Şimdi Ara

İkinci el mi 6 6/64 siyah (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
45
Favori
63.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İbrahim Hocam'dan redmi note 5 aı modelini sipariş ettim.Ayni gün ve özenle kargolanmis bir şekilde cihazı iki günde adresime teslim etti.

Bu fiyata böyle performanslı bir cihaz boyle ilgili bir satıcı ve kalite bulunmaz bence.

İlgi ve alakalı bir satıcı kesinlikle gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz arkadaşlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfenkss -- 12 Ağustos 2018; 19:35:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi 8 se sahibiyim kalıcı imei fiyatı nedir ?
  • ghostdawis kullanıcısına yanıt
    Merhaba Redmi 6 pro Türkçe tamam ama bilinen yöntemlerle imei tamiri yapamadım sorun ne olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doqan0619

İbrahim beyden ilk alışverişim. 4/64 siyah olan modelden aldım. Cihaz imei kayıtları felan yapılmış sıkıntısiz geldi, alışverişten önceside sonrasida çok ilgili biri. Kargoyu paketlemede abartiyo biraz :) açmakta zorlandık resmen. Parasını sonuna kadar hakeden biri güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
    imeileri sorguladığınız zaman telefon sistemde ne olarak görünüyor?
  • İbrahim Hocam'dan mi 8 SE modelini sipariş ettim.Ayni gün ve özenle kargolanmis bir şekilde cihazı ertesi günü teslim aldım. Güvenilir ve alıcısıyla ilgili bir arkadaşımız. kendisine teşekkür ediyorum.
  • İbrahim kardeşimden eşim için mi 8 se aldım. Çok ilgili ve güvenilir satıcı. Özenle paketlenmiş şekilde cihazı kargodan teslim aldım.
    Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
  • Redmi Note 5 Pro aldım ben de elime geçti her sorumu eksiksiz olarak cevapladı ve ilgilendi hiç bir güven sorununuz olmasın

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Malûm yolla kayıt olduğu için Nokia nin eski modellerinin imeisi atilir, bendekide türk Telekom dan veya netten bakınca nokianin bi modeli gözüküyodu 1100 gibi tam hatırlamıyorum, 4gde felan sıkıntı olmuyo bu arada

• Arkadaşdan 2 adet note 5 pro siparişi verdim, edit gelicek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doqan0619

Malûm yolla kayıt olduğu için Nokia nin eski modellerinin imeisi atilir, bendekide türk Telekom dan veya netten bakınca nokianin bi modeli gözüküyodu 1100 gibi tam hatırlamıyorum, 4gde felan sıkıntı olmuyo bu arada
    Bende bunu merak ediyordum. o eski telefonların imeisi olunca 4g falan çalışıyor mu diye... Teşekkür ederim bilgi için
  • mi a2 lite ye imei tamiri mümkün müdür?
  • Ch4ylak kullanıcısına yanıt
    Cumartesi akşam 5'de Afyondan kargoya vermesine rağmen, Bugün(Pazartesi) Sabah 11 de Elazığdaki evimdeydi cihazlar, bu hız çoğu firmada yok.
    Öyle bir sarmışki paketi, bildiğiniz açamadım uğraşa uğraşa
    İlk cihazla sabahdan beri oynuyorum, ikincisi yakın arkadaşıma hediyem.
    %70 ile açdım telefonu, full wifi + Turkcell 3g ile 5 saat'i geçen ekran süresi aldım ve halen %23 şarjım var. Sürüm miui kararlı 9.6.4.0.
    Radyosu biraz sıkıntıydı kurcalayarak düzelttim, Kulaklık performansı güzel, ses güzel, ekran müthiş, hız şahane, pil'e laf söyletmem..
    Kurcalamaya devam, ayrıca; satıcı arkadaş her sorumu ve sıkıntımı cevaplayarak güvenimi aşırı kazandı.
    Bu sitede 2-3 tok satıcı daha var ve pm'den yazdığıma cevap vermeye acizler, aynı ürünü yarı fiyatına versinler kıllık değilmi yine almam.

Herşey için teşekkür ediyorum.
    Sorunsuz, sıkıntısız alışverişdi.
  • Merhaba hocam note 5 ai 4/64 mevcut mu? Liste fiyatı güncel mi?

• Oldukça güvenilir bir arkadaş, paketleme konusunda üstüne yok. Satış sonrası desteği de çok iyiydi. Xiaomi alacaklara tavsiye ederim.
  • arkadaştan 2 adet note 5 pro satın aldım, sağolsun baya ilgilendi, cihazlarda parayı yatırdığım gün kargoya verildi ve elime sorunsuz ulaştı.
  • mesajım bulunsun.
  • Elimde 2 adet 4.5 g li cihaz imeisi var, cihazlar tamamen hurda oldu. İhtiyacı olan PM atsın görüşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dopamine. -- 29 Eylül 2018; 15:16:12 >
  • Merhabalar hocam,

Mi 8 se nin hangi model ve renkleri var elinizde?

• Arkadaşa Note 5 AI Global Siyah siparişi verdim
  • Telefonum bugün geldi, özenli paketlenmiş, her şey anlatıldığı gibi, güvenilir bir arkadaş, tavsiyemdir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.