Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti - Playstation 1 Efsaneleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Keşke masadada ps1 ve oyunların cd leride yer alsaydı ortamı görsel olarakta tamamlanabilirdi.Onun haricinde çok güzel bir muhabbetti.

• 1) Winning Eleven - Pro Evolution Soccer serisi, çocukluğum bu oyunu oynayarak geçmiştir
    2) Tekken
    3) Mortal Kombat

En çok oynadığım oyunlardı. Aşağıdaki oyunları ara ara değişiklik olsun diye oynardım.

Tomb Raider 1, Duke Nukem (split screen olarak multiplayer), Medal of Honor, Dino Crisis, Rayman, Grand Theft Auto 2 (z arabalar) , Hot Wheels, Revolt. Daha bir sürü CD vardı ama aklıma gelenler bunlar.

Crash Team Racing'i PS cafeye gidip oynardık.

Ne günlerdi be. Anlamadan etmeden, gram İngilizce olmadan her oyunu oynardık ve bir şekilde çözerdik. Şimdi okuduğumuzu kör topal anlayabilecek kadar bilmemize rağmen bazı oyunlara başlamaktan korkuyoruz.

Playstation 1 hakikaten efsaneydi, aterilerden commodorelardan sonra bambaşka bir deneyimdi.

Playstation 1'de bide scart olayı vardı. Yıllarca eski televizyonlarda gri gri oynadım, belki birçoğumuz oynadık. Renkli olarak oynayayım diye babama scart girişli televizyon alsana diye yalvarırdım. Bir keresinde bir arkadaşından tatile gittikleri için ödünç aldığı scart girişli televizyon getirmişti. OP zaman yıllarca renksiz oynadığım oyunları renkli olarak oynayınca dünyalar benim olmuştu. Şimdiki çocuklar 720p, 1080p, 60 fps tartışmaları yapıyor. Hayat ne kadar garip değil mi.

• Program süreniz niye kısıtlı onu anlayamadım?

• Ulan Tekken 3'ün hala adını koyamadığım bir havası vardı. Açılış ve kapanış vidyolarında garip bir tekinsizlik vardı sanki. Arıca bu programdan sonra bir daha dikkat ederek izledim o vidyolarda müzikler, grafikler hem efsane, hem de müzikler sahnelerle inanılmaz uyumlu, süper kaliteli yapmış herifler.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfallen

1) Winning Eleven - Pro Evolution Soccer serisi, çocukluğum bu oyunu oynayarak geçmiştir
    2) Tekken
    3) Mortal Kombat

En çok oynadığım oyunlardı. Aşağıdaki oyunları ara ara değişiklik olsun diye oynardım.

Tomb Raider 1, Duke Nukem (split screen olarak multiplayer), Medal of Honor, Dino Crisis, Rayman, Grand Theft Auto 2 (z arabalar) , Hot Wheels, Revolt. Daha bir sürü CD vardı ama aklıma gelenler bunlar.

Crash Team Racing'i PS cafeye gidip oynardık.

Ne günlerdi be. Anlamadan etmeden, gram İngilizce olmadan her oyunu oynardık ve bir şekilde çözerdik. Şimdi okuduğumuzu kör topal anlayabilecek kadar bilmemize rağmen bazı oyunlara başlamaktan korkuyoruz.

Playstation 1 hakikaten efsaneydi, aterilerden commodorelardan sonra bambaşka bir deneyimdi.

Playstation 1'de bide scart olayı vardı. Yıllarca eski televizyonlarda gri gri oynadım, belki birçoğumuz oynadık. Renkli olarak oynayayım diye babama scart girişli televizyon alsana diye yalvarırdım. Bir keresinde bir arkadaşından tatile gittikleri için ödünç aldığı scart girişli televizyon getirmişti. OP zaman yıllarca renksiz oynadığım oyunları renkli olarak oynayınca dünyalar benim olmuştu. Şimdiki çocuklar 720p, 1080p, 60 fps tartışmaları yapıyor. Hayat ne kadar garip değil mi.

winning eleven serisi-mortal kombat 4 favorilerimdi yıl 1999 17 ağustos depremi olmuştu bende yeni almıştım ps1'i tv'yide uzatma bağlayıp sokağa çıkarmıştım mortal kombat'ı oynuyodum herkes korkudan bi hal olmuşuz senin yaptığına bak diyodu

ne günlerdi be özlüyorum o zamanları

• Çok iyi programdı, PS1 dönemini yaşayan birisiyi değilim NES falan bilmiyorum malesef ama sırf siz olduğunuz için izledim. Cidden keyifli oluyor sohbetleriniz

• Tomba 1-2 muhtesem oyunlardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Vagrant Story

2.Front Mission 3

3.Final Fantasy 8

4.Tekken 3

5.Resint Evil 3

• Ersin abi tam benim kafa, aynen o can sıkıntısından metal gearda rast gele c4 koyarak bulmuştum evde bağırarak tur atmıştım zamanında, msg 4 kesinlikle 5 in demosu bence, medal of honor kesinlikle oynanmayaacak oyun nişangahı ayarlıyamamıyorduk en son cd kırmıştım sinirden, driver oyununu polislerden kaçmak görevleri yapmak tam bir zevkti,gta, gta 2 ve gta london resmen aşık etmişti kendine oyun, ressident evilde mermileri boşa harcamaktan deli olmuş hardda açınca verilen makinalıya güvenirdik meğerse eziyetmiş sonraları öğrendik oyunu yavaş yavaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Holy-Ghost -- 19 Temmuz 2015; 22:37:21 >
  • 1.crash team racing :( rip
    2.winning eleven 2002

• Benim listem PS 1 için değil karışık bir liste olacak ;

Eski günlere gittim birden hüzün bastırdı ...

PC

Half-Life serisi özellikle 2. oyun

Mass Effect serisi yine en iyisi 2. oyun

Dark Souls 1. oyun ( Korka korka oynamayı , her düşmanı uzun uzun analiz etmeyi , harita olmadan yönünü bulmayı ve en önemlisi sabırlı olmayı öğretti bana )

Witcher serisi komple 3. oyunda ağlatıyor insanı , yer yer güldürüyor ...

Command and Conquer ( westwood yapımı olan ilk oyunu orjinali var ALMANYA da almıştım ) Privatsphäre ist unser Geschäft spy ımız böyle konuşurdu

Bioshock serisi özellikle 3. oyun

Diablo 2 Barbarım vardı off off Diablo 3 ü 3 e çarpar şuan ki haliyle bile ... Orjinal 3 CD li halindeydi cinematikler gelince CD yi değiştirirdik

WarCraft 1-2-3 - Frozen Throne sonradan DOTA

World of WarCarft 5 sene ...

PS 3 ü sadece GOW için alıp sattım

God of War serisi ayrım yapmayacağım zamanlarına göre çok fena oyunlardı .

İlginçtir başka bir konsol oyunu alıp oynamadım konsol hep yattı sonunda sattım

XBOX 360 u da sadece HALO ve GEOW lar için alıp sattım .

HALO serisi ve Gears of War serisi yine zamanına göre üstün oyunlardı . Oyun dünyasına siper alma sistemini oturttu adamlar desem yalan olmaz herhalde .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 20 Temmuz 2015; 1:44:11 >

• Talha abi biraz sert konuşacağım ama senin yaptığında ayıp yani.ne demek bu saatten sonra oynamadıysanız oynamayın?emulatoru kurup MGS serisini oynama planım vardı az kalsın o planın içine ediyordun.madem bu kadar spoiler vermeye açığız o zaman bende Witcher 2 den veya Half-Life 2 nin sonunu spoiler vereyim.oldu mu?hayır.O ZAMAN HERKES BİRBİRİNE SAYGILI DAVRANSIN LÜTFEN!

• [sizer=red]Oyun Muhabbeti - Playstation 1 Efsaneleri
    [sizer=red]Oyun Muhabbeti - Playstation 1 Efsaneleri

• Oyun Söyleyişiniz Mükemmeldi Çok Teşekkür ederim :)

• winning serisi ve lma manager front mision yüzlerce saat harcamısımdır
  • her haltı eleştirmeye de bayılıyoruz nedir bu talhaya olan takıntınız ? adam ne yapsa eleştiriyorsunuz o böyle konuştu bu şöyle yaptı, her insanın kendine has huyları vardır herkes farklı davranışlara sahip olabilir gayet doğaldır mesele insanlara saygı duymayı bilmektir. her incik boncuka kulp bulmakla herşeyi eleştirmekle elinize ne geçiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Painteam

Talha abi biraz sert konuşacağım ama senin yaptığında ayıp yani.ne demek bu saatten sonra oynamadıysanız oynamayın?emulatoru kurup MGS serisini oynama planım vardı az kalsın o planın içine ediyordun.madem bu kadar spoiler vermeye açığız o zaman bende Witcher 2 den veya Half-Life 2 nin sonunu spoiler vereyim.oldu mu?hayır.O ZAMAN HERKES BİRBİRİNE SAYGILI DAVRANSIN LÜTFEN!

Dostum bu MGS'yi dediğin yöntemle (emulator) nasıl oynayabilirim ? Nerden edinebilirim ? Bilgilendirebilir misin ?

• Çok keyifiliydi... Anılarım canlandı resmen.. Emeklerinize sağlık...

• PS1'den kalanlar...kutu içinden digital gamepad çıkmıştı analog gamepadi sonradan almışdım halede çalışır analogları sağlam durumda ve 1 sony klasiği boş MC kutusu olmazsa olmazlardan
    386DX, atari salonları, Amiga500'den sonra PS1 3D oyunlarını evde oynamak heyecanı bile farklıydı. İyiki o zamanları yaşamışız.
    Talha MGS ile ilgili spoiler veriyor diye atarlanmış bazı kendine oyuncu sıfatı yakıştıran ergen kesim, 20 sene geçmiş MGS ilk oyunu yeni duyuyormuş gibi oynamaya başlayacaksan hiç emu kurup oyunu indirip uğraşma, Ersin spoliler en kocamanı verdi. o duvarı bulup patlatana kadar 1 ay o silah deposunda dolandık... 1 arkadaşım nasıl geçileceğini söylemese "MGS heçde söylenildiği gibi sağlam oyun değilmiş" diyordum
    Aklıma gelen ilk 5:
    1.Vigilante 8 - 2nd offense
    2.Alien Resurrection
    3.Nightmare Creatures 2
    4.Thrill Kill ( twitchde canlı yayında 4 kişi fena gider çok fena vahşet oyunu
    5.Tenka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 20 Temmuz 2015; 14:38:17 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.