kanıma dokundu şahsen burda gelip editöre age of oynamasını bilmeyenler editör olmuş falan felan çok çirkin laflar bunlar.
  • 20:48 de kahkaha attım süperdi o an yaa
  • cnr aldığın nefes zarar
  • quote:

quote:

quote:

Birader tüm mesajlarını okudum senin kadar saçma konuşan başka bir insan görmedim ben.Senin mantığınla gel o zaman fifada ben de seni yenerim.Editörün anlamını biliyor musun?Bu site age of empire fan tr tarzında bir site değil farkındaysan.Videonun amacı izleyiciyi eğlendirirken oyunu tanıtmak.Sinir oldum resmen sana.
  • Güzel kardeşim BSC sitesinin önce ne olduğunu bir kavra ilk olarak. BSC Age of Empires fan sitesi değil. Burada amaç üyeleri eğlendirici videolar hazırlamak ve öncedende söylendiği gibi 3-5 arkadaşın toplanıp eğlenerek oynamasını anlatmak. Sitenin editörlerinin her oyunda usta olmasını düşünmek kusurabakmada tamamen çocukça ve ergence bir düşüncedir. Profilini inceledim bu nedenle hiç şaşırmadım doğum yılın belirsiz buda yaşının küçük olduğu konusundaki teorimi destekliyor. Senin 10-11 yaşındaki yeğenlerinin AOE yi oynaması herkesinde usta olmasını gerektirmez. Bende simulasyon severim ETS 2 oynuyorum, gel tırlarımızı kapıştıralım hangimiz hatasız sürücek bakalım. Ancak editörlerin amacı her oyunu iyi oynamak değil her oyunu üyelerine en iyi şekilde tanıtmak düzgün inceleme yapmaktır. Oyun dünyasından doğru haberler sunmaktır.
  • quote:

quote:

Şakşak çekmene lüzum yoktu, bildiğim kadarıyla şakşakçılara madalya verilmiyor forumda. Anlayamadığın mevzuyu baştan izah edeyim. Ben oyun editörü olan birisinin AOE gibi kendi türünde kült olan bir oyunda inanılmaz bilgisiz olmasını garipserim. Sitedeki editörlerin hepsinede saygım var ve bu cümleleri hiçbirisini kırmak veya rencide etmek için söylemedim ama insan AOE de keşif atlılarıyla saldırıya çıkarsa, duvar örmeyi dahi bilmezse kaleyi destekleyecek unsurları kuramazsa, para nasıl gönderiliyordu ya diye sorular sorarsa üzülerek söylüyorum gülünç duruma düşerler. Kimse onlardan StrongHold veya S.Hold Crusader bilmelerini ve fevkalade oynamalarını beklemedi ama strateji oyunu dendimi AOE akla ilk gelen oyunlardan biridir ve mesleği oyunlar olan bir kişinin oyun aleminde türler arasında kendi içinde temel mihenk taşı olmuş yapımları bilmeden oynaması abes kaçar.
    Bilmem anlatabildimmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 15 Mayıs 2013; 21:00:41 >
  • quote:

quote:

quote:

Şakşak çekmene lüzum yoktu, bildiğim kadarıyla şakşakçılara madalya verilmiyor forumda. Anlayamadığın mevzuyu baştan izah edeyim. Ben oyun editörü olan birisinin AOE gibi kendi türünde kült olan bir oyunda inanılmaz bilgisiz olmasını garipserim. Sitedeki editörlerin hepsinede saygım var ve bu cümleleri hiçbirisini kırmak veya rencide etmek için söylemedim ama insan AOE de keşif atlılarıyla saldırıya çıkarsa, duvar örmeyi dahi bilmezse kaleyi destekleyecek unsurları kuramazsa, para nasıl gönderiliyordu ya diye sorular sorarsa üzülerek söylüyorum gülünç duruma düşerler. Kimse onlardan StrongHold veya S.Hold Crusader bilmelerini ve fevkalade oynamalarını beklemedi ama strateji oyunu dendimi AOE akla ilk gelen oyunlardan biridir ve mesleği oyunlar olan bir kişinin oyun aleminde türler arasında kendi içinde temel mihenk taşı olmuş yapımları bilmeden oynaması abes kaçar.
    Bilmem anlatabildimmi?

Şakşaktan sonrasını okumadım

Ben 2005den beri bu forumdayım burdaki adminlere editörlere karşı yeri geldiğinde hiç çekinmeden en ağır yazıyı yazarım. Beni başkasıyla karıştırma hiç bir editörüde şahsi olarak gram tanımam.

Sen ne dersen de yaptığın çok ayıp seninle sabaha kadar sidik yarıştıracak değilim burda yaptığın yanlış ayıp bunu diyorum başka birşey demiyorum. iyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 15 Mayıs 2013; 21:16:02 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bilmem anlatabildimmi?

Şakşaktan sonrasını okumadım

Ben 2005den beri bu forumdayım burdaki adminlere editörlere karşı yeri geldiğinde hiç çekinmeden en ağır yazıyı yazarım. Beni başkasıyla karıştırma hiç bir editörüde şahsi olarak gram tanımam.

Sen ne dersen de yaptığın çok ayıp seninle sabaha kadar sidik yarıştıracak değilim burda yaptığın yanlış ayıp bunu diyorum başka birşey demiyorum. iyi akşamlar.

keşke şakşaktan sonrasınıda okusaydın.
  • şu keyifli Oyundayız programının dahi icine ettiniz, tebrikler. Yahu adamlar strateji rehberi mi hazırlıyor? 1000 yıllık oyun, ben dahi hangi hangi ırktan üstündü, hangi ırkın neye zaafı vardı hatırlamıyorum. Kaldı ki oyunu böyle oynayıp, hazırlayıp takipçilerine sunmuşlar. Hallerinden gocunsalar bu programı yapmazlardı. Bilmişçe haller takınıp strateji dersi verir gibi yapamazşar mıydı? bu adamların ellerinde değil mi olay? Ekibin bu halini savunanları şakşaklı ilan eden arkadaş da vurmuş bam teline :) İnşallah BSc ekibi ekmek paralarını başka yollardan kazanacak kıvama gelir ve bu oluşum biter. İnsanların hak edip etmeme meselesi değil, şu ortamdan kurtulsunlar erdinç gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

şu keyifli Oyundayız programının dahi icine ettiniz, tebrikler. Yahu adamlar strateji rehberi mi hazırlıyor? 1000 yıllık oyun, ben dahi hangi hangi ırktan üstündü, hangi ırkın neye zaafı vardı hatırlamıyorum. Kaldı ki oyunu böyle oynayıp, hazırlayıp takipçilerine sunmuşlar. Hallerinden gocunsalar bu programı yapmazlardı. Bilmişçe haller takınıp strateji dersi verir gibi yapamazşar mıydı? bu adamların ellerinde değil mi olay? Ekibin bu halini savunanları şakşaklı ilan eden arkadaş da vurmuş bam teline :) İnşallah BSc ekibi ekmek paralarını başka yollardan kazanacak kıvama gelir ve bu oluşum biter. İnsanların hak edip etmeme meselesi değil, şu ortamdan kurtulsunlar erdinç gibi.

öff sıktınız artık
  • Sen de sıktın, git bilader
  • çok iyi oyundu.stratejiler ise tam manyakti.
  • Abii Talha'da çok kaypakmış yalnız :))))) .Diplomasi miplomasi milleti bir birine düşürüp herbiriyle dost kalıp malı götürecek. Game Of Thrones teki kral danışmanlarına benziyor hahahahha

• quote:

quote:

quote:

Yalnız şöyle bir ayrıntı var. Oyunu bilmek ile oyunu profesyonel derece oynamak arasında çok büyük fark var ki sen bu farkı anlayacak yaşta değilsin sanırım. Senin noob dediğin kişilerin oynadığı oyunları belki senin hayatında hiç duymadığın, duyduğun da oynayamadığın oyunları oynamış kişiler. Herkes her oyunda profesyonel seviyede olacak diye bir kaide yok. Benim iyi derecede oynadığım oyunları (war3, lol, cs) senin 1 kere oynamış olman da senin mantığına göre rezillik. Ha editörlüğü oyun oynama kabiliyeti sanıyorsan diyecek bir şey yok... aynı yolda devam et.
  • Tek kelime ile mükemmel bir video olmuş iyiki varsınız, hele en baştaki taht kavgaları çok güzel, ayrıca talha abi resmen renk katmış video' ya

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.