Şimdi Ara

Need for Speed: The Run Video İnceleme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
47.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • karlı bölüm çok yapmacıktı ama aksiyon süper oyunda
  • oyunu alsammı almasammı diye düşünüyordum almaktan vazgeçtim ama hakkaten grafikleri mükkemel ötesi
  • Oyun bence tam bir fiyasko 15 GB oyun yüklüyoruz ve 200 kişiyi geçince oyun bitiyor. Toplamda 2 gün 3'er saat felan oynadım, bitti.

Bu kadarcık mıydı.

Ben Most Wanted'ı aylarca oynadım hemde o yıllarda acayip keyif alarak. Hatta oyunu bile kaç sefer baştan oynadım. Fakat bunu bir daha oynayasım bile gelmiyor. Çünkü oynasam yine keyf alamayacam. Hemen bitecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Oyun bence tam bir fiyasko 15 GB oyun yüklüyoruz ve 200 kişiyi geçince oyun bitiyor. Toplamda 2 gün 3'er saat felan oynadım, bitti.

Bu kadarcık mıydı.

Ben Most Wanted'ı aylarca oynadım hemde o yıllarda acayip keyif alarak. Hatta oyunu bile kaç sefer baştan oynadım. Fakat bunu bir daha oynayasım bile gelmiyor. Çünkü oynasam yine keyf alamayacam. Hemen bitecek.

Bana sorarsanız artık araba Yarışı oyunlarından çok şey bekliyoruz hp'nin sanki revizyona uğramış isiklandirmalar yüzeyler daha iyileştirirmiş hali run..Ben hp olsun run olsun hepsinden sıkıyorum zevk almıyorum almamda bundan sonra bu tarz oyunların sınırlı bir kapasitesi var öyle öyküsü hikayesi senaryosu öyle uzun yapılamaz her senaryo arasına 5-6yaris koyacak nfs run bunu yapmış bence fena oyun değil türünün en iyisi 2-3saatte bitmesi en uygunu çünkü sıkıyor hep yarış hep yarış
  • oyunda aslında konu olmalı tam anlamıyla ama iki veya üç sene bir ara verilip yeni bir oyun çalışması yapılması bence çok iyi olur özellikle arabaların hasar modellemeleri ve konu üzerinde
  • oyunu daha yeni deneme fırsatım oldu tam bi rezalet .... at çöpe gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnarcHiest

oyunu daha yeni deneme fırsatım oldu tam bi rezalet .... at çöpe gitsin

tühh bütün paran çöpe gitti desene!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berbat bi oyun olmuş en son zevk alarak oynadığım nfs oyunu moswanted dı sonra carbon u aldım hayal kırıklığı sonra bi şans daha verip sonraki çıkanı da aldım ama o da berbattı artık takip etmiyorum nfs yi denk gelirse böyle incelemelerine bakıyorum eğer araba yarışı oynamak istiyorsanız

1-forza 3 ve 4

2-dirt serisi

xbox unuz yoksa gts oynayın ps3 ü olanlar için forza kadar olmasa da güzel oyun nfs ye hiç bulaşmayın bu ne arkadaş aklıma sega mega driver 2 deki lotus oyunu geldi arabalar virajda aynen böyle dönüyordu :)) bilenler bilirler :) kaç sene olmuş hala aynen devam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wustti

berbat bi oyun olmuş en son zevk alarak oynadığım nfs oyunu moswanted dı sonra carbon u aldım hayal kırıklığı sonra bi şans daha verip sonraki çıkanı da aldım ama o da berbattı artık takip etmiyorum nfs yi denk gelirse böyle incelemelerine bakıyorum eğer araba yarışı oynamak istiyorsanız

1-forza 3 ve 4

2-dirt serisi

xbox unuz yoksa gts oynayın ps3 ü olanlar için forza kadar olmasa da güzel oyun nfs ye hiç bulaşmayın bu ne arkadaş aklıma sega mega driver 2 deki lotus oyunu geldi arabalar virajda aynen böyle dönüyordu :)) bilenler bilirler :) kaç sene olmuş hala aynen devam :)

forza ile ne alakası var buunun o simülasyon bu arcade yarış
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

quote:

Orijinalden alıntı: BREATH

Bilmiyorum arkadaşlar sizin gözünüze normal gibi gözüküyormu ama bana Buzlu dağlarda o buz pateni pistiymişçesine görünen yollarda bir LAMBORGHINI yada PORSHE görmek bana inanılmaz ütopik ve anlamsız geliyor.
    Ben araba yarışı oyunlarının yıllardır hastasyımdır bence NFS serisi Underground 1-2 ve Most Wanted'dan sonra bitti ve o oyunlardaki özellikleri(araç modifiye ve inanılmaz modifiye bolluğu,yolda başka bir araçla kapışma gibi) geri getirmediği sürece hiçbir zaman oynamayacığım bir oyundur.

hiç bir zaman oynamayacağınız bir oyun hakkında niye yorum yapma ihtiyacı duyuyorsunuz?
    ütopik dediğiniz şey sadece karlı yolda araç kullanmaksa enteresan..ona bakarsanız amerikada şehir içinde 50den fazla hızla araçta kullanamazsınız ama bu yarış oyunlarında 200-300'le yarış yapıyoruz..ve adı üstünde bu bir oyun..gerçek hayatla fazla karıştırmayın oyunları.
    sonkez olarak tekrardan oynamak zorunda değilsiniz...oynamadığınızı bahsettiğiniz şeyle ilgili yorumda yapmanız gereksiz..görende para verdiğinizi zannedecek.o bahsettiğiniz eski oyunlarada..hee boş cd parası o mecburi zaten..

çünkü eski nfs serilerini özlüyorum ve böyle kötü oyunlar çıkarması canımı sıkıyor,,,oyun dediğiniz nfs run uzayda geçmiyor,uçan arbalarda yok,bence nfs run'da senin dediğin gibi "aman nasılsa oyun yapıyoruz bari daya kadranı 700e en kötü araba 500 bassın" diyede düşündüklerini sanmıyorum,öyle olsa bayaa bi fantazi içerikli yollar olurdu heralde.
    adamlar gerceğe yakın bi iş çıkarmaya çalışıyorlar bende bu yüzden gerçeklerden dem vurdum.
    bu arada ister iyi ister kötü yorum yaparım,sende istediğin yorumu yapabilirsin,başka fikirlere saygılı olmalıyız...
  • bence oyundaki bir kaç eksik dışında oyun bence forumda abartıldığı kadar kötü bir oyun degil gayet aksiyonu yeterli ve oynarken fazla sıkmayan ve bir bolumu gecince diger bolumu merak edip oynadigim bir oyun ve bazi arkadaslar forzayla filan karsilastirmis ancak ikiside cok ayri katagorilerde biri pist yarisi+simulasyon, nfs the run ise arcade+daha aksiyonu yuksek bir oyun ayrica bende eski most wanted faniyim ancak yapacak hicbirsey yok adamlar artik bu oyunu piyasaya surduler belki gelecek oyunlarinda most wanted tarzi yaparlar yada onu yapmayip bu the run serisinj devam ettirirler bunlar beni kisisel dusuncelerim herkesin zevkleri ve tarzlari farklidir buda oyle birsey.

Iyi gunler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

quote:

Orijinalden alıntı: wustti

berbat bi oyun olmuş en son zevk alarak oynadığım nfs oyunu moswanted dı sonra carbon u aldım hayal kırıklığı sonra bi şans daha verip sonraki çıkanı da aldım ama o da berbattı artık takip etmiyorum nfs yi denk gelirse böyle incelemelerine bakıyorum eğer araba yarışı oynamak istiyorsanız

1-forza 3 ve 4

2-dirt serisi

forza ile ne alakası var buunun o simülasyon bu arcade yarış

evet simülasyon tarzında araba yarışı ama sonuçta araba yarışı dirt serileri de öyledir piyasada 3 tane serisi var şu anda ilk oyunu arcade idi 2. si daha simülasyondu 3 yine arcade ye dönmüş durumda yani oyunun tarzı simülasyon diye araba yarışı kategorisinden çıkmaz benim bildiğim ama ayrıca ciddi ciddi iş dünyası için yapılan simülasyonlar var onlarla karıştırmamak lazım bence...
  • 10 numara oyun,aksini söyleyen kendini kandırır ,muhtemelende oyunu oynamamıştır bile,laf olsun torba dolsun işte,most wanted dan bu yana oynadığım en aksiyon dolu NFS,hatta ondan bile daha çok aksiyon var diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vampire Lestat

10 numara oyun,aksini söyleyen kendini kandırır ,muhtemelende oyunu oynamamıştır bile,laf olsun torba dolsun işte,most wanted dan bu yana oynadığım en aksiyon dolu NFS,hatta ondan bile daha çok aksiyon var diyebilirim

Niye kendilerini kandırsın yahu adamlar akıllarından zorları mı var ?
    herkes begenmek zorunda değil.
  • İyi değil fakat çok da kötü değil, böyle bir oyun için daha iyi bir puanlama olamazdı herhalde.
    Genel olarak çok başarılı bulmadım oyunu. Zaman geçirmek için başka oyun yoksa eğer oynanabilir.
  • görüntüler çok tatlı olmuş. ama nedense araba modellemelerine nfs de hiç bizaman ısınamadım.
  • oyunnunung örüntüler falann çok yiy ama çok az görev var dün indirdimm oyun 2 saate bitti çok kısa sürdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

oyunnunung örüntüler falann çok yiy ama çok az görev var dün indirdimm oyun 2 saate bitti çok kısa sürdü

Challange series ı dene.. asıl şenlik orda
  • bilmiyorum bu hotpursuit ve run tatsız tussuz diyorlar. ha özellikle gt5ten sonra tatsız geliyor bu oyunlar gibi. shift 1 bence undergrounddan sonra yapılmış ve underground tadını geçen tek oyun bilmiyorum shift 2 nasıl, hotpursuit ve run oyunundan sonra shift 2 oyununu alıp oynamaya karar verdim.

undergrounddaki sokakta dolaşırken aniden meydan okumayı özledim. çok güzel bir özellikti ve oyunu gt5 gibi sürekli oynanabilir kılıyordu.
  • beyler run i orj olmadan online oynama sansımız varmi ? ve online i nasil oynayanlar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.