Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti: Oyunlara 100 Puan Verme Modasını Konuştuk

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunlara son dönemlerde eskisinden çok daha fazla puan veriliyor. Artık 90 puanın altında alan oyunlara burun kıvrılıyor. Bu değişimin arkasındaki sebepleri konuştuk.

• GÖKHAN NEREDE MESUT "HOCAM"?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yıllık izinini kullanıyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben diyorum kardeşim. Uncharted abartılmış puanlarla geliyor. Rüşvet!!! rüşvet!!!

• Güzel konuşma olmuş. Yalnız GTA 4'e siz de 10 puan vermiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. Ya o dönemin heyecanından ya da belki o dönem olan bi baskıdan. Kolay gelsin.
  • İncelemelerin bu kadar yüksek puanlarla ve bu kadar hızlı yayınlanmasının en büyük nedeni ticari baskılar. Ne ara oynandı kardeşim bu oyunlar, bu incelemeleri yapan insanlar zombi mi aç susuz uykusuz gece gündüz oynadılar mı? Benim de umduğum şeye bak değil mi? Adamlar 3sn lik reklam videosundan puan verir durumda. Oyun oynayan adamları salak yerine koymak salaklıktır, oyun oynayan adamın analitik düşünme yeteneği fena değildir bunların pis ticari oyunlarına kanmaz. Diye umuyorum :)

• ooo mesut reis..videolar da daha sık olman güzel olur..bu arada gökhanı göndermediniz dimi..geleni gideni yolladınız bari gökhan reis kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 8 Mayıs 2016; 12:01:13 >
  • yayınlanan video altında başka konular konuşuluyo ilginç... konu Oyunlara 100 Puan Verme Modası... ama muhabbet...nasıl böyle yazarlar... insanlar yok şöyleler falan... eleiştiri kabul edemiyosanız bırakıcaksınız bu kadar basit... ya adam akıllı konuşmak istediğiniz konu altında video çekin ya da çektiğiniz video yu katletmeyin bi zahmet...

• Donanım Haberin formu harbiden çok geniş. Arkadaş google renault clio tavsiye yazıyorum. Donanım Haber sitesi çıkıyor. :)))

• puanlamada küsatlı, virgüllü değerler kullanılınca kıyaslama oluyor. X oyununa 8.5 puan aldı, Y oyunu X den şu şu bakımlardan iyi, Y ye 8.8 puan vereyim. Z, Y den bu bu yönlerden iyi Z ye 9.2 puan. Öyle öyle bir bakmışsın 10 a dayanmış puanlar

Bence bu kadar ince puanlamaya gerek yok. Dolduracaksın hepsini bir kutuya Ben de forumda oynadığım oyunlara puan veririm. 6 lık skala işimi görüyor
    Mesela puan verdiğim bir kaç oyun
    6 puanlıklar: Gerçekten oynamaya değen oyunlar. Mesela Tribes Ascend, Half life, Witcher falan
    5 puanlıklar: 6 puan alabilecek ama bazı sorunlar nedeniyle 5 alan sağlam oyunlar. STALKER, GTA, Mass Effect, Metro, Bioşok, Natural Selection 2 vs
    4 puanlıklar: Son zamanlarda çıkan popüler ama ruh bulamadığım oyunlar. Far Cry, Tomb Raider, BF4 vs
    3 ve altı: Oynamaya değmez Bu puanları verdiğim oyun olmadı daha

• quote:

Orjinalden alıntı: grkm_61

ooo mesut reis..videolar da daha sık olman güzel olur..bu arada gökhanı göndermediniz dimi..geleni gideni yolladınız bari gökhan reis kalsın

Alkan yıllık izin kullanıyor yazmış hiç yorumlara bakmıyorsunuz sanırım

• gta 4 e 10 puan bencede fazla neden derseniz
    bir kere optimizasyon özürlü bir oyun pc çıkışı çok kötü oldu ayrıca türkçe yok ayrıca renk paleti berbat

• Alkan Uncharted 4 80 puan iyi gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 8 Mayıs 2016; 13:45:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HIGHER

gta 4 e 10 puan bencede fazla neden derseniz
    bir kere optimizasyon özürlü bir oyun pc çıkışı çok kötü oldu ayrıca türkçe yok ayrıca renk paleti berbat

türkçe yok diyede bir oyundan puan kırılmaz bence biz oyunlara dil olarak bakmıyoruz sizde biliyorsunuz

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beksar456 -- 8 Mayıs 2016; 12:41:07 >
  • Bundan sonra ki her " Oyun Muhabbeti " programında Mesut bey olmalı bence. Birincisi adam teknoloji gurusu, boru değil ! İkincisi ise, zaten sahip olduğu teknolojik bilginin üzerine oyunlardan anlaması ve keyif alması, bunların yanında global bir bilgiye de sahip olması yorumlarını dinletiyor bence. Talha Aynacı'dan daha keyifli bir sohbeti var.

• quote:

Orjinalden alıntı: PEGASUSS...

yayınlanan video altında başka konular konuşuluyo ilginç... konu Oyunlara 100 Puan Verme Modası... ama muhabbet...nasıl böyle yazarlar... insanlar yok şöyleler falan... eleiştiri kabul edemiyosanız bırakıcaksınız bu kadar basit... ya adam akıllı konuşmak istediğiniz konu altında video çekin ya da çektiğiniz video yu katletmeyin bi zahmet...

25 dakikayı boşuna izlemişsin kusura bakma. "Eleştiri kabul edemiyorsanız bırakacaksınız bu kadar basit" derken mesut abinin söylediğini duymadın galiba. Yapıcı eleştiri, yıkıcı eleştiri diye bir şey var kardeşim. Senin bu söylediğin cümlenin altına paragraflar yazarım ama 25 dakika boyunca bir şey anlamayıp böyle bir şey diyorsan ben buraya kitap yazsam sana ne fayda !

• quote:

Orjinalden alıntı: grkm_61

ooo mesut reis..videolar da daha sık olman güzel olur..bu arada gökhanı göndermediniz dimi..geleni gideni yolladınız bari gökhan reis kalsın

Gökhan BSC'nin genel yayın yönetmeni o gitmez merak etme

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Güzel konuşma olmuş. Yalnız GTA 4'e siz de 10 puan vermiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. Ya o dönemin heyecanından ya da belki o dönem olan bi baskıdan. Kolay gelsin.

Adamlar, hiç baskı yapmadılar bize diyor ve bunu açıkca söylüyor hala baskı var tezinizi kanıtlama veya ispatlama çabasına giriyosun. Anlatamıyorlar mı sen mi anlamıyorsun bilmiyorum. Videoda bahsedilen insanlardan biride senmişsin. Videoyu tekrar tekrar izle, belki bi işe yararda şu zihniyetini değiştirirsin. Sanmıyorum ama neyse.

• gözüm talha aynacıyı arıyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.