Şimdi Ara

Monster'da Bu Hafta: Hurtworld

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarınla hayatta kalma konseptine sahip Hurtworld'de yine kendi medeniyetimiz için kaynaklar toplamamız ve üretim yapmamız gerekiyor. Peki onu diğerlerinden ayıran ne?

• biraz cihazı zorlayan oyunlar oynasanızda cihaz alınası dursa 250 mb oyunu oynuyorsunuz

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • O hörtwörld olmasın. Telafuzdan sonra izlemeyi bıraktım.

• O hörtwörld olmasın. Telafuzdan sonra izlemeyi bıraktım.

• Monster'da Bu Hafta konseptini anlamadım bu içerikte oynadığınız oyunlar için insanlar neden Monster marka laptop satın alma gereği duysunlar, bu oyunlar gayet basit ve çok performans istemeyen oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilgazarda -- 3 Ocak 2016; 17:26:14 >
  • editör diye işe aldığınız insanlarda ingilizce yeterliliği aramıyor musunuz? hartworld nedir arkadaş hearthworld diye mi yazılmış? insan hiç mi yabancı basın incelemelerine bakıp takip etmez.

• online oyuncu satısı 10.000 gayet çok

• bu arada bu videonun kendimce birkaç sorunu var. belli ki monster için daha çok reklam amaçlı bir video çekilmiş. fakat arkadaşların dediği gibi 250mblik oyunu bu laptoplarda güç gösterisi yapmak adına göstermek saçma. eğer amaç güç gösterisi değilse, o halde oyunu içerik olarak anlatılması gerektiğini düşünüyorum, monster etiketi bir yana. bu oyunu almayı düşünüyordum indirimde olduğu için ve ilk başta videosunu gördüğümde heycanlandım iyice göstermişsinizdir diye. fakat oyunun ilk 10 15 dakkasında neler olabilir sadece bunu göstermişsiniz. açıkçası ilerleyen dakikalarda, biraz daha oyun içi aşama kaydedip ilerleyen safalarda neler olabiliyor bunu atlamalı bir şekilde görmek isterdim. bu haliyle içerik olarak da zayıf. basit bir gir-oyna çık videosu olmuş. bu konsept videoları genelde sims gibi ya da multiplayer odaklı en az 2 kişi oynadığınız videolarda çok iyi işliyor, fakat bunun pek iyi olduğunu düşünmüyorum.

• oku elime alamıyorum bu oyun hatası dedin abi daha önce hiç mi oyun oynamadın acaba :D
  • editör diye işe aldığınız insanlarda ingilizce yeterliliği aramıyor musunuz? hartworld nedir arkadaş hearthworld diye mi yazılmış? insan hiç mi yabancı basın incelemelerine bakıp takip etmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.