Şimdi Ara

redmi note 9 pro 64gb 2695TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BaHaNee006 (5 mesaj) ardack (4 mesaj) martikafasi (3 mesaj) Andy Larkin (3 mesaj) picobello (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (17 mesaj) Mobil (9 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    27 Mesaj

malum cihazı bu ay içerisinde 2000 TL ye aldım, 695 TL fazla vermeye değmez

|
    |
    BaHaNee006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj

Bu hangisi distribütör garantili miydi
    |
    |
    Andy Larkin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    124 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: picobello

malum cihazı bu ay içerisinde 2000 TL ye aldım, 695 TL fazla vermeye değmez

hocam size zahmet bizlerle deneyimlerinizi paylaşırmısınız yada mesela orijinal cihazlarla olan farkı nedir şebekede çekme problemleri oldumu vs. kısa kısa bahsederseniz çok memnun olurum

@picobello

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaHaNee006 -- 20 Ocak 2021; 16:37:56 >
  • Yüzbaşı
    581 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    xD 3d 5d

quote:

Orijinalden alıntı: BaHaNee006

hocam size zahmet bizlerle deneyimlerinizi paylaşırmısınız yada mesela orijinal cihazlarla olan farkı nedir şebekede çekme problemleri oldumu vs. kısa kısa bahsederseniz çok memnun olurum

@picobello

Alıntıları Göster

Hocam ben cevaplıyım. Bende 2100 den aldım. Şebeke vs her şey resmi kayıtlı cihazla aynı hiç bir farkı yok. Bana sorarsanız redmi note 9 serisi almayın neden derseniz kronik sorunları var. Ahize problemini ben dün yaşadım. Çözümü için telefonu kasasını açıp ahize sök tak işlemi yapılması lazım uğraştırıyor. Ben olsam redmi note 8 pro alırım hem aynı özelliklere sahip hemde daha uygun. Bu arada yurtdışından gelme bir cihaz almanızı öneririm çünkü distrübitör garanti cihazlar çok pahalı ve o garanti hiç bir işe yaramaz. Umarım açıklayıcı olmuştur yorumum.

• Teğmen
    124 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ardack

Hocam ben cevaplıyım. Bende 2100 den aldım. Şebeke vs her şey resmi kayıtlı cihazla aynı hiç bir farkı yok. Bana sorarsanız redmi note 9 serisi almayın neden derseniz kronik sorunları var. Ahize problemini ben dün yaşadım. Çözümü için telefonu kasasını açıp ahize sök tak işlemi yapılması lazım uğraştırıyor. Ben olsam redmi note 8 pro alırım hem aynı özelliklere sahip hemde daha uygun. Bu arada yurtdışından gelme bir cihaz almanızı öneririm çünkü distrübitör garanti cihazlar çok pahalı ve o garanti hiç bir işe yaramaz. Umarım açıklayıcı olmuştur yorumum.

Alıntıları Göster

yorumlarınız ve tavsiyeniz için çok teşekkürler hocam aklıma takılan şebekeydi oda sanırım artık problem olmuyor aslında asıl düşüncem mi10t pro ama fiyat olarak baya yukarıda biraz daha inmesini bekliyorum bakalım

• Yüzbaşı
    581 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    xD 3d 5d

quote:

Orijinalden alıntı: BaHaNee006

yorumlarınız ve tavsiyeniz için çok teşekkürler hocam aklıma takılan şebekeydi oda sanırım artık problem olmuyor aslında asıl düşüncem mi10t pro ama fiyat olarak baya yukarıda biraz daha inmesini bekliyorum bakalım

Alıntıları Göster

hocam size verebilceğim en büyük tavsiye xiaomi alırken yurtdışı cihazı alın.

|
    |
  • Binbaşı
    1760 Mesaj
    Kedi eniği gibi model çıkarırsa olacağı buydu..Xiaomi çok bozdu kaliteyi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1659 Mesaj

İnşallah oppo da xiaomi gibi kaliteyi bozmaz umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 20 Ocak 2021; 20:47:10 >
    |
    |
    Bella Ciao kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    27 Mesaj

Elden getirip satanlar var onlardan aldım kaydını da malum yöntemle yaptırabilirsiniz resmi ithalatçıdan hiç bir farkı yok farkı var diyen varsa yazsın , ben ve ailemde bu şekilde yıllardır Xiaomi kullanırız bir problem ile karşılaşmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BaHaNee006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Bitcoin Alım Satım
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.