Şimdi Ara

Redmi Note 8 Pro 1088 TL - Trendyol (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
26
Favori
130.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlık; "Redmi Note 8 Pro 1088 TL" olduğu için hemen linke tıklayıp da alayım umuduyla kalbi çarpa çarpa konuya girip, sonra tükendiği ve alamadığı için "Nasıl alırsınız, sizde vicdan yok mu?" diyenler basmış burayı. :)

Arkadaşlar, fiyat 88TL olsa tamam almayalım da, 1088TL olduğu için aldık biz. Belki gerçekten indirim yaptı, nereden biliyorsunuz? Göndermezse göndermez, orası satıcının bileceği iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glory34 -- 21 Kasım 2019; 12:34:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boş mesajlar konuya dolmuş yine. 1 araba kendinize 2 araba devlete, ya da 1000 liralık telefonun camını 500e değiştiren servislere sesiniz çıkmıyor da gelmiş vatandaşı eleştiriyorsunuz...

neyse, herkesin bakış açısı farklıdır. thh ile alabilen alsın, boş laf yapanlara bakmayın siz. black friday'den 10 liralık mal alıp, 3 ay kullanıp sonrada 2. elini 15 liradan satan tipler bunlar...
    ya da telif hakkı diye sağda solda isyan edip, ama netflix'te olmayan dizi için pm'den link isteyen tipler bunlar ....

iplemeyin.

• yattarali Y kullanıcısına yanıt
    Gece görsem bende alırdım ama iptal olunca thhye değil trendyola gider baskı yapardım.

N11, Hepsiburada ve Amazon fiyat hatası yapıp gönderdiğini gördüm ama şimdiye kadar 3.şahıs satıcıların fiyat hatasını gönderdiklerini görmedim.

Thh çok suistimal edidiği için artık %99 müşterinin lehine olmuyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Başlık; "Redmi Note 8 Pro 1088 TL" olduğu için hemen linke tıklayıp da alayım umuduyla kalbi çarpa çarpa konuya girip, sonra tükendiği ve alamadığı için "Nasıl alırsınız, sizde vicdan yok mu?" diyenler basmış burayı. :)

Arkadaşlar, fiyat 88TL olsa tamam almayalım da, 1088TL olduğu için aldık biz. Belki gerçekten indirim yaptı, nereden biliyorsunuz? Göndermezse göndermez, orası satıcının bileceği iş.
    hocam fiyat bariz hatalı. göndermezse diye bişey de yok, thh ile alırsın.

• buram buram varoşluk,basitlik akıyor mesajlardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 21 Kasım 2019; 12:5:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crona

Bu mesaj silindi.
    Niye çaldın, ee onlar da çalıyor ondan. Anlatırsın öbür tarafta.

• Kabul olmayacak duaya amin demeye gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crona C kullanıcısına yanıt
    Adamın kafaya bak
    Milyar liralık ciro yapan şirketler ile gariban kalburüstü telefon satıcısını karşılaştırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Niye çaldın, ee onlar da çalıyor ondan. Anlatırsın öbür tarafta.

Alıntıları Göster
    Birader ne çalması hayırdır? Edebinle konuş önce. Orada %56 indirim yazıyordu parasını verip almışım. Gönderir göndermez onun bileceği iş. Sen ne abuk sabuk konuşup iftira atıyorsun? Diğer tarafta onları değil ama seni anlatacağım kesin.

• Nedense hep kontrol etmediğim erken uyuduğum zamanlarda bu ürünler ortaya çıkıyor. Yok yere nefsimle imtihana girecektim

• Patren kullanıcısına yanıt
    11.11 in şaibeli kuponcusu da ahkam kesiyor ya burada. Sizi ilgilendiren kısım ne onu anlamadım?

• Hep derim, büyük İstanbul depreminde ölümlerin çoğu yağmadan olacak.

Adamlar ölünün ağzından altın dişi, parmağındaki altın yüzüğü keserek alsa, bahanesi artık o öldü ihtiyacı olmayacak derler

Bahane g.. gibidir herkese bir tane bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 21 Kasım 2019; 12:18:31 >
  • Satın alınmasında sorun yok bence kampanya indirim vb gibi birşey düşünülebilir ama satıcı iptal ederse şikayet etmek olmaz ayıptir.

• Adam belki patates gönderecek bize ben dert etmiyorum adam hala boş boş konuşuyor.

• crona C kullanıcısına yanıt
    N11 kendi isteğiyle satıyor, sen hayal kurmaya devam et, bir gün iyi bir çocuk olabilirsiniz, belki telefonu görebilirsiniz.

• Forumda felsefi ve etik konuları da konuşuluyor ya, insanın gözleri yaşarıyor.
  • akıllara mousepad geliyor ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanAvda -- 21 Kasım 2019; 12:24:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

N11 kendi isteğiyle satıyor, sen hayal kurmaya devam et, bir gün iyi bir çocuk olabilirsiniz, belki telefonu görebilirsiniz.
    Biz burada satıcının boynuna mı çöktük? Zorla mı sattirdik? Yaşını bilmediğin insanlarla çocuk mocuk diye konuşma istersen. Hayal kurduğum yok para benim istediğimi yaparım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.