Şimdi Ara

Redmi Note 8 Pro temassız ödeme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fastPay ve Vakıfbank Mobil uygulamaları cüzdanlarına para yükledim, uygulama ve cihaz ayarlarını yaptım, NFC'yi de açtım ama ödeme noktasında bir türlü ödeme yapamıyorum. Yanlış olan ne var?

• Benim de aynı sorun var Xiaomi Note 8 pro 128 gb kullanıyorum, internette onlarca konu var bu konuyla alakalı. Eski telefonumda yine aynı ayarlar ile salise de ödeme yapıyordum. Bu telefonu aldığımdan beri kullanmıyorum. Çözüm bulursan buraya yazabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RukanDeniz kullanıcısına yanıt
    Sanırım olay şöyle; cüzdana para atıp kullanamıyoruz. Uygulamaya ilgili bankanın kredi kartını tanımlayıp ancak o şekil kullanılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede note 8 pro var , önceleri saat gibi çalışırken maximum mobile + NFC , son 2 aydır bişiler oldu ne olduğunu anlamadım ödeme yapamıyorum marketlerde , son versiyonada güncelledim ama tık yok , bi hard reset atmadım , onada korkuyorum imeine bişi olur diye
  • Allah belasını versin ne yaptıysam olmadı. Başlarım böyle teknolojiye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktorduran

bendede note 8 pro var , önceleri saat gibi çalışırken maximum mobile + NFC , son 2 aydır bişiler oldu ne olduğunu anlamadım ödeme yapamıyorum marketlerde , son versiyonada güncelledim ama tık yok , bi hard reset atmadım , onada korkuyorum imeine bişi olur diye
    Ben de paraf mobil kullanıyorum. Son 1,5 - 2 aydır nfc okumuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.