Şimdi Ara

Redmi Note 8 Pro 1088 TL - Trendyol (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
27
Favori
130.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben uzun uzun canlı sohbetle konuştum tekrardan. Ürünüm gönderilmezse ne olacak diye sordum. Sizi asla mağdur etmeyiz falan dediler. Nasıl mağduriyetim çözülecek, indirim kuponu falan mı vereceksiniz diye sordum. Evet dedi, şaka gibi

İndirim kuponu mağduriyetimi çözmüş olmuyor ki, ben ürünümü alamamış oluyorum dedim. Ufak bir teselli bu deyince de şirket politikası vs. saçmaladı işte.
  • Bunlar iyi niyetli filan değil herkes thh'ye gitsin. Ben göndermeyeceklerini bilerek aldım ama adamlar billur geçmeye başladı. Dalga geçiyorlarsa bizde sonuna kadar kovalarız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben sikayet ettim siparişim iptal edilince trendyoluda aradım sizi madur etmeyiz vsvs diyolar departmanimiza bildirdik falan fistik diyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: Rammercan

Ben sikayet ettim siparişim iptal edilince trendyoluda aradım sizi madur etmeyiz vsvs diyolar departmanimiza bildirdik falan fistik diyolar
    Görünüşe göre bir tek sizin iptal olmuş. Neden ki acaba? Çoklu falan mı alım yaptınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt
    Hayir ama son gün yarin olanlarda iptal olur bence görürsünüz bilerek bekletiyolar parayi kullaniyor trendyol kesin ortak havuzda duruyor çünkü para

• Vallahi ben trendyoldan sogudum olumsuz yorunlari sorulari hicbiseyi yanitlamiyorlar satici hakkında bilgi sahibi olamiyoruz olsakta at gözlüğü takilmis gibi sade olumlu seyleri gorebiliyoruz o oylamalari bile dusuk verirsen yayinlamiyorlar n11 den bisey aldim yorum yaptim mesela snsinde herkese yayinlandi trendyol ertesi gun anca islem yapıyor ondsda yorumunuzu yayinlayamadik felan diye serefsizler

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Facebook'ta nerede yazıldı hocam link var mı

• Ben thh falan düşünmüyordum ama şu saatten sonra şu zamana kadar hiç bir haber Vs verilmemesine sinirlendim ve gönderilmezse hakkımı ariyacam. Telefonum da her gün şarj problemi yaşıyorum zaten.

• fabrizo kullanıcısına yanıt
    İlgileniyorsun sanırım :) evet topluca hmm

• Konuya bak arkadaş fıkra gibi

• Satıcı kesinlikle kötü niyetli, fiyatı aralıklarla güncellemesi sitede aktif olduğunu gösteriyor. Ama 1 haftadır bizleri umursayıp da bilgilendirme yapan ya da siparişleri gönderen yok. Herkes ölü taklidi yapıyor.
    Bu işin sonucu THH. Hak ediyor sonuna kadar.
    Son olarak sizleri Trendyol müşteri hizmetlerinin muhteşem cevapları(!) ile baş başa bırakıyorum.
    Redmi Note 8 Pro 1088 TL - Trendyol
    Yeni link:https://ibb.co/gdWpfx8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regnex -- 28 Kasım 2019; 0:12:38 >

• rawski kullanıcısına yanıt
    valla çin guruplarından mıydı aliexpres gurubu mu şuan hatırlayamadım hocam. ama bu konudaki satışın üstünden 3-4 gün geçmişti
  • Regnex kullanıcısına yanıt
    Okunmuyo valla ama yazdiklarini tahmin edebiliyorum bos bos

• İndirim olduguda yok ayni mesajlari bugun atilmis gibi guncelliyor ne bicim site bu trendyol ne boktan site yorumlari atanda calisanlaridir kesin yarin bidaha bakin bu yorum yarin atilmis gibi gorunucek kesin Redmi Note 8 Pro 1088 TL - Trendyol

• Rammercan R kullanıcısına yanıt
    Yeni link ekledim

• Regnex kullanıcısına yanıt
    Robot sanki serefsizler yav banada iptal icin aradim 2 gün icinde donus yapicaz dediler donmesinler arayip azarlicam.vallahi yardimci olduklari yok sadece oyaliyorlar

• Hakem heyetine hiç başvurmadım. 1 hafta önce satışı iptal etselerdi, hh ne başvurmayacaktım. Lakin satıcıda trwndyol da 1 hafta işlem yapmadığına ötürü yollamazlarsa hh ne başvuracağım. Hh ne başvurmuş deneyimli arkadaşlar örnek bir yazı ve hani ekran görüntülerini ekleyelim?

• Ben pes ediyorum kendi ellerimle iptal edeceğim alacağın olsun trendyol

• Trendyol saçmalığına bir örnek daha

Redmi Note 8 Pro 1088 TL - Trendyol

• technopat'ta bilgili bir arkadaş hakem heyetine başvurmak isteyenlere yardımcı olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComradeMakarov -- 28 Kasım 2019; 14:30:0 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.