Şimdi Ara

Monster'da Bu Hafta: Hurtworld

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1789 Mesaj
    Arkadaşlarınla hayatta kalma konseptine sahip Hurtworld'de yine kendi medeniyetimiz için kaynaklar toplamamız ve üretim yapmamız gerekiyor. Peki onu diğerlerinden ayıran ne?

|
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj
    biraz cihazı zorlayan oyunlar oynasanızda cihaz alınası dursa 250 mb oyunu oynuyorsunuz
    |
    |
    |
    |
    6891 Mesaj
    O hörtwörld olmasın. Telafuzdan sonra izlemeyi bıraktım.
    |
    |
    775 Mesaj
    Monster'da Bu Hafta konseptini anlamadım bu içerikte oynadığınız oyunlar için insanlar neden Monster marka laptop satın alma gereği duysunlar, bu oyunlar gayet basit ve çok performans istemeyen oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilgazarda -- 3 Ocak 2016; 17:26:14 >
    |
    |
    |
    |
    11741 Mesaj
    online oyuncu satısı 10.000 gayet çok
    |
    |
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yüzbaşı
    457 Mesaj
    bu arada bu videonun kendimce birkaç sorunu var. belli ki monster için daha çok reklam amaçlı bir video çekilmiş. fakat arkadaşların dediği gibi 250mblik oyunu bu laptoplarda güç gösterisi yapmak adına göstermek saçma. eğer amaç güç gösterisi değilse, o halde oyunu içerik olarak anlatılması gerektiğini düşünüyorum, monster etiketi bir yana. bu oyunu almayı düşünüyordum indirimde olduğu için ve ilk başta videosunu gördüğümde heycanlandım iyice göstermişsinizdir diye. fakat oyunun ilk 10 15 dakkasında neler olabilir sadece bunu göstermişsiniz. açıkçası ilerleyen dakikalarda, biraz daha oyun içi aşama kaydedip ilerleyen safalarda neler olabiliyor bunu atlamalı bir şekilde görmek isterdim. bu haliyle içerik olarak da zayıf. basit bir gir-oyna çık videosu olmuş. bu konsept videoları genelde sims gibi ya da multiplayer odaklı en az 2 kişi oynadığınız videolarda çok iyi işliyor, fakat bunun pek iyi olduğunu düşünmüyorum.
    |
    |

• Misafir Üyelik
    157032 Mesaj
    oku elime alamıyorum bu oyun hatası dedin abi daha önce hiç mi oyun oynamadın acaba :D
    |
    |
    157032 Mesaj
    editör diye işe aldığınız insanlarda ingilizce yeterliliği aramıyor musunuz? hartworld nedir arkadaş hearthworld diye mi yazılmış? insan hiç mi yabancı basın incelemelerine bakıp takip etmez.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
SEO
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.