Şimdi Ara

Redmi Note 7 tanıtıldı: 48 MP kamera ve uygun fiyat (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
2
Favori
8.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    piyasada sd675 kullanilan cihaz varmi arastirmadim ama simdi her serinin endine has alt limitleri oluyor. misal 710 un wifi limiti 600MB lerde
    6xx serisinde bu 250MB civarinda ozel muhadele edilmedi ise ki genelde bunu cpu ya gomuyorlar

660daki 48mb lik kamera ayri... 48 lik resim kaydediyor olabilmsei ayri soru isareti... cunku cpu spec lerinde destekledigi fotograf cozunurlugu ayri konu... yani imitasyon mu deniyor... onu dusunmek lazim.. yinede renk kalitesi daha iyi diyorlar.. buda yazilimin modifiyesi ve kullanilan lens ve cmos degerleri ile ilgili. cpu nun destekliyecegi camera cozunurlugu yinede sabittir.
    ve video kayit asamalari icin cok net detaylar yazilmiyor olsa da ....

teknik olarak pro olmasa bile sd660 bana oldukca uygun bir gecis gibi gozukuyor

10 gun icerisinde fatih tarafinda bir firma satisa sunmayi dusunuyor.. .cin de satisdan 4 gun sonra elimize gecer dediler... ama kaca satacaklar o belli degil...

ilk urunu alan biri olmayi sevmem... DENEK durumuna dusmekten korkarim... ama 2. parti daha mantikli gelir.. teknik yapida genelde iyilestirme yapilir.. 3. parti ise genelde kar amacli kaliteden kacilmaya baslandigi andir.

heyecan ile ilk alanlarin yorumlarini bekliyorum

• Kafaya takmaya ve hemen gelecek umutlarıyla beklemek yerine dengi model alıp devam etmek mantıklı... Tam note 5 pro mu 6 mı derken birde bu çıktı (yeni telefon alacaklar için)
    Çok fazla model çıkartıyordu global/çin olarak şimdi redmi de geldi artık yılda 2 değil 3 model çıkacak... bu mantığı bırakması lazım en azından global için düzgün tek model daha verimli olur.
    Her yeni telefonda bir sorun oluyor bakalım bunda ne olacak...

Band20 olayı şimdilik yok, avrupa modellerinde olacak eğer global yapmaya karar verirse,
    bunla birlikte imei sorunu ne olacak bakınız Mi8 halen resmi kayda izin veriyor.
    Xiaomi den bagımsız bir model kalite/yazılım bug vs ne durumda.

Note 6 Pro ile 7 kıyaslamaları nette var video olarak baktığımızda kalitesi belli ülkemizde resmi kayıtlı ve serbest satış rakamları önemli...
  • ibraxi kullanıcısına yanıt
    1subatta Çine gidiyor arkadaşım china versiyon getirticem 1tane. Daha sonra global ram çıkarsa atamazmiyiz üstüne. Band olayı da çözülür mü o şekilde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

1subatta Çine gidiyor arkadaşım china versiyon getirticem 1tane. Daha sonra global ram çıkarsa atamazmiyiz üstüne. Band olayı da çözülür mü o şekilde?
    Band olayı telefonun donanımı... band20 demek telefon çekmiyor demek değil 4G 'yi verimli kullanamamak. Şehir merkezinden ziyada baz istasyonu uzakta ise int sorunu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Evet hocam 1000 tlye aldık babama garantisiz her işini görüyor ben deneme amaçlı pubg indirdim gayet tatmin edici bir cihaz yetiyor herife kamerasida fiyatına göre gayet iyi siz neyden geçtiniz bilmiyorum ama biz kamerasini beğendik. İnsallah dediginiz fiyattan gelir ama çinde bu fiyata 6/64 note 7 satılıyor. 270 - 300 dolar isterler proya kimmovil sitesinden bakarsanız 6/64 gb note 7 250 dolar gözüküyor.
    Doğrudur hocam,6-64 300 dolar olsa bile yeter
  • 3 GB versiyon bence ölü doğmuş. Android piyasasında 4 GB altı cihaz alınmaması gerektiğini düşünüyorum. 177 dolar çok makul bir fiyat. 1500 lirayı geçmemeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 15 Ocak 2019; 12:43:47 >
  • Umarım fırsatçılar çok koymaz fiyat benim beklentim proda sony sensör 4.200-4.500mAh batarya SD710 bu özelliklerle gelip mi8 lite fiyatına gelirse litemi satarım.

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Genel kullanımda 3gb yeterli bence bu biraz kişinin ne beklediğin bağlı pederde 3/32 note 5 var yetiyor. Bende 4/64 8 lite var yetmiyor arkaplandaki uygulamaları vs kapatmıyorum erindiğimden

• üstüne 600 TL koy :)

• Fingolfin kullanıcısına yanıt
    Mate20lite 2.el kvkli 1900 tl ye alsam mi bilmiyorum. Bunu beklesek heralde 4-5 aya gelir.

Sar degeri.nedir ? Birde mp3 kulaklik ses kalitesi nasildir ?

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    48 mpixel ama 4k çekim yok kamera vasat olacak diyim.

• Aynen hocam mi8 lite ile aynı performansı verir gibi Xiaomi sensörlerinde sıkıntı yok hocam iş yazılımda google pixeleri görüyoruz aynı sensörü oda kullanıyor ayrıca tek kamerayla şahane ötesi resimler çıkarıyor. Nisanı bulur gibi 1631'e düşmüştü 8 lite ben olsam bugün direk alırdım ben 8 liteden memmunum.
  • 4K belki uygulama ile halloluyordur. Note 5 ve Note 6 Pro'da öyle yapılabildiğine dair video vardı Youtube'da.

Mi 8 lite'ta 3,5 mm jak yok. Bazen bilgisayar başında telefon şarjda iken kulaklıkla müşterilerle konuşmam gerekebiliyor. Telefonu omzuna sıkıştırıp konuşamayanlardanım. Veya arabada telefonu hem şarj edip, hem aux girişine takabiliyorum. Jakı olsa mi 8 lite'ı ben de alacağım hemen. O yüzden note 7 bekliyorum. Biraz da P smart 2019 kafamı karışıtırıyor. Nfc de varmış. Onda da ram 3 gb, 4k çekim yok. Orta segment telefonlarda mutlaka kafaya takılan bir eksik oluyor.En son hepsinden vazgeçip 3310 alacağım herhalde.
  • Ne zaman gelecek ki trye

• Bende redmi note 7 bekliyorum nisanda gelir herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: ~mustafa~

Bende redmi note 7 bekliyorum nisanda gelir herhalde
    sahibinden de satılıyor ürün ama global mi bilemem
  • cengiz_vga kullanıcısına yanıt
    Bence şu anda satılan Note 7'lerde Global olup olmasından daha çok kayıt olayını düşünmek lazım; zira gördüğüm kadarıyla kayıt olayı çözülmüş değil (ilanlardakilerin hepsi kayıtsız satılıyor). Her ne kadar 4+4=8 ay kayıtsız kullanılabilir olsa da Xiaomi'nin bazı modelleri gibi kayıt olayı çözülemezse çok can sıkıcı olacaktır.
  • daha hala ses yok bir de fiyatın düşmesini bekleyeceğiz.deli gönül mi 8 lite al geç diyor ya du bakalım
  • Globali hiç bir ülkede yok şuan daha dagitilmadi bekleyin he aceleniz varsa meizu x8 alin

• Meizu x8. 4-64 versiyon sd710 meizu tr garantili 1900tl ise redmi note 7 nin bu fiyatı geçmemesi lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~mustafa~ -- 13 Şubat 2019; 18:8:52 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.