Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Multimate kullanıcısına yanıt
    Facebook gruplarında 2050 tl 6-128 kayıtsız. Ederinden pahalı.
  • Mamiy kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, düz mü pro mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01Mrt

Hayırlı olsun, düz mü pro mu?
    teşekkür ederim düz :)
  • note 7 pro ve samsung a50 arasında kaldım. sizce?
    önceliklerim: pil süresi,sağlamlık ve tek elle kullanabilme rahatlığı,fm radyo

aslında kafamın bir köşesinde hep meizu 16 var ama onunda pil süresi ve fm radyo olmaması canımı sıkıyor.ama tam istediğim boyutlarda. diğer ikisi kürek gibi. söyle 5.7-6.0 arası ekranı olan telefon kıtlığı var.

elalemin 200-300 birim parayla aldığı telefonların (ör.a50) bizde 2800 tl olması ise kahrediyor adamı ki oda başka bir konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

https://www.youtube.com/watch?v=6hUY-deDe1w&fbclid=IwAR0aF-co5bcNxUqKPFd4Qe81J_l4mQS2q66UrXscckg3kslggUgtU4GlzdE

Bu nedir abi ya telefonla ceviz kırıyorlar tövbeler olsun
    Plastik kasayla ceviz kırmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kamera konusunda tereddütlerim vardı arkadaşlar dün gece çektiğim 3 / 5 resimelrden sonra cihaz efsane kesinlikle tavsiye diyorum alcak arakdaşlar beklesin örnek resim isteyenler olursa yükleyebilriim buraya
    Note 7 de 48 mp olmadığına dair bazı yerlerde yazılar okumuştum. Siz ne diyorsunuz hocam ?
    Ornek foto yükleyebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_efendy34 -- 23 Mart 2019; 11:54:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Plastik kasayla ceviz kırmak

Alıntıları Göster
    reklam içeriği hakkında

hadi kasa sağlam sorun yok.. anladık o kısmı diyelim
    elimizdeki cihaz çok hassas sesnsör ler ile yapılmış elektronik parça... dolayısı ile kasasını çelik bile yapsanız içinde cam direç ve yaylı yapılar var ve bunlar darb etkisi ile özelliklerini kaybedecek hassasiyetleri gidecektir

firma bunun ile aslında bel altı reklam yapıyor.. yani dünyada ençok ekran kırılması ve değişim bedeli harcatan iphone a kendince gönderme yapıyor

kimse kusura bakmasın.. daha düzgün bir performansa sahib android rom için haftalık rom çıkartmaya uğraşan grubun bu tür bir reklamı FAUL dür.
    evet.. birim maliyet ve kullanım özgürlüğünden dolayı bende bir android kullanıcısıyım.. ama adamın hakkını vermek lazım.. yazdığı ve dağıttığı işletim isteminin stabilitesine diyecek yok. hardware i yarı fiyatı bile olmayan android cihazlar ile kıyaslandığında evet düşük... ama gel görkü yazdığı geliştirdiği işletim sistemi sayesinde kimse buna dikkat etmiyor

tek marka olarak tüm android dünyasına kafa tutuyor.. bunu da OS u sayesinde
    şimdi note7 pro güzel mi, evet.. ama bakın ülkemizde bunu satmak için cihaz getirenlerin kar paylarını kıyas edin. fabrika satışı 150 USD olmayan cihaz için sizden taleb edilen fiyat tam 2 katı. oda imei sorunu belirsiz.

son 2 aydır yaptıkları bu tür reklamları çok gereksiz saçma vede tekoloji dünyasında kendilerini küçük düşürmekten ileri değil.. hele o reklamlarda rol yapanlar....... veyahut youtube de benzer içerikleri yapan ne oldum delisi hintliler....

5 yıl önce rekorları reklamsız aldılar. şimdi bu tür reklam ile son kullanıcısını üzdüğü gibi ............ satışlarıda düşürürü

• Dün akşam gece hızlıca dene amaçlı çektiğim bi kaç resim evdeki çiceğe özellikle bayıldım normal balkon dan çektiğim resimlerde güzel normal telefonla arkadaki ışıklar bile belliolmuyor :) hiç efeksiz resimler ayrıca resimdeki 3 çocuğumdan 2 numara olan elife ece :)

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Harika çekmiş gerçekten
    Video kalitesi nasıl acaba, deneme yaptınız mı hocam ?
    Kardeşim güle güle kullan insallah memnun kalırsın. Fotograflar harika. Orta segment telefon için harika. Şuan seni acayip kiskaniyorum 😂

• Note 7 ile 7 pro arasında sadece işlemci ve ram farkı mı var ? Kameraları aynı mı ?
  • Resimleri PC üzerinden upload sitesine yükleyip eklemiş tim foruma mobilden tam ekran kullanılmıyor sanırım
    Tuna daha iyisi senin olur inşallah alıp ta memnun kalmama olayı olmaz by_efendy video yarın çekeceğim hızlı normal ve slow videolar müsait olursam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

Note 7 ile 7 pro arasında sadece işlemci ve ram farkı mı var ? Kameraları aynı mı ?
    Evet Note 7'de işlemci 660 orta düzey biri için yeterli Note 7 proda 675 var. Sensör biri Samsung'un 48 mp sensörü biri Sony'nin
    Resimler çok iyi cihazı nerden kaça aldınız hocam? Kayıt+TR dil işini nasıl çözdünüz?
  • Ahmet Emre gene bir ilki başarmış. Renk çok hoşuma gitti.

• Ayın 28'inde tanıtım olacakmış. Bulmaca'da herşey açık umarım rekabetçi fiyattan gelir. Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
  • Dolar yükselecek diyorlar. İnşallah adam akıllı fiyattan gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    28 mart ta satisa mi cikacak yani turkiye.
    Ilk resmi lansman deniliyor birde.
    Satisi kendisi mi yapacak turkiyede.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.