Şimdi Ara

Nintendo 3DS Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
14.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Nintendo'nun gözlüksüz üç boyut imkanı sağlayan yeni el konsolu Nintendo 3DS inceleme masamızda...

• ilk yorum izliyorum:D
  • ilk yorum benden inceleme icin tesekkurler
  • Çok güzel bir inceleme ama bu fiyatla Türkiye'de alacak olan da almaz.
  • Çok teşekkür ederiz inceleme için.
  • çok kaliteli bir inceleme olmuş fiyatı keşke 400-500 olsaydıda alabilseydik :(
  • ekranı dahaq büyük olabilirdi çıkcası o kadfar parayı vermrm :)
  • fiyat çok fazla bence bu alete PSP2 ye kaldı artık
  • İki ilk yorum arasında 7 saniye var 2. için dünyanın sonu geldi.
  • inceleme için teşekkürler
  • Hepsiburada da 800 lira civarı abartılı bir fiyatla geldi ülkeye, DSi almayı planlıyordum eğer fiyatı uygun olsaydı bunu alırdım ama bu fiyata da zor yani. Neyse DSi nin fiyatı düştü baya işime geldi:)
  • çok güzel bir inceleme olmuş fiyatlarda şöyle büyük bir indirim olursa almak isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vico -- 28 Mart 2011; 21:23:29 >
  • Güzel alet fakat fiyatı düşündürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chidori -- 28 Mart 2011; 22:53:51 >
  • 400TL yurt dısı fiyatı Türk milleti enayimi tam 2 katı 800tl verecek? bu ne saygısızlık dalgamı gecıyorlar marıfetmıs gıbıde lansmanını yapıp fiyatı en dusuk sectık dıyorlar nintendo Türkiye yetkılılerı burada bu fıyata ısınızde olmaz satısınızda !!
  • bir süre önce medimarkt fulyada gördüm fiyatına bakmadım ama psp ye göre ne artısı var sizce 3d hariç

japonlarda en çok satılan oyunlarda bir numara ama ben beğenmedim
  • Cihazi almış olsak bile oyunlarin piyasada yayginlasmasi icin biraz daha beklemek gerekiyor.
  • Bugun bir kac dakika oynama sansim oldu. Benim gozlerden midir nedir? 3D ozelligi 2 dakikada gozlerimi allak bullak etti :) ...
  • güzel el konsolu ama çok pahalı değmez ona 800 vermek :D ileride ucuzlar aceleye gerek yok
  • Güzel inceleme fakat fiyatı gerçekten ülkemizde pahalı
  • cihaz iyi güzel ama hem sd kart girişi hem de klasik ds girişi slotları ile istediği kadar bölge kilidine sahip olsun yine de en kolay hacklenecek konsollar sırasında 1 numaraya oturmuş gibime geliyor. oyunlarının 40 euro gibi bir fiyata satıldığını düşünürsek ben kesinlikle kulağımı hackerlardan yöne çevirmiş bulunmaktayım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.